Generuj tekst przekreślony, do góry nogami, mały i szeroki tekst

Edytory tekstu, niezależnie od tego, czy są to aplikacje komputerowe, takie jak Word lub Notatnik, czy aplikacje internetowe, takie jak Dokumenty Google, służą do pisania prostego tekstu. MS Word obsługuje pisanie indeksów dolnych i górnych oraz tekstu, który został przekreślony, ale to jest tak daleko, jak to możliwe. Ściśle mówiąc z punktu widzenia produktywności i efektywnej komunikacji, wszystko, czego naprawdę potrzebujesz, to napisać prosty tekst, co najwyżej będziesz musiał go podkreślić. Jeśli to, co piszesz, nie ma służyć funkcji związanej z produktywnością i szukasz po prostu fajnych sposobów pisania tekstu, zwykły edytor tekstu nie wystarczy. Oto lista witryn internetowych, których możesz użyć do szybkiego wygenerowania tekstu przekreślonego, odwróconego, małego indeksu dolnego i bardzo szerokiego tekstu.

Mały tekst indeksu dolnego

Textn.us umożliwia generowanie małego indeksu, takiego jak tekst. Twój tekst wygląda tak, gdy jest wpisany obok zwykłego tekstu: ʰᵉᶫᶫᵒ, ᶦˢ ᶦᵗ ᵐᵉ ʸᵒᵘ’ʳᵉ ᶫᵒᵒᵏᶦᶰᵍ ᶠᵒʳ﹖

Wpisz tekst, który chcesz przekonwertować na tekst indeksu dolnego w polu wejściowym, kliknij Prześlij i skopiuj i wklej tekst z genertem w dowolnym miejscu.

Odwiedź Textn.us

Narzędzie Przekreślenie tekstu

Możesz użyć MS Word do wygenerowania przekreślonego tekstu, ale jeśli nie chcesz uruchamiać aplikacji tylko w celu wygenerowania stylizowanego tekstu, możesz użyć tego narzędzia stworzonego przez Adama Vagrę. Działa tak samo jak Txtn.us; wprowadź tekst, kliknij prześlij i skopiuj i wklej wygenerowany tekst w dowolnym miejscu.

strike_through_text

Odwiedź narzędzie przekreślenia tekstu

Tekst do góry nogami

Tekst do góry nogami to tekst odwrócony na głowę. Odwróć tekst pozwala go wpisać i nie musisz nawet klikać bardzo bezużytecznego przycisku „Odwróć tekst”. Odwrócony tekst jest generowany podczas wpisywania. ǝʞı ן sʞoo ן ʇı ʇɐɥʍ s, ǝɹǝɥ

Odwróć tekst

Odwiedź Flip Text

Bardzo szeroki tekst

Bardzo szeroki tekst to tekst, w którym poszczególne znaki są bardzo daleko od siebie oddalone. Podobnie jak w przypadku innych stylów tekstu, istnieje proste narzędzie online, które generuje tego typu tekst za Ciebie, i jest połączone poniżej.

szeroki_tekst

Odwiedź narzędzie znaków o pełnej szerokości

x