Generator faktur na podstawie szablonu dla małych firm [Web]


Prowadzenie małej firmy ma swoje zalety, ale ma też swoje wady, takie jak brak dużych przepływów pieniężnych. Utrzymywanie kosztów na niskim poziomie jest ważne, dlatego w mniejszych firmach jedna osoba nosi wiele kapeluszy. Jeśli jeden z tych kapeluszy jest kapeluszem księgowego i prowadzisz jednoosobową firmę, możesz mieć problemy z najprostszymi rzeczami, takimi jak tworzenie profesjonalnie wyglądającej faktury, starając się nie zatrudniać prawdziwego księgowego. Invoice To Me jest odpowiedzią na taki właśnie problem. Daje ci całkiem niezły, oszczędzający atrament do drukarki, profesjonalny szablon, który możesz edytować, aby dodać własną nazwę firmy, adres, dane klienta, szczegółowe informacje o zakupie i nie tylko. Kiedy skończysz, po prostu wyeksportuj plik jako PDF i wyślij go (lub wydrukuj i wyślij) do klienta.

Wystarczy jedno spojrzenie na Invoice To Me, a natychmiast dowiesz się, jak z niej korzystać. Każde pole tekstowe można edytować i zastępować danymi osobowymi. Za każdym razem, gdy otwierasz aplikację internetową, szablon otwiera się z bieżącą datą. Takie małe rzeczy sprawiają, że aplikacja jest naprawdę dobra. Twoja faktura może zawierać tyle pozycji, ile potrzebujesz. Możesz dodawać lub usuwać wiersze z faktury za pomocą przycisków po lewej stronie.

generator faktur

Oprócz prostego i przejrzystego szablonu, to, co naprawdę podoba mi się w Invoice To Me, to to, że ma nawet wbudowany kalkulator stawki podatku. Możesz wprowadzić stawkę, a aplikacja zastosuje ją automatycznie do sumy faktury. Sumuje również poszczególne pozycje w samej fakturze, aby dać Ci tę sumę, eliminując możliwość wystąpienia błędów. W przypadku pól, których nie chcesz uwzględniać na fakturze, możesz po prostu pozostawić je puste. Wszystkie pola tekstowe są edytowalne, co oznacza, że ​​możesz dodać własną, dostosowaną wiadomość lub całkowicie ją pominąć, oprócz wielu innych zmian, które możesz wprowadzić. Jeśli używasz OS X, możesz wziąć ten plik PDF i wstawić swój podpis cyfrowy za pomocą aplikacji Podgląd. W ostatecznym pliku PDF nie ma żadnych znaków wodnych.

Gdybym musiał wybierać, jedyną wadą aplikacji, a raczej pliku PDF, jest to, że nie pozostawia trochę miejsca na górze, na wypadek gdyby ktoś chciał wstawić logo firmy, ale to naprawdę jest najgorsze.

Odwiedź stronę Invoice To Me