Hover Reader zapewnia natychmiastowy podgląd łączy w ruchomym oknie [Chrome]

Czasami nie chcemy tracić czasu na klikanie każdego linku, który znajdziemy w sieci. Jeśli chcesz szybko zerknąć na link w artykule z wiadomościami na blogu lub w dowolnej witrynie, powiedzmy, ale nie chcesz w rzeczywistości klikać samego łącza, to Hover Reader to proste rozszerzenie Chrome, które zapewnia intuicyjne rozwiązanie . Po najechaniu kursorem myszy na łącze rozszerzenie natychmiast wyświetla przyjazny dla czytelnika podgląd strony, do której prowadzi łącze, usuwając wszelkie obrazy, reklamy i inne elementy na stronie. Rozszerzenie można również nieco dostosować, dzięki czemu nie będzie irytujące w określonych domenach. Szczegóły, których należy przestrzegać po skoku.

Korzystanie z Hover Reader jest dość proste; po zainstalowaniu jego ikona pozostaje nienaruszona na Omnibar Chrome, umożliwiając łatwy dostęp do jego ustawień. Aby z niego skorzystać, wystarczy najechać kursorem myszy na łącze. Po kilku sekundach otrzymasz pełny podgląd tej strony w ruchomym oknie. Możesz przewijać stronę w górę iw dół za pomocą kółka myszy, aby przeczytać jej zawartość.

Przedłużenie może okazać się przydatne w wielu sytuacjach. Na przykład, jeśli chcesz szybko rzucić okiem na link do przepisu w wynikach wyszukiwania Google, możesz użyć Hover Reader do przeszukiwania wyników wyszukiwania zamiast otwierania wszystkich znalezionych linków, oszczędzając mnóstwo czasu. Podobnie rozszerzenie z pewnością przyda się podczas czytania wielu postów na blogu, ponieważ pozwala wyświetlić cały post bez faktycznego otwierania linku.

Ale jeśli chcesz, możesz również wyłączyć Hover Reader dla wybranych domen. Aby to zrobić, otwórz link, którego chcesz zabronić, kliknij ikonę Hover Reader’s Omnibar, a następnie kliknij „Wyłącz w tej domenie”. Następnym razem, gdy odwiedzisz domenę, rozszerzenie nie pokaże żadnych podglądów. Poza tym możesz również zmienić rozmiar i typ czcionki używanej w oknie podglądu z menu rozwijanego. Po prostu odśwież stronę, aby zmiany zaczęły obowiązywać.

Hover Reader

Podsumowując, Hover Reader to doskonałe małe narzędzie, które możesz chcieć dodać do swojego arsenału, aby szybko przeglądać strony bez faktycznego ich otwierania.

Zainstaluj Hover Reader z Chrome Web Store

x