Indeksuj wszystkie pliki w pamięci wewnętrznej, w tym system operacyjny [Android]

Zawsze udawało mi się szybko uzyskać dostęp do moich plików na moim komputerze poprzez Everything Search, dzięki szybkiemu indeksowaniu plików i folderów. Podobna aplikacja o nazwie Wyszukaj wszystko jest teraz dostępna na Androida, która dziesięciokrotnie ułatwia proces znajdowania plików przechowywanych w telefonie. Zasadniczo aplikacja jest niczym innym jak menedżerem plików dla Androida. Ma jednak kilka wyraźnych i przydatnych funkcji, które sprawiają, że warto go mieć w swoim arsenale. Podane cele Search Everything to darmowy menedżer plików, który zapewnia natychmiastowy dostęp do plików poprzez indeksowanie wszystkich plików i folderów zapisanych na urządzeniu.

Wyszukiwanie Wszystko ma prostą konstrukcję. Po uruchomieniu aplikacja automatycznie skanuje wszystkie pliki zapisane na telefonie lub tablecie. Mogą to być rzeczy, które sam tam umieścisz, takie jak filmy, muzyka, dokumenty, zdjęcia itp. Ale oprócz tego wyświetla również wszystkie pliki, które są częścią samego systemu operacyjnego. Aplikacja podaje liczbę zindeksowanych plików i wyświetla ich łączną liczbę w górnej części interfejsu użytkownika.

Ponieważ Search Everything jest w zasadzie aplikacją do indeksowania plików, pozwala szybko znaleźć dowolny element za pomocą zintegrowanego pola wyszukiwania, które jest zasadniczo jego główną funkcją. Za każdym razem, gdy wpiszesz coś w polu wyszukiwania, wyniki dopasowania ciągu zaczną się pojawiać niemal natychmiast. Podobnie, całkowita liczba plików pasujących do tego ciągu również się zmieni. Aplikacja pozwala również poznać pełną ścieżkę pliku, ułatwiając zrozumienie, gdzie znajduje się dany element. Wyszukiwanie Wszystko może jednak indeksować pliki i foldery umieszczone tylko w pamięci wewnętrznej, więc jeśli masz dużą kartę SD, nie będziesz miał szczęścia.

Wyszukaj Everything_Main Szukaj w Everything_Search

Po dotknięciu i przytrzymaniu elementu pojawia się małe menu, które pozwala wymusić otwarcie pliku, którego szukasz za pomocą dowolnej aplikacji. Poza tym możesz natychmiast udostępnić aplikację poprzez udostępnianie w aplikacji, otworzyć folder zawierający, usunąć plik, a także uzyskać dostęp do arkusza właściwości.

Opcja wyszukiwania wszystkiego Wyszukaj wszystkie właściwości

Aplikacja jest wciąż na wczesnym etapie rozwoju, więc nie jest idealna, w szczególności nie może skanować i indeksować plików z pamięci zewnętrznej. Możesz go pobrać i wypróbować na swoim urządzeniu, korzystając z poniższego linku do Google Play.

Zainstaluj Wyszukaj wszystko ze Sklepu Play