iOS

Grupuj e-maile według typu i wysyłaj szybkie odpowiedzi [iOS]

Mailstrom to stare i wyjątkowo przydatne narzędzie, które pomaga uporządkować skrzynkę odbiorczą. To jedna z tych innowacyjnych usług, które do tej pory nie mają niczego, co można by z nią porównać. Spark należy do tej samej kategorii. To aplikacja na iOS do zarządzania pocztą e-mail. Można śmiało powiedzieć, że zarządzanie pocztą e-mail, choć nie jest nasyconą niszą, ma sporo istniejących aplikacji i usług, które mają na celu ułatwienie, a Spark to tylko kolejny wpis. To, co ją wyróżnia, to inteligentna skrzynka odbiorcza, która oddziela wiadomości e-mail według daty i typu. Gdy połączysz swoje konta e-mail i Spark zsynchronizuje twoją pocztę, sortuje ją na kategorie; Nowe, biuletyny, powiadomienia i przypięte e-maile. Następnie możesz sortować według typu wiadomości e-mail, które chcesz najpierw przeczytać. To wymaga podpowiedzi ze skrzynki odbiorczej Gmaila i ma funkcję drzemki, której możesz użyć do ustawienia przypomnienia o odpowiedzi na e-mail lub śledzeniu go. Ma trzy przyciski szybkiej odpowiedzi, które wystarczy dotknąć, aby wysłać odpowiedź na wiadomość e-mail, oraz funkcję przypinania, która umożliwia przypinanie wiadomości e-mail do oddzielnej skrzynki odbiorczej, podobnie jak „oznaczanie gwiazdką” lub „dodawanie do ulubionych” wiadomości e-mail. Wreszcie, aplikacja ma niesamowitą liczbę funkcji dostosowywania.

Otwórz Spark i połącz konto e-mail. Możesz połączyć wiele e-maili, a interfejs aplikacji jest nieco zbliżony do interfejsu aplikacji Gmail na iPhone’a.

Spark natychmiast sortuje e-maile do odpowiednich typów z sekcją Nowe u góry, pokazującą najnowsze e-maile z tego dnia, a następnie sekcje z powiadomieniami i e-mailami z biuletynami itp. Zielony przełącznik u góry umożliwia przełączanie inteligentnej skrzynki odbiorczej i zwykłej skrzynki odbiorczej.

Spark_smart_inbox

Stuknij wiadomość e-mail i możesz ją przypiąć, dotykając przycisku pinezki na środku ekranu, możesz ustawić dla niej alarm drzemki, a jeśli przewiniesz w dół, zobaczysz trzy przyciski opcji odpowiedzi.

Spark_emailSpark_snooze

Przypięte e-maile stanowią oddzielną skrzynkę odbiorczą. Spark obsługuje również wszystkie główne dyski w chmurze i usługi udostępniania plików, jeśli chodzi o załączanie plików do wiadomości e-mail. Aby uzyskać dostęp do opcji dostosowywania aplikacji, otwórz szufladę nawigacji i przewiń w dół, aby wyświetlić opcję Ustawienia. Pływający przycisk widoczny w szufladzie nawigacji przenosi bezpośrednio do ekranu „Personalizacja”.

Spark_options Spark_attachement

Możesz określić, czy aplikacja ma wyświetlać plakietkę z powiadomieniem dla wszystkich e-maili, czy tylko nowych. Możesz zmienić kolejność wyświetlania skrzynek odbiorczych, ustawić domyślną akcję archiwizacji lub usunięcia wiadomości e-mail, dostosować dźwięki i zarządzać połączonymi usługami w chmurze.

Spark_settings spark_personalization

Spark to pełnoprawny klient poczty e-mail, który może również łączyć się z kalendarzem i nie pozostawia nic do życzenia.

Zainstaluj Spark z App Store

x