iPhone nie wyświetla ostatnich połączeń? Wypróbuj te 4 poprawki

Czy Twój iPhone nie wyświetla ostatnich połączeń? Może to być frustrujące, szczególnie jeśli musisz śledzić wszystkie ważne połączenia.

Zanim się poddasz, oto kilka rozwiązań, które możesz wypróbować, jeśli Twój iPhone nie wyświetla ostatnich i nieodebranych połączeń.

1. Ustaw prawidłową datę i godzinę

Nawet drobny problem, taki jak nieprawidłowa data i godzina, może powodować różne problemy, w tym ten, którego doświadczasz. Upewnij się więc, że Twój iPhone wyświetla prawidłową datę i godzinę.

Aby ręcznie ustawić prawidłową datę i godzinę na iPhonie, wykonaj następujące kroki:

 • Otwórz aplikację Ustawienia i dotknij Ogólne.
 • Kliknij Data i godzina.
 • Wyłącz przełącznik Ustaw automatycznie.
 • Kliknij datę i godzinę, aby otworzyć kalendarz.
 • Wybierz poprawną datę i godzinę.
 • I to wszystko. Jeśli problem nadal występuje, przejdź do następnego kroku rozwiązywania problemów.

  2. Zresetuj ustawienia sieciowe swojego iPhone’a

  Możesz także zresetować ustawienia sieciowe swojego iPhone’a, jeśli nie widzisz historii połączeń. Oto jak:

 • Przejdź do Ustawień i stuknij w Ogólne > Przenieś lub zresetuj iPhone’a.
 • Stuknij Resetuj i wybierz Resetuj ustawienia sieciowe z wyświetlonego menu.
 • Wprowadź hasło urządzenia i dotknij Resetuj ustawienia sieciowe.
 • Twój iPhone zresetuje teraz ustawienia sieciowe. Po zakończeniu sprawdź, czy problem nadal występuje.

  3. Uruchom ponownie iPhone’a

  Jeśli zresetowanie ustawień sieciowych nie rozwiązało problemu, spróbuj ponownie uruchomić iPhone’a. Błędy i usterki mogą czasami powodować problemy z funkcjami takimi jak dzienniki połączeń. Ponowne uruchomienie iPhone’a usunie wszelkie błędy i usterki i sprawi, że wszystko znów będzie działać płynnie.

  Jednak iPhone’y nie mają dedykowanej opcji ponownego uruchamiania. Musisz więc ręcznie wyłączyć iPhone’a i włączyć go ponownie, aby go ponownie uruchomić.

  4. Zaktualizuj swojego iPhone’a

  Apple regularnie publikuje aktualizacje oprogramowania, które dodają nowe funkcje i naprawiają błędy. Jeśli Twój iPhone nie wyświetla ostatnich połączeń, ponieważ używasz przestarzałej wersji systemu iOS, możesz rozwiązać problem, pobierając najnowszą aktualizację oprogramowania.

  Aby zaktualizować iPhone’a, otwórz Ustawienia i wybierz Ogólne > Aktualizacja oprogramowania. Twój iPhone sprawdzi serwery Apple pod kątem dostępnych aktualizacji. Jeśli dostępna jest aktualizacja, dotknij opcji Pobierz i zainstaluj.

  Proces aktualizacji może zająć trochę czasu, w zależności od jego rozmiaru. Jednak po zakończeniu aktualizacji problem powinien zostać rozwiązany.

  Śledź swoje połączenia bez problemów

  Pomimo wszystkich funkcji, jakie posiada Twój iPhone, jego podstawową funkcją jest wykonywanie połączeń telefonicznych. Dlatego może być dość frustrujące, gdy Twój iPhone nie jest w stanie poprawnie wyświetlić ostatnich połączeń. Na szczęście ten częsty problem można szybko rozwiązać, korzystając z powyższych rozwiązań.

  x