Głośność + dodaje sterowanie muzyką i nie tylko do interfejsu głośności [Jailbreak]

Profile muzyczne, dźwiękowe i głośności; omówiliśmy poprawki dla nich wszystkich, od tych, które pozwalają zarządzać głośnością dla wszystkich kanałów multimedialnych, gestów aktywatora dla aplikacji Muzyka, a nawet takich rzeczy, jak umieszczanie wybranych aplikacji w trybie cichym. W popularnych repozytoriach istnieje wiele poprawek, które pozwalają zarządzać dźwiękiem urządzenia lub multimediów odtwarzanych na urządzeniu. Volume + to najnowszy dodatek do tej kategorii ulepszeń. Wzbogaca głośność HUD i pozwala zobaczyć, który utwór jest odtwarzany, uzyskać dostęp do aplikacji Muzyka, przełączyć się do aplikacji Wiadomości, aby wysłać nową wiadomość i uzyskać dostęp do aparatu.

Volume + nie ma dodatkowych ustawień i jeśli ci się nie podoba, musisz go odinstalować. Nie ma przełącznika włączania / wyłączania, o którym można by mówić. Aby zobaczyć poprawkę w akcji, odtwórz muzykę, a następnie użyj elementów sterujących głośnością, aby wyświetlić HUD głośności. Zamiast zwykłej ikony głośnika z kropkami wskazującymi poziom głośności, masz mniej więcej te same elementy sterujące muzyką, które widzisz w Centrum sterowania. Możesz zobaczyć, który utwór jest odtwarzany, przejść do następnego lub poprzedniego utworu, zarządzać głośnością i przeskoczyć do dowolnej pozycji w utworze. Mały przycisk z krzyżykiem w prawym górnym rogu pozwala zamknąć HUD.

Tuż pod wszystkimi tymi kontrolkami znajduje się mała zakładka, która po przesunięciu w dół ujawnia trzy dodatkowe opcje. Jeden do przełączania się do aplikacji Muzyka, jeden do uzyskiwania dostępu do ekranu tworzenia nowej wiadomości, a drugi do uruchamiania aplikacji aparatu.

volumeplus smallvolumeplus

Volume + jest do pewnego stopnia świadomy kontekstu, tj. Nie wyświetla HUD, gdy jesteś w aplikacji Muzyka. Ulepszenie jest ściśle powiązane z kanałem głośności multimediów, więc jeśli nie jest odtwarzana muzyka i używasz klawiszy zwiększania / zmniejszania głośności, zobaczysz domyślny HUD, który kontroluje głośność dzwonka (lub głośność podczas połączenia, jeśli jesteś w środku wezwanie).

Jedyną wadą, jaką ma to ulepszenie, jest to, że zastępuje domyślną funkcję głośności HUD, aby zamknąć się po krótkim okresie bezczynności. HUD musi być teraz ręcznie zamknięty i osobiście mi się to nie podoba. Przypuszczam, że w tym miejscu pomocne byłoby posiadanie panelu ustawień. Dodatkowo, gdy wywołasz HUD za pomocą przycisków głośności, głośność rzeczywiście wzrośnie lub spadnie w zależności od tego, którego przycisku użyłeś. Oznacza to, że musisz zmienić głośność aktualnie odtwarzanych multimediów, aby użyć tej poprawki. Może oczywiście służyć po prostu do uczynienia HUD-a głośności bardziej znaczącym i niekoniecznie szybszym sposobem dostępu do sterowania muzyką, ponieważ masz już Centrum sterowania, które robi to za Ciebie.

x