Gramatyka Nazistowska pomaga nauczyć się poprawnego angielskiego podczas czytania [Android]

Angielski jest trochę trudnym językiem; nie zawsze jesteś pewien, czy CH na początku słowa powinno być wymawiane tak, jak jest w krześle, czy w postaci. Potem słyszysz łamańce językowe o świstaku chwytającym drewno i staje się to bardziej zagmatwane. Słowa, których możesz się powoli nauczyć, czytając. W końcu zdobędziesz większe słownictwo i miejmy nadzieję, że będziesz miał wiedzę, jak z nich korzystać. Trudniejszą częścią języka jest składnia, czyli gramatyka. Grammar Nazi to aplikacja na Androida, która choć została stworzona jako gra, pomaga czytać książki w języku angielskim (obecnie obsługuje tylko pliki TXT) i poprawiać gramatykę.

Aplikacja zawiera dwie książki w swojej bibliotece, Metamorphosis i The Lost World. Możesz zaimportować plik samodzielnie lub możesz skorzystać z jednego z plików w bibliotece. Wszystkie fragmenty są celowo wypełnione błędami i są wyróżnione wraz z innymi słowami, które nie są niepoprawne.

Gramatyka nazistowska poprawiona

Od użytkownika zależy, które słowo jest niepoprawne i zmieni je. Aby zmienić słowo, kliknij je. Jeden błąd będzie miał kilka lub więcej niż jedną odpowiedź i od Ciebie zależy, czy wybierzesz właściwą. Słowa, które są poprawne i wyróżnione dla celów testowania, nie zmieniają się ani nie oferują alternatywnych słów, gdy je dotykasz. Kiedy skończysz przeglądać stronę, dotknij przycisku na dole i sprawdź swój wynik.

W prawym dolnym rogu znajduje się przycisk więcej, z którego można uzyskać dostęp do ustawień aplikacji. W ustawieniach możesz ograniczyć liczbę wierszy tekstu, które musisz poprawić na danym poziomie (pamiętaj, że to jest gra), zwiększyć rozmiar czcionki dla wygodniejszego czytania i sprawić, by ekran nie ściemniał się, gdy ty ponownie korzystasz z aplikacji.

Gramatyka Nazistowskie błędyGramatyka Nazistowskie ustawienia

Z założenia aplikacja jest fajna, ponieważ sprawia, że ​​nauka jest przyjemna, ale musi obsługiwać więcej formatów plików. RTF, PDF i być może między innymi ePUB. Oprócz możliwości importowania dokumentów, aplikacja powinna umożliwiać użytkownikom po prostu wklejanie tekstu skopiowanego z artykułu online. Aplikacja jest narzędziem do nauki i grą, a ich cechą wspólną jest poziom umiejętności. Powinna istnieć możliwość wyboru, czy jest to łatwe lub trudne. Większość gier mobilnych nie ma poziomów trudności, z których można wybierać, ale w przypadku aplikacji do nauki powinien być wyjątek. Interfejs jest wystarczająco przyjemny do czytania i tak długo, jak możesz zwiększyć rozmiar czcionki, cieszę się.

Zainstaluj Grammar Nazi ze sklepu Google Play

x