Gdzie oglądać jeden dzień w czasie, sezon 4 (pełny samouczek)

One Day at a Time to popularny amerykański serial komediowy oparty na serialu z 1975 roku o tej samej nazwie. Oryginalna seria została wyemitowana w 1975 roku i trwała 9 lat do 1984 roku, podczas gdy nowoczesny restart został wydany w 2017 roku.

Jeden z producentów wykonawczych oryginalnego serialu skontaktował się z Sony Pictures Television za pośrednictwem swojej firmy Act III Productions, przedstawiając pomysł przerobienia serialu z latynoską rodziną jako bohaterami serialu.

Zmieniona wersja One Day at a Time miała swoją premierę w serwisie Netflix 6 stycznia 2017 r. I miała dobrą passę przez trzy sezony na popularnej platformie streamingowej, dopóki nie została wycięta, podobnie jak wiele innych świetnych programów telewizyjnych.

Gdzie obejrzeć 4 sezon One Day at a Time

Anulowane przez Netflix, wskrzeszone przez Pop

Netflix ogłosił odwołanie serialu 14 marca 2019 r., Ale kilka miesięcy później, 27 czerwca, Pop był zwiastunem wspaniałej wiadomości dla fanów serialu: serial zostanie odrodzony. Właściwie One Day at a Time był pierwszym programem telewizyjnym, który odrodził się w sieci telewizyjnej.

W rezultacie czwarty sezon miał premierę prawie rok później, 24 marca 2020 roku, na antenie Pop. Jednak ze względu na pandemię COVID-19 marzec 2020 r. Był również momentem, w którym produkcja One Day at a Time została całkowicie wstrzymana.

W listopadzie 2020 roku Pop ogłosił, że ponownie odwołał serial po czwartym sezonie i chociaż Sony Pictures TV planowało zakup serialu, serial został trwale zakończony w grudniu 2020 roku.

Więc gdzie to nas prowadzi? Jeśli byłeś fanem One Day at a Time, prawdopodobnie nie jesteś zadowolony z tego emocjonalnego rollercoastera, który był ewolucją serialu: anulowany, a następnie nie anulowany, a następnie przełożony, a następnie ponownie anulowany.

Gdzie obejrzeć sezon One Day at a Time 4

Sezony 1-3:

Jeśli do tej pory go nie widziałeś, nadal możesz oglądać One Day at a Time w serwisie Netflix, ale tylko jego pierwsze trzy sezony. Chociaż Netflix odwołał program, nadal utrzymuje w swojej bibliotece trzy pierwsze sezony programu sprzed anulowania. Na razie.

Dlatego wszystko, co musisz zrobić, to założyć konto Netflix (jeśli go nie masz) i odejść! Wadą jest to, że Netflix nie oferuje już wersji próbnej, więc będziesz musiał kupić plan subskrypcji, aby cieszyć się wszystkim, co ma do zaoferowania.

Warto wspomnieć, że ponieważ One Day at a Time to amerykański serial komediowy, może nie być dostępny w niektórych krajach na całym świecie. Zalecamy poproszenie jednego ze znajomych lub krewnych o sprawdzenie, czy serial jest dostępny w Twoim kraju, zanim kupisz plan Netflix.

Jeśli nie jest dostępny w Twoim regionie, możesz spróbować obejść blokowanie geograficzne za pomocą VPN. Ale dojdziemy do tego za kilka chwil.

One Day at a Time sezon 4:

Niestety, nie będzie można oglądać czwartego i ostatniego sezonu One Day at a Time w serwisie Netflix, ponieważ platforma utraciła prawa do transmisji strumieniowej po anulowaniu programu. Możesz jednak transmitować czwarty sezon programu za darmo w CBS, o ile jesteś na ziemi amerykańskiej.

Wszystko, co musisz zrobić, to odwiedzić Strona One Day at a Time na stronie internetowej CBS i kliknij przycisk Obejrzyj teraz lub wybierz określony odcinek z poniższej listy. Jeśli masz zainstalowany program blokujący reklamy w przeglądarce, CBS uniemożliwi oglądanie programu, dopóki go nie wyłączysz.

Jak oglądać jeden dzień na raz w CBS

Po wyświetleniu wiadomości od sponsora sitcom powinien zacząć grać w Twojej przeglądarce. Powinieneś także zauważyć kilka pionowych linii na pasku odtwarzania odcinka, które sygnalizują czas, w którym reklama zacznie się odtwarzać w trakcie odcinka. Ponadto wstrzymanie odcinka zminimalizuje odtwarzacz i zamiast tego wyświetli klikalną reklamę na całym ekranie.

Nie jest to do końca wygodne, ale przynajmniej nie musisz płacić za oglądanie czwartego sezonu, prawda? Coś w rodzaju, ponieważ nie będziesz mógł oglądać programu, jeśli jesteś obecnie poza Stanami Zjednoczonymi, jak krótko wspomnieliśmy powyżej.

Możesz jednak użyć VPN, aby obejść ograniczenia geograficzne i oglądać jeden dzień w sezonie 4 w CBS bez żadnych ograniczeń. Cóż, oczywiście z wyjątkiem reklam.

Użyj VPN, aby oglądać jeden dzień na raz

NordVPN - wybór redaktorów

Jeśli nie możesz oglądać jednego dnia na raz z powodu ograniczeń geograficznych, godna zaufania usługa VPN, taka jak NordVPN, może pomóc Ci wydostać się z tej zalewy bez większego wysiłku. Wystarczy zainstalować VPN na swoim urządzeniu, wybrać serwer w USA i cieszyć się streamingiem.

NordVPN zapewnia niesamowicie szybkie połączenia, które ułatwią płynne przesyłanie strumieniowe wideo bez buforowania, jednocześnie chroniąc Twoją prywatność, dzięki czemu Twoje miejsce pobytu online pozostanie między Tobą a urządzeniem, z którego korzystasz, aby uzyskać dostęp do Internetu.

Ta usługa wymusza również zasadę zerowego logowania, podwójną sieć VPN, która odbija Twoje połączenie po raz drugi w celu zapewnienia dodatkowej ochrony, 256-bitowe szyfrowanie, a nawet CyberSec, który jest doskonałym sposobem blokowania reklam i domen zainfekowanych złośliwym oprogramowaniem bez korzystania z dedykowanego narzędzie.

Przeczytaj naszą pełną recenzję NordVPN, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tej usłudze.

Plusy
OFERTA SPECJALNA: plan 2-letni (68% zniżki – link poniżej)
Większość serwerów VPN z różnymi adresami IP
Do 6 jednoczesnych połączeń
Brak logów i szyfrowanych połączeń dla całkowitej prywatności
Wsparcie przez czat 24/7.

Cons
Niektóre serwery mogą być powolne i zawodne
Aplikacje mogą być nieco kłopotliwe w użyciu.

Przeczytaj naszą pełną recenzję NordVPN.

Jak oglądać One Day at a Time w Internecie – WNIOSEK

Biorąc wszystko pod uwagę, jeśli jesteś rozczarowany, że Netflix anulował One Day at a Time po zaledwie trzech sezonach, z przyjemnością dowiesz się, że możesz oglądać czwarty sezon w CBS za darmo, ale od czasu do czasu pojawiają się reklamy, a Ty możesz to zrobić tylko wtedy, gdy jesteś w USA.

Z drugiej strony możesz dodać VPN do mieszanki, co powinno pomóc ci ominąć wszelkie nieuczciwe ograniczenia geograficzne i przesyłać strumieniowo czwarty sezon One Day at a Time, niezależnie od kraju, w którym aktualnie jesteś.