GBA4iOS 2.0 zapewnia obsługę iPada, Dropbox Sync i nowy interfejs użytkownika dla iOS 7

Kiedy omawialiśmy GBA4iOS w zeszłym roku, był to już całkiem schludny i bogaty w funkcje emulator, ale od tego czasu minęło sporo czasu, a aplikacja nie uległa żadnym zmianom. Po wydaniu iOS 7 prawie wszystkie główne aplikacje otrzymały aktualizacje pasujące do nowego płaskiego interfejsu użytkownika, więc ma sens, że GBA4iOS również dołączył do klubu, choć trochę późno. GBA4iOS 2.0 ma ulepszony interfejs i kilka niesamowitych nowych funkcji. Możesz zapisać stan swoich gier w Dropbox, a ROM-y można również przechowywać w chmurze, aby ułatwić zarządzanie. Aby ulepszyć nowy interfejs użytkownika, GBA4iOS 2.0 dodał również obsługę skórek innych firm dla kontrolera emulatora. Jeśli posiadasz iPada, GBA4iOS został w końcu zoptymalizowany pod kątem większego ekranu tabletu, umożliwiając użytkownikom dokładniejsze korzystanie z ulubionych gier z dzieciństwa.

Instalacja GBA4iOS 2.0 GBA4iOS 2.0 Ostrzegaj

Apple zawsze patrzył na emulatory Game Boy Advance, dlatego GBA4iOS nie mógł pozostawać w App Store zbyt długo, gdy został wydany. To powiedziawszy, zawsze istnieją backdoory i alternatywne sposoby na uzyskanie tego, co chcesz na swoim iPhonie. W ciągu kilku dni od usunięcia aplikacji, twórca GBA4iOS umożliwił użytkownikom pobranie emulatora za pośrednictwem Safari. Ta metoda nadal działa w przypadku GBA4iOS 2.0.

Przejdź do sekcji Ogólne w Ustawieniach i zmień datę urządzenia na 18 lutego 2014 r. (Lub dowolną datę starszą).
Na swoim iDevice przejdź do strony głównej GBA4iOS (link na końcu tego postu) i przejdź do sekcji pobierania.
Stuknij łącze pobierania emulatora i kliknij opcję „Zainstaluj” w wyskakującym okienku.
Na ekranie głównym zostaniesz poproszony o potwierdzenie. Naciśnij „Kontynuuj”, aby kontynuować.
Po zainstalowaniu aplikacji i pomyślnym uruchomieniu jej po raz pierwszy datę można przywrócić do obecnego stanu.

Ustawienia GBA4iOS 2.0 Dropbox GBA4iOS 2.0

Nowy i schludniejszy interfejs użytkownika GBA4iOS 2.0 jest widoczny od samego początku, a menu i elementy sterujące mają znacznie bardziej płaski wygląd niż wcześniej. Ustawienia aplikacji pozostają w dużej mierze niezmienione, ale nadal istnieje znaczący dodatek do miksu w postaci synchronizacji Dropbox. Ta synchronizacja dotyczy zarówno stanów gry, jak i pamięci ROM zapisanych w emulatorze.

Lista GBA4iOS 2.0 Przeglądarka GBA4iOS 2.0

Nadal możesz dodawać nowe ROM-y, które posiadasz, do GBA4iOS 2.0 w stary sposób (przez iTunes), ale możesz również użyć wbudowanej przeglądarki aplikacji, aby wyszukać swoje ulubione gry. GBA4iOS 2.0 ostrzega przed piractwem przed zezwoleniem użytkownikom na pobranie jakiejkolwiek gry. Chodzi o to, aby zapewnić użytkownikom miejsce, w którym mogą zdobyć kopie gier, które już posiadają. Kolekcję gier GBA4iOS 2.0 można posortować według popularności i liczby pobrań każdej pamięci ROM.

Gra GBA4iOS 2.0

Z biegiem czasu jesteśmy pewni, że więcej skórek kontrolerów zostanie dodanych do sekcji pobierania GBA4iOS 2.0, ale na razie wybór jest dość ograniczony. Podobnie jak poprzednio, w gry można grać zarówno w trybie poziomym, jak i portretowym, z różnymi kontrolkami w każdym przypadku. Jeśli korzystasz z aplikacji na iPadzie, granie w krajobrazie może być nieco gorączkowe, ale mimo to programista całkiem dobrze zoptymalizował sterowanie.

Jedyną rzeczą, której zawsze brakowało w emulatorach Game Boy Advance na iOS, jest obsługa kodów. GBA4iOS 2.0 rozwiązuje ten problem i teraz możesz zastosować dowolne kody do dowolnej gry, w którą grasz na emulatorze. To prawie kończy doświadczenie GBA i na pewno będzie popularnym dodatkiem do emulatora.

GBA4iOS 2.0 to bezpłatna aplikacja działająca na wszystkich urządzeniach iDevices z systemem iOS 7 i nowszym. Spróbuj, kierując się do poniższego łącza na telefonie iPhone, iPadzie lub iPodzie touch.

Pobierz GBA4iOS 2.0 na iOS