Instabase zabezpiecza 45 milionów dolarów, Apple kupił zestaw słuchawkowy AR

Cześć! 🙋Mamy dla Was dzisiaj następujące aktualizacje! 📣

Instabase zabezpiecza 45-milionową inwestycję, aby pomóc firmom zautomatyzować przetwarzanie dokumentów

Instabase, startup zajmujący się sztuczną inteligencją, ogłosił, że zebrał 45 milionów dolarów w ramach finansowania serii C, kierowanego między innymi przez Tribe Capital i Andreessena Horowitza, podnosząc jego wycenę do 2 miliardów dolarów. Finansowanie wesprze plany firmy dotyczące inwestowania w generatywną sztuczną inteligencję.

Instabase zapewnia organizacjom potężną platformę do wykorzystania ostatnich postępów w sztucznej inteligencji do uzyskiwania wglądu w nieustrukturyzowane dane za pomocą niestandardowych aplikacji.

Platforma pomaga konwertować pliki na cyfrowych ekspertów, automatyzuje przepływ pracy, udziela odpowiedzi, podsumowuje informacje i szybko analizuje dane.

Instabase otrzymał różne nagrody od Forbes, Statista i Deloitte za swoje osiągnięcia. Sektory takie jak finanse, ubezpieczenia, sektor publiczny, opieka zdrowotna, organizacje usługowe itp. przyjmują jego usługi w celu ułatwienia operacji biznesowych.

Niektóre z czołowych światowych firm z branży handlu detalicznego i finansów, takie jak AXA, Standard Chartered, Paycheck itp., za automatyzację ich procesów za pomocą platformy Instabase.

Apple kupiło zestaw słuchawkowy AR o nazwie Mira

Apple przejął Mira, startup AR specjalizujący się w produkcji zestawów słuchawkowych dla różnych firm obok armii amerykańskiej. To przejęcie jest następstwem niedawnego ogłoszenia przez Apple Vision Pro, zestawu słuchawkowego do rzeczywistości mieszanej, który kosztuje 3499 USD, który został zaprezentowany podczas dorocznej imprezy Worldwide Developers Conference firmy.

Całkowite finansowanie Miry do tej pory wyniosło około 17 milionów dolarów.

Oprogramowanie i rozwiązania sprzętowe firmy Mira zostały zaprojektowane z myślą o pracownikach przemysłowych pracujących bez biurek, oferując skalowalność i opłacalność oraz łatwość użytkowania.

Mira optymalizuje wydajność, obniża koszty podróży dzięki wideokonferencjom na żywo, digitalizuje dzienniki w celu zapewnienia odpowiedzialności i przestrzegania przepisów, wymusza przestrzeganie procedur w celu uniknięcia incydentów, zachęca do komunikacji i pracy zespołowej oraz zastępuje ręczne listy kontrolne przechwytywaniem danych bez użycia rąk.

Mira ma rozległe kontrakty z US Air Force i Nintendo World. Kwota nabycia nie jest jeszcze zadeklarowana.

Progi płacowe

Payrails to wysoce niezawodna i solidna platforma do obsługi złożonych przepływów pieniężnych w środowisku wieloprocesorowym w dużych przedsiębiorstwach. Firma zebrała 14,4 miliona dolarów, na czele z EQT Ventures i innymi inwestorami.

W zeszłym roku firma zebrała 6,4 miliona dolarów w rundzie wstępnej prowadzonej przez Andreessena Horowitza.

Payrails twierdzi, że przyjęcie platformy spowoduje 40 procent mniej oszustw, 30 procent kosztów płatności za energię i 15 procent wyższe współczynniki konwersji.

Payrails pomaga zlokalizować metody płatności w celu zadowolenia klientów, zapewnia wydajne procesy płatności w celu optymalizacji finansowej i zgodności z przepisami oraz zapewnia łatwą łączność przy minimalnym wysiłku inżynieryjnym w celu szybszego uruchamiania i automatyzacji operacji finansowych w celu kontroli i przejrzystości.

Jego interfejsy API pomagają w dostosowywaniu rozwiązań płatniczych, przydzielaniu środków do ksiąg rachunkowych oraz dystrybucji płatności do kontrahentów i dostawców za pośrednictwem solidnej platformy.

Aby uzyskać więcej aktualizacji, sprawdź kategorię Najnowsze technologie.

x