Hitman Go pojawia się w sklepie Google Play [Paid]

Udostępnij teraz w social media:

Hitman to seria gier wideo oparta na Agent / Mr. 47, cichy zabójca, który nie zatrzymuje się przed niczym, by zneutralizować swój cel. Agent 47 jest tak bezlitosny, jak zdecydujesz się go uczynić, to esencja gry. Jesteś świetnie wyszkolonym zabójcą, który wypuszcza się na obszar pełen potencjalnych celów. Może zabić cały budynek pełen ludzi lub może niezauważony wślizgnąć się i wyjść z misji. Taka swoboda podejścia sprawia, że ​​gry Hitman od czasu ich pierwszego pojawienia się w listopadzie 2000 roku odniosły taki sukces. Dzięki sequelom, filmom i powieściom 47 stał się kwintesencją postaci z gier wideo. Pusta, pozbawiona emocji karta do projekcji siebie i zabawy. Agent 47 jest dostępny na urządzeniach mobilnych (iOS) od końca kwietnia, teraz jest wreszcie na Androidzie, zobaczmy, jak radzi sobie Hitman Go w naszej recenzji.

Gra jest turową grą strategiczną z wieloma warunkami wygranej. Gra zaskakująco dobrze zmieniła się w mobilną, nie ma o czym mówić o krwi czy krwi, o którą dba motyw dioramy. Chodzi bardziej o strategię niż o zabijanie. Ta gra nie ma żadnego porównywalnego rywala, o którym można by mówić; wyróżnia się samodzielnie. Najbliższym możliwym wcieleniem może być Robbery Bob, ale nawet to jest odległe porównanie. Ta gra jest wyjątkowa i tylko to sprawia, że ​​warto w nią grać.

Hitman Go - ładowanie

Rozgrywka

Wyobraź sobie, że grasz w grę planszową opartą na przygodach Agenta 47, z dodatkową zaletą polegającą na zachowaniu wyglądu i stylu serialu bez przemocy i krwi (dociera w ten sposób do szerszej publiczności). Możesz pomyśleć, że to przepis na katastrofę, ale jest wręcz przeciwnie. Nawet jeśli postać była kimś innym niż nasz Agent 47, a ta gra została nazwana czymś zupełnie innym; nadal byłaby to dobra gra. Część gry Hitman to refleksja i to działa. Zbyt wiele portów popularnych tytułów gubi się w tłumaczeniu, starając się pozostać wiernymi źródłom. Hitman Go pozostał wierny bardzo podstawowej koncepcji serii. Twoim zadaniem jest nadal niszczenie celów – na pewno fajnie byłoby podkraść się i ukradkiem zabić kilku przypadkowych obserwatorów – ale bez zewnętrznych kontrolerów proces ten zmienia się z ekscytującego w ponury. Dzięki wariantowi dotykowemu i blatowi, po prostu zamiatanie plastikowego zestawu z planszy służy temu samemu celowi, choć w sposób wolny od krwi.

Hitman Go - Rozpoczęcie gryHitman Go - rozgrywka

Gra rozpoczyna się od kilku mini-misji, które pomogą ci przyzwyczaić się do sterowania, zaczynasz od 5 wskazówek na wypadek, gdybyś utknął. Jeśli wyczerpiesz wskazówki, będziesz musiał kupić więcej i będziesz kusić w miarę postępów w grze. Wyzwanie i złożoność rosną z każdą łamigłówką, dzięki czemu staje się coraz bardziej wciągająca z każdym kolejnym poziomem. Istnieje nawet dodatkowy poziom dla fanów Hitman Blood Money, a jeśli jesteś prawdziwym fanem, zauważysz i uwielbiasz paradygmatyczne Silverballers, gdy w końcu wyjdą.

  Jak otrzymywać powiadomienia tylko o wiadomościach e-mail, na których Ci zależy, w programie Microsoft Outlook

Hitman Go - Odblokuj

Grafika

Po raz pierwszy możemy użyć słowa „oszałamiający” i nie być nieszczerym. Elementy zestawu naprawdę wyglądają jak plastik, a nie tylko przypadkowe wielokąty, otoczenie jest wspaniałe, a cały projekt poziomów jest hołdem dla oryginalnego oświetlenia i nastroju Hitmana, jednocześnie zachowując własną tożsamość. Wyjątkowy to właściwe słowo, ponieważ trudno o przykłady. Jesteś plastikową grywalną reprezentacją Agenta 47, twoi wrogowie są oznaczeni kolorami według poziomu aktywności. Czarne kontury określają opcje ruchu. Kiedy się poruszasz, to samo dzieje się z resztą postaci na planszy. Po kilku próbach zrozumiesz, jak zasadzki i eliminowanie postaci. Po wyjęciu figury postaci siedzą z dala od planszy, jak bardziej stylizowany rodzaj szachów.

Hitman Go - pierwsza misjaHitman Go - Garden

Dźwięk

Och, jak mogliśmy bez przerwy mówić o dźwięku. Jest piękny, niektóre poziomy odtwarzają kultowy utwór Ave Maria z Hitman: Blood Money, gotowe fragmenty brzmią dokładnie tak, jak płynne przesuwanie elementu po gładkiej powierzchni, usuwanie śladu brzmi jak plastikowe kawałki delikatnie szturchające się nawzajem. Dźwięki menu również przypominają oryginalne gry. Oryginalna seria wykorzystywała muzykę, aby uzupełnić tempo twojej gry (powolna do skradania się, optymistyczna do całej wojny), Hitman Go nie jest tak uzależniony od muzyki, ale nadal miło jest ją mieć. To ukłon w stronę fanów serialu i na pewno muszą być z tego powodu szczęśliwi.

Hitman Go - grafika

Wniosek

W luce powstałej między Hitman: Blood Money i Hitman: Absolution, my, fani, graliśmy i odtwarzaliśmy w kółko poprzednie wydania, aż zapamiętaliśmy każdy zwrot akcji na każdym poziomie, znajdując unikalne sztuczki i tajne zabójstwa, takie jak wyciszone strzały w głowę. drzwi, dwa cele jednym strzałem, zepchnięcie postaci z półki i wysadzenie w powietrze wszystkich gapiów, strzelanie z dołu do jacuzzi na krawędzi klifu i patrzenie, jak pływacy spadają ku upadkowi… Wydaje mi się, że straciłem z tropu z powodu tak rozkosznej przemocy . Próbowałem dojść do wniosku, że te gry oferują tak dużą wartość powtórek, że gdy pojawi się kolejna wersja, mogłaby zawierać 5000 godzin rozgrywki, a to nie wystarczyłoby. Wersja mobilna daje fanom nową nadzieję, że będziemy mogli kontynuować odkrywanie przygód zimnokrwistego Agenta 47 na innych platformach. Chociaż nadal brakuje mi umiejętności zabijania ludzi, powinienem prawdopodobnie porozmawiać o tym z terapeutą.

  Jak korzystać ze schematów kontroli społeczności w Steam dla Linuksa

Pobierz Hitman Go na Androida (4, 99 USD)

x