Ile kosztuje Netflix miesięcznie?

Widząc, jak popularna jest ta usługa przesyłania strumieniowego w dzisiejszych czasach, możesz się zastanawiać ile kosztuje Netflix miesięcznie? Dlaczego wszyscy gromadzą się w serwisie Netflix, a nie w innych markach? Cóż, Netflix ma wiele funkcji, których nie mają inne marki i dlatego prawie wszyscy go subskrybują. Ma nie tylko świetne funkcje, ale także ogromny wybór filmów i wybranych programów.

Netflix ma najlepsze seriale telewizyjne, ekskluzywne filmy, filmy, w tym oryginały Netflix, których nikt inny nie ma – i może to być powód, dla którego marka jest jedną z najgorętszych usług przesyłania strumieniowego online. Jeśli cena jest jedyną rzeczą stojącą między Tobą a Netflixem, możesz być zdenerwowany, gdy dowiesz się, ile – a właściwie ile – kosztuje konto Netflix.

Ile kosztuje Netflix za miesiąc 2020?

Netflix oferuje trzy plany i wszystkie są stosunkowo niedrogie. Każdy z nich oferuje bezpłatną wersję próbną, od której można rozpocząć subskrypcję, a Ty decydujesz, czy później chcesz mieć plan premium, podstawowy, standardowy czy Netflix. Jeśli potrzebujesz podstawowej usługi, nadal masz świetne funkcje. Jeśli chcesz czegoś więcej niż podstawowego, nie musisz się martwić – plan jest nadal dostępny.

Wszystkie plany są tańsze niż programy kablowe, w tym roczna subskrypcja Netflix. Niektóre plany ograniczają liczbę urządzeń, które możesz przesyłać strumieniowo w tym samym czasie. Nie oznacza to, że nie możesz oglądać tylu programów i filmów, ile chcesz, po prostu nie możesz tego robić jednocześnie. Ale sprawdźmy je i zobaczmy, która subskrypcja jest dla Ciebie odpowiednia.

Porównanie planów Netflix

Bez względu na to, czy wybierzesz plan podstawowy Netflix, czy Premium, zaczniesz od bezpłatnej wersji próbnej i przejdziesz do pełnej subskrypcji, jeśli tego chcesz. Jeśli zostaniesz, opłata zostanie naliczona miesiąc po dacie wygaśnięcia bezpłatnego okresu próbnego.

To, co uwielbiamy w posiadaniu konta Netflix, to to, że nikt nie zmusza Cię do pozostania. Możesz wycofać się w dowolnym momencie i nie pojawi się to w Twoim raporcie kredytowym. Innymi słowy, nie ma umowy do podpisania.

Plan podstawowy

Ten plan kosztuje około 8,99 USD miesięcznie. Możesz podnieść nogi, upuścić popcorn na podłogę i oglądać nieograniczoną liczbę filmów przez cały dzień. Obejrzyj ulubiony serial telewizyjny lub użyj urządzeń bezprzewodowych do wyświetlania filmów dla dzieci. Wadą planu podstawowego jest to, że nie można jednocześnie oglądać filmów HD i Ultra HD ani oglądać więcej niż jednego ekranu. Możesz jednak pobrać film i obejrzeć go później, gdy jesteś offline.

Plan standardowy

Co różni się od tego planu? Właściwie niewiele. Możesz teraz oglądać dwa ekrany jednocześnie w jakości HD. Ultra HD nie jest jeszcze dostępne dla użytkowników Standard, jednak możesz teraz pobierać filmy i oglądać je później. Ponadto masz nieograniczony dostęp do programów i filmów. Ten plan Netflix kosztuje około 12,99 USD miesięcznie. Pamiętaj, że roczna cena subskrypcji Netflix to około miesiąca oglądania telewizji kablowej.

Plan Netflix Premium

Taki jest plan, jeśli masz rodzinę o innym guście lub korzystamy z wielu telewizorów w domu w tym samym czasie. To tylko 15,99 USD miesięcznie i ma takie same korzyści jak inne plany. Jednak tym razem możesz oglądać serial dramatyczny na telefonie, oglądając komedię na ekranie telewizora. Nie ma nic lepszego niż nieograniczone oglądanie filmów i programów telewizyjnych w jakości HD lub Ultra HD.

Uwaga: pierwszy miesiąc otrzymujesz bezpłatnie, niezależnie od wybranego planu. Nie byłbyś jedynym, który zebrał kilku znajomych i podzielił rachunek i ekrany. W ten sposób każdy z was płaci tylko 4 dolary miesięcznie plus podatek w zależności od miejsca zamieszkania, ale nie mówcie Netflix, że to powiedziałem. Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Którą subskrypcję wybrać?

Tylko Ty wiesz, co jest najlepsze dla Ciebie i Twoich potrzeb. Aby uzyskać HD Ultra, potrzebujesz kompatybilnego monitora komputerowego lub telewizora 60 Hz i szybkiego Internetu. Sugerujemy wykonanie testu prędkości przed skorzystaniem z planu Premium, jeśli otrzymujesz ten plan specjalnie, aby mieć Ultra HD. Ten plan może jednak nie być dla ciebie. Jeśli spojrzysz na to, jedyną różnicą między ceną Standard a Netflix Premium jest Ultra HD. Powodzenia!