Intercom poprawia zadowolenie klientów, Gan.ai zebrał 5,2 miliona dolarów

Witam wszystkich! 🙋Mamy dla Was dzisiaj następujące aktualizacje! 📣

Awiofon

Intercom to rozwiązanie do obsługi klienta, które pomaga w szybszym rozwiązywaniu problemów, zmniejszeniu obciążenia zespołu i poprawie zadowolenia klienta. Platformie zaufało ponad 25 tysięcy klientów, w tym Amazon, Meta, Atlassian, Notion, eTORO i wielu innych.

Jej technologie automatyzacji i chatboty oparte na sztucznej inteligencji automatyzują rozmowy, zmniejszają ilość pomocy technicznej, zapewniają wgląd w rozmowy z klientami, a współdzielona skrzynka odbiorcza oparta na sztucznej inteligencji pomaga poprawić wydajność zespołu.

Użytkownicy mogą obserwować wszystkie dyskusje wsparcia i łączyć się ze współpracownikami w czasie rzeczywistym dzięki obsłudze komunikacji wielokanałowej. Ponadto oferuje praktyczne spostrzeżenia, segmentację danych klientów i analizę danych behawioralnych.

Jej proaktywne systemy wsparcia pomagają przewidywać i rozwiązywać problemy klientów, zmniejszać liczbę przychodzących wiadomości i zwiększać zadowolenie klientów.

Jego automatyzacja bez użycia kodu ułatwia tworzenie przepływów pracy, a skrzynka odbiorcza oparta na sztucznej inteligencji pomaga w generowaniu odpowiedzi. Jej system biletowy ułatwia współpracę między współpracownikami, jednocześnie umożliwiając klientom śledzenie rozwoju sytuacji w czasie rzeczywistym.

Intercom integruje około 300 aplikacji i oferuje interfejsy API i webhooki do łatwej konfiguracji w celu ulepszenia jego funkcji. Oprogramowanie jest dostępne do bezpłatnego testowania przez 14 dni.

Na pulpicie

Todesktop to firma AY Combinator, która przekształca bazę kodu aplikacji internetowej w wieloplatformową aplikację komputerową z natywną funkcjonalnością w ciągu zaledwie kilku minut. Platforma jest narzędziem do przeciągania i upuszczania, obsługuje aplikacje międzyplatformowe i zapewnia opcjonalne kodowanie.

Niektóre aplikacje obsługiwane przez ToDesktop to Slite, Typefully, Unbounce, Moises, ClickUp i inne. Łatwo jest przekonwertować aplikację internetową na aplikację komputerową bez kodowania, a nawet dostosować wygląd aplikacji, ikonę i ramkę okna.

Niektóre z jego najważniejszych funkcji to superszybki globalny CDN do pobierania, analizy pobierania, uniwersalne magiczne linki, niestandardowe menu, obsługa wielu okien, zasobniki, głębokie łącza i natywne instalatory dla wszystkich platform.

ToDesktop oferuje trzy proste kroki tej transformacji: ładowanie bezpośrednio z aplikacji internetowej, dostosowanie aplikacji internetowej za pomocą kodu komputerowego i publikowanie jednym kliknięciem. Obsługuje szczegóły, takie jak natywne powiadomienia, automatyczne aktualizacje, dostęp do natywnych interfejsów API, konfigurowalny wygląd i działanie oraz podpisywanie kodu.

Jego plany cenowe są dostępne dla różnych potrzeb, w tym niezbędnych, profesjonalnych i korporacyjnych.

Platforma do tworzenia wideo oparta na sztucznej inteligencji Gan.ai zebrała 5,2 mln USD

Gan.ai zapewnia oprogramowanie do personalizacji wideo dla firm i marek, które umożliwia tworzenie dostosowanych filmów za pomocą nagrań jednym kliknięciem, z wykorzystaniem aktorów i skryptów z odpowiednimi słowami kluczowymi. Zgodnie ze stroną internetową, klienci, którzy ją przyjęli, odnotowali ponad trzykrotny wzrost konwersji.

Integruje się z platformami e-commerce, takimi jak Shopify, Calendly, Stripe, Hubspot i Salesforce, ułatwiając użytkownikom dodawanie opcji zakupów i płatności do spersonalizowanych stron docelowych.

Firma pozyskała ostatnio 5,2 miliona dolarów w ramach finansowania zalążkowego prowadzonego przez Surge, program szybkiego zwiększania skali firmy Sequoia Capital. Emergent Venture i inni aniołowie biznesu również wsparli finansowanie.

Gan.ai została założona przez byłego pracownika Facebook AI Research, Suvrat Bhooshan, a firma ma obecnie ponad 200 użytkowników i 40 klientów korporacyjnych, w tym Samsung, Zomato, Vivo, Mobile Premier League itp.

Runway AI to kolejny startup, który zebrał 50 milionów dolarów przy wycenie 500 milionów dolarów w grudniu 2022 roku.

Aby uzyskać więcej aktualizacji, sprawdź kategorię Najnowsze technologie.

x