Gdzie możesz przesyłać strumieniowo swoje ulubione świąteczne specjały

Jeśli chcesz poczuć świąteczny nastrój, zasiadając przy starym dobrym świątecznym wydaniu, masz szczęście. Istnieje wiele usług przesyłania strumieniowego do oglądania starych i nowych filmów.

Amazon Prime Video

Amazon Prime Video to świetny sposób na obejrzenie wielu świątecznych filmów bez dodatkowych opłat. Jeśli już subskrybujesz Amazon Prime, czyli 120 dolarów rocznie, wtedy nie będziesz musiał się martwić o dodatkowe opłaty za niektóre filmy. To jest wspaniałe życie i Kolęda to tylko niektóre świąteczne klasyki dostępne bezpłatnie w Amazon Prime. Jest tam więcej, ale być może będziesz musiał je wypożyczyć za pośrednictwem Prime Video.

Jeśli nie masz nic przeciwko wydaniu pieniędzy na wypożyczenie lub zakup filmu, pokochasz niektóre z innych świątecznych filmów i programów, które możesz uzyskać dzięki tej usłudze:

Sam w domu
Świąteczna opowieść
Koszmar przed świętami
Rudolf Czerwono nosy renifer
Chcę psa na święta, Charlie Brown

Netflix

Film „Białe Boże Narodzenie”

Wierny Netflix ma również kilka opcji filmów bożonarodzeniowych, więc będziesz się wygodnie oglądać je wszystkie na kanapie. Istnieją różne ceny za trzy różne poziomy Netflix: Podstawowa za 9 USD miesięcznie, Standardowa za 13 USD miesięcznie i Premium za 16 USD miesięcznie. Pakiet Basic pozwala na jednoczesne przesyłanie jednego strumienia, Standard pozwala na dwa strumienie wraz z treścią HD, a pakiet Premium umożliwia wyświetlanie do czterech ekranów z zawartością HD i Ultra HD. To znaczy, że możesz oglądać Grinch: Świąt nie będzie i białe święta w najlepszej dostępnej jakości.

Jeśli szukasz świetnej usługi z wieloma ofertami, powinieneś zobaczyć inne filmy dostępne w serwisie Netflix:

Kroniki bożonarodzeniowe
Klaus
Dziadek do orzechów i cztery królestwa
Grinch

Hulu

Dom na święta

Mimo że HuluŚwiąteczna selekcja jest nieco rzadsza niż inne opcje, wciąż jest świetnym pretendentem do różnych wyborów filmowych. Hulu też trzy poziomy, ze standardowym abonamentem kosztującym 5 USD miesięcznie, wersja bez reklam za 11 USD miesięcznie, a następnie 45 USD miesięcznie za całą zawartość Hulu i telewizję na żywo.

Niektóre z filmów, które znajdziesz na tej stronie, to Bardzo Brady Boże Narodzenie, Dom na wakacje, Krampus Unleashedi filmy Hallmark, takie jak Rodeo i Juilet i Niegrzeczny lub miły. To świetne klasyczne filmy bożonarodzeniowe wraz z nowszą, bardziej przerażającą bożonarodzeniową opowieścią, taką jak Krampus.

Oto kilka innych opcji, które będziesz mógł zobaczyć w tym sezonie bezpośrednio z Hulu:

Ice Age: A Mammoth Christmas
Uratowanie Świąt
12 Dog Days do Bożego Narodzenia
Barbie: Idealne Święta

Disney Plus

Film Disneya o Noelle

Jeśli masz ochotę na coś bardziej magicznego i więcej, cóż, Disney, to nie ma sensu się do tego udać Disney Plus. Za 7 USD miesięcznie lub 70 USD rocznie otrzymujesz dostęp do wszystkich ciekawych świątecznych filmów, jakie mają. Zawsze możesz zaoszczędzić trochę pieniędzy i otrzymać 13 $ miesięcznie pakiet zawierający Hulu i ESPN +, także.

Od Sam w domu, Cud na 34 ulicy, i Koszmar przed świętami Bożego Narodzenia, masz w swoich rękach wiele zabawnych i uroczych filmów Disneya. Możesz też sprawdzić Noelle, który jest ekskluzywnym filmem Disney Plus tylko w tej usłudze, więc jest wart swojej ceny.

Jeśli Disney jest tym, co wprawia Cię w świąteczny nastrój, masz do wyboru mnóstwo świątecznych ulubionych:

Mickey’s Once Upon a Christmas
Beauty and the Beast: The Enchanted Christmas
Święty Mikołaj
Opowieść wigilijna Muppet

Hallmark Movies Now

Film Puppy for Christmas Hallmark

Niektórzy ludzie uwielbiają tandetne filmy Hallmark, a jeśli to ty, to Movies Now dostaniesz to wszystko i więcej. Za 6 USD miesięcznie lub 60 USD rocznie możesz oglądać wszystkie tandetne romantyczne filmy bożonarodzeniowe, o których możesz marzyć. Od Szczeniak na Boże Narodzenie do Świąteczne wspomnienie, w tym sezonie jest mnóstwo zabawy, miłości do małego miasta, która wypełni Twoje serce.

Filmy Cheesy Hallmark to świetny sposób na wejście w okres świąteczny, więc oto kilka innych opcji, które możesz obejrzeć w Hallmark Movies Now:

Boże Narodzenie: Festiwal Lodu
Świąteczny ogon
Jedno Boże Narodzenie
Mało prawdopodobne anioły

Kanał Roku

Cud na filmie 34th Street

Z urządzeniem Roku możesz mieć dostęp do Kanał Roku za darmo i to jest niesamowite w tym sezonie. Ponieważ ta opcja jest w 100% bezpłatna, będziesz mógł nieprzerwanie oglądać klasyczne filmy Cud na 34 ulicy, Kolęda, i Dziadek do orzechów bez konieczności subskrybowania usługi przesyłania strumieniowego. Jest to idealne rozwiązanie dla każdego, kto ma urządzenie Roku i szuka świątecznej radości, aby roznieść się po całym domu.

Ciesz się ciepłem rodziny i przyjaciół, oglądając w tle te wspaniałe filmy na Roku Channel:

12 psów Bożego Narodzenia
Święta do zapamiętania
Mieszane Orzechy

Dzięki wielu sposobom oglądania ulubionych świątecznych filmów będziesz w stanie znaleźć każdy film, który chcesz obejrzeć w tym sezonie. Z choinką podniesioną i udekorowaną oraz rodziną dookoła, to naprawdę najwspanialszy czas w roku.

x