Jak anulować bezpłatną wersję próbną YouTube Premium

YouTube ma bezpłatną i płatną wersję dla osób zainteresowanych bardziej przydatnymi funkcjami. YouTube Premium, wprowadzony w 2014 roku jako Music Key, a później przemianowany na YouTube Red przed ponownym uruchomieniem w 2018 roku, wzbogaca należącą do Google platformę wideo o wiele fantastycznych funkcji. YouTube oferuje również miesięczny bezpłatny okres próbny członkostwa Premium, jeśli chcesz go zdobyć. Czy jesteś już użytkownikiem YouTube, który subskrybował bezpłatny okres próbny YouTube Premium i zastanawiasz się, jak anulować bezpłatny okres próbny YouTube Premium? Jak mogę zakończyć subskrypcję YouTube? Przeczytaj ten artykuł do końca, aby dowiedzieć się, jak wcześniej anulować YouTube Premium i anulować bezpłatny okres próbny YouTube Music Premium.

Jak anulować bezpłatną wersję próbną YouTube Premium

Czytaj dalej, aby znaleźć szczegółowe instrukcje anulowania bezpłatnego okresu próbnego YouTube Premium wraz z przydatnymi ilustracjami dla lepszego zrozumienia.

Czy YouTube Premium pobiera opłatę po bezpłatnym okresie próbnym?

TAk. YouTube oferuje miesięczny okres próbny członkostwa Premium, w ramach którego możesz uzyskać dostęp do dodatkowych funkcji, takich jak strumieniowe przesyłanie wideo bez dodawania, nieograniczone pobieranie i słuchanie muzyki bez dodawania w trybie offline przez miesiąc. Po zakończeniu bezpłatnego okresu próbnego YouTube automatycznie przekształci go w członkostwo Premium i obciąży Cię metodą płatności podaną w YouTube. Możesz jednak anulować bezpłatny okres próbny, aby uniknąć opłat.

Dlaczego YouTube obciążył mnie opłatą za bezpłatny okres próbny?

Jeśli nie anulujesz bezpłatnego okresu próbnego YouTube przed upływem jednego miesiąca, bezpłatny okres próbny członkostwa YouTube Premium zostanie natychmiast przekształcony w plan Premium i obciąży Cię od podany sposób płatności. Możesz jednak zakończyć bezpłatny okres próbny, aby uniknąć płacenia czegokolwiek.

Czy możesz anulować bezpłatny okres próbny YouTube Premium?

Tak, możesz anulować bezpłatny okres próbny YouTube Premium w dowolnym momencie. Jeśli anulujesz bezpłatny okres próbny YouTube Premium, subskrypcja próbna nie zostanie przekształcona w płatną subskrypcję po zakończeniu okresu próbnego. Dostęp do funkcji premium, takich jak strumieniowe przesyłanie wideo bez dodatków, nieograniczone pobieranie i słuchanie muzyki offline bez dodatków, zostanie utrzymany do końca okresu próbnego.

Co się stanie, jeśli wcześniej anuluję subskrypcję YouTube Premium?

Jeśli Twoja subskrypcja YouTube Premium zostanie zakończona wcześniej, nie będziesz już figurować na liście subskrybentów YouTube i nie zostaniesz obciążony opłatą za kolejny cykl rozliczeniowy. Jednak funkcje Premium, takie jak strumieniowe przesyłanie wideo bez dodatków, nieograniczone pobieranie i słuchanie muzyki bez dodatków w trybie offline, muszą obowiązywać do następnego cyklu rozliczeniowego, ponieważ zapłaciłeś już za ten okres.

Dlaczego nie mogę anulować członkostwa w YouTube?

Kilku użytkowników napotyka problemy podczas anulowania członkostwa w YouTube. Głównym powodem tego problemu może być:

  • Błędy lub usterki w aplikacji lub witrynie
  • Słaby/brak połączenia z Internetem
  • Serwery YouTube nie działają
  • Przestarzała aplikacja YouTube
  • Uszkodzona pamięć podręczna i dane aplikacji YouTube

Dlaczego nie mogę anulować subskrypcji YouTube Premium?

Być może korzystasz z aplikacji lub witryny YouTube, aby anulować subskrypcję przy niestabilnym połączeniu internetowym. Ponadto przestarzała aplikacja YouTube może powodować błędy i usterki oraz przechowywać uszkodzoną pamięć podręczną lub dane, aby spowodować nieudane próby anulowania Premium.

Jak anulować bezpłatną wersję próbną YouTube? Jak anulować bezpłatny okres próbny YouTube? Jak anulować bezpłatną wersję próbną YouTube Premium?

Dzięki YouTube Premium użytkownicy mają nieograniczony dostęp pobieranie wideo, YouTube Premium Music i treści wolne od reklam. Funkcje te nie są jednak bezpłatne, jak ma to miejsce w przypadku większości usług abonamentowych. Ale dobre jest to, że YouTube oferuje bezpłatną miesięczną wersję próbną YouTube Premium. Ale ta subskrypcja będzie się powtarzać po każdym cyklu rozliczeniowym. Jeśli więc chcesz anulować Premium wcześniej po bezpłatnym okresie próbnym lub chcesz uniknąć tego w przyszłości, oto przewodnik, jak anulować bezpłatny okres próbny YouTube lub subskrypcję YouTube Premium w zaledwie kilku prostych krokach.

Uwaga: po pomyślnym anulowaniu subskrypcji opłata za kolejny cykl rozliczeniowy nie zostanie naliczona. Jednak Twoje korzyści Premium muszą trwać do następnego cyklu rozliczeniowego.

Opcja I: Korzystanie z przeglądarki internetowej

1. Odwiedź witryna YouTube’a w Twojej przeglądarce.

Uwaga: Upewnij się, że jesteś zalogowany na swoje konto.

2. Kliknij ikonę swojego profilu w prawym górnym rogu ekranu.

3. Następnie kliknij opcję Zakupy i członkostwa.

4. Kliknij Zarządzaj członkostwem w sekcji Członkostwa.

5. Kliknij DEZAKTYWUJ obok terminu bezpłatnego okresu próbnego.

6. Następnie kliknij KONTYNUUJ, ABY ANULOWAĆ w wyskakującym okienku.

7. Wybierz żądany powód anulowania bezpłatnego okresu próbnego i kliknij DALEJ.

8. Na koniec kliknij TAK, ANULUJ w wyskakującym okienku potwierdzenia.

Opcja II: korzystanie z aplikacji YouTube

1. Otwórz aplikację YouTube na swoim Android lub iOS urządzenie.

2. Teraz dotknij ikony swojego profilu w prawym górnym rogu.

3. Stuknij w Zakupy i członkostwa.

4. Stuknij w członkostwo Premium w sekcji Członkostwa.

5. Następnie dotknij Anuluj członkostwo obok daty zakończenia bezpłatnego okresu próbnego.

6. Stuknij w Dalej, aby kontynuować anulowanie.

7. Na koniec wybierz żądany powód anulowania bezpłatnego okresu próbnego i dotknij ANULUJ PREMIUM, aby potwierdzić działanie.

Mamy nadzieję, że postępując zgodnie z tym prostym, ale obszernym przewodnikiem, nauczyłeś się, jak anulować bezpłatny okres próbny YouTube Premium.

Jak anulować bezpłatną wersję próbną YouTube Premium na iOS? Jak anulować bezpłatną wersję próbną YouTube Premium na iPhone’a?

Jeśli jesteś użytkownikiem systemu iOS i zastanawiasz się, jak zakończyć subskrypcję YouTube, proces ten będzie nieco inny. Dzieje się tak, ponieważ podczas korzystania z iPhone’a nie subskrybujesz bezpośrednio YouTube. Zamiast tego należy anulować za pośrednictwem Aplikacja App Store na Twoim iPhonie lub innym urządzeniu z systemem iOS. Oto przewodnik, jak anulować bezpłatny okres próbny YouTube premium w iOS App Store w zaledwie kilku prostych krokach.

1. Otwórz Ustawienia na swoim iPhonie.

2. Stuknij w swoje Identyfikator Apple’a z góry.

3. Stuknij w opcję Subskrypcje.

4. Znajdź i stuknij subskrypcję YouTube Premium.

5. Następnie dotknij opcji Anuluj subskrypcję.

Mamy nadzieję, że dzięki temu prostemu przewodnikowi pomyślnie anulowałeś bezpłatny okres próbny YouTube Premium na urządzeniu z systemem iOS.

Jak anulować YouTube Premium na telefonie?

Możesz zastosować metody wymienione w poprzednich nagłówkach, aby dowiedzieć się, jak pomyślnie anulować YouTube Premium na telefonie.

Jak zakończyć subskrypcję YouTube?

Oto przewodnik, jak zakończyć subskrypcję YouTube w kilku prostych krokach.

1. Uruchom aplikację YouTube na telefonie i kliknij ikonę profilu w prawym górnym rogu.

2. Następnie dotknij opcji Zakupy i członkostwa.

3. Stuknij w członkostwo Premium > Anuluj członkostwo.

4. Następnie dotknij Dalej, aby kontynuować anulowanie.

5. Na koniec wybierz żądany powód anulowania bezpłatnego okresu próbnego i dotknij ANULUJ PREMIUM, aby potwierdzić działanie.

Jak anulować bezpłatną wersję próbną YouTube Music Premium na Androida?

Subskrybujesz bezpłatną wersję próbną YouTube Music, kupując bezpłatną subskrypcję próbną YouTube. A jeśli teraz chcesz anulować subskrypcję, aby uniknąć jakichkolwiek opłat, możesz anulować bezpłatny okres próbny YouTube, wykonując czynności wymienione powyżej.

***

Mamy nadzieję, że dzięki temu przewodnikowi wiesz wszystko o platformie usług strumieniowego przesyłania wideo online, znanej jako YouTube. Mamy nadzieję, że udało nam się odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania, np. jak anulować bezpłatny okres próbny YouTube Premium. Jesteśmy otwarci na wszelkie opinie, zapytania i komentarze z Twojej strony dotyczące dowolnego tematu. Możesz też zasugerować, o jakim temacie powinien być nasz następny blog.

x