Graj w gry Windows na swoim iPadzie lub tablecie z Androidem

Udostępnij teraz w social media:

Gry na PC bardzo rzadko mają wersje mobilne i należy się tego spodziewać, ponieważ urządzenie mobilne nie zapewnia takiego samego wrażenia jak komputer stacjonarny. Nawet jeśli użyjesz urządzenia mobilnego wyposażonego w najlepszy dostępny sprzęt, gra nie będzie taka sama. Remotr to aplikacja do przesyłania strumieniowego na komputery stacjonarne, która jest dostarczana z klientami iOS, Android i Windows Phone i stara się podważyć tę samą koncepcję. Aplikacja umożliwia granie w gry zainstalowane i uruchomione na komputerze z systemem Windows z telefonu komórkowego lub tabletu. Aplikacje mogą wykrywać zainstalowane gry i uruchomić grę na komputerze z jednej z aplikacji mobilnych. Aplikacje mobilne umożliwiają konfigurowanie sterowania grą na ekranie, aby grać w gry.

  Jak usunąć sugerowane aplikacje z menu udostępniania w systemie Windows 10

Aby korzystać z Remotr, będziesz musiał założyć darmowe konto. Po zarejestrowaniu się pobierz i zainstaluj aplikację komputerową i aplikację mobilną. Zaloguj się do aplikacji i upewnij się, że komputer i tablet są w tej samej sieci Wi-Fi. Wybierz swój komputer z wymienionych.

Remotr automatycznie wykryje obsługiwane gry zainstalowane w twoim systemie. Jeśli to się nie powiedzie, nadal możesz zagrać w grę, wybierając opcję „Pulpit”. Opcja Pulpit odzwierciedla cały ekran systemu Windows na tablecie i zapewnia pełną kontrolę nad nim.

remotr-game-select

Po załadowaniu gry możesz zacząć w nią grać. Nie ma dużego opóźnienia między grą uruchomioną na komputerze a tym, co widzisz na tablecie.

  Jak naprawić odłączanie WiFi w aktualizacji Windows 10 Fall Creators Update

zdalny w grze

Po wejściu do gry będziesz musiał skonfigurować sterowanie w grze. Stuknij przycisk małej różdżki u góry i wybierz sterowanie grą, które chcesz włączyć w aplikacji. Po skonfigurowaniu elementów sterujących wyświetl je w grze, dotykając ikony kontrolera gier.

Remotr to niezwykle ambitny projekt, który działa zaskakująco dobrze. Gra wygląda i działa dobrze na tablecie, chociaż nie można tego powiedzieć o wrażeniach z gry po prostu dlatego, że przechodzisz od klawiatury do przycisków na ekranie. To powiedziawszy, jest to aplikacja, która jest dobrze wykonana i której można wiele oczekiwać w przyszłości. Śmieszny fakt; obsługuje Team Fortress 2 i kilka innych tytułów Steam.

Zainstaluj Remotr dla Windows

  Jak kolejno pobierać pliki torrent w systemie Windows 10

Zainstaluj Remotr z App Store

Zainstaluj Remotr ze sklepu Google Play

Zainstaluj Remotr ze Sklepu Windows

x