Jak anulować członkostwo Costco

Costco jest wiodącym amerykańskim sprzedawcą detalicznym od swojego założenia w 1976 roku. Stosuje specjalną strategię biznesową obejmującą wyłącznie członkostwo, aby zapewnić klientom zniżki na hurtowe zakupy żywności, odzieży i innych artykułów gospodarstwa domowego. Tysiące Amerykanów posiada członkostwo, aby skorzystać z tych oszczędności, które znacznie przewyższają koszt członkostwa. Costco jest ekspertem w zapewnianiu klientom najlepszego stosunku jakości do ceny, sprzedając wszystko, od biżuterii zaręczynowej po artykuły spożywcze. Jeśli szukasz porady, jak uzyskać kartę członkowską Costco na swój telefon, przeczytaj poniżej. W tym przewodniku pokażemy również, jak anulować członkostwo Costco i czy możesz anulować członkostwo Costco i zachować kartę Citi.

Jak anulować członkostwo Costco

Czytaj dalej, aby znaleźć kroki wyjaśniające szczegółowo, jak anulować członkostwo Costco, z przydatnymi ilustracjami dla lepszego zrozumienia.

Jak długo trwa członkostwo Costco?

Członkostwo Costco jest ważne przez rok od daty zakupu. Costco oferuje wiele opcji zarządzania odnawianiem subskrypcji online lub w sklepie.

Czy warto mieć członkostwo Costco?

Tak, z Costco masz dostęp do wysokiej jakości produktów po niskich cenach, które możesz kupować hurtowo i otrzymywać oferty rabatowe oraz inne nagrody. Cena członkostwa Costco może być nieco wyższa, ale jest tego warta w przypadku zakupów hurtowych. Dodatkowo zapewniają liberalną politykę zwrotów z pełnym zwrotem pieniędzy. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak anulować członkostwo Costco.

Czy Costco pozbywa się członkostwa?

Nie, Costco nie pozbył się swoich członkostw i nadal ma swoje umowy członkowskie, czyli członkostwo Gold, Executive i Business.

Członkostwo wykonawcze:

 • 120,00 USD rocznej opłaty członkowskiej (60 USD opłaty członkowskiej plus 60 USD opłaty za uaktualnienie) *
 • Zawiera bezpłatną kartę gospodarstwa domowego
 • Obowiązuje we wszystkich lokalizacjach Costco na całym świecie
 • Roczna nagroda w wysokości 2% za kwalifikujące się zakupy Costco (akceptacja regulaminu i warunków)
 • Dodatkowe korzyści i większe oszczędności na Usługi Costco
 • Dodatkowe korzyści w przypadku wybranych produktów Costco Travel

Członkostwo biznesowe:

 • 60,00 USD Roczna opłata członkowska*
 • Zawiera bezpłatną kartę gospodarstwa domowego
 • Dodaj posiadaczy kart partnerskich za 60 USD za sztukę*
 • Obowiązuje we wszystkich lokalizacjach Costco na całym świecie
 • Zakup w celu dalszej odsprzedaży
 • Członkowie biznesowi muszą przekazać Costco odpowiednie informacje o odsprzedaży

Członkostwo Złotej Gwiazdy:

 • 60,00 USD Roczna opłata członkowska*
 • Zawiera bezpłatną kartę gospodarstwa domowego
 • Obowiązuje we wszystkich lokalizacjach Costco na całym świecie

Jakie są korzyści z członkostwa wykonawczego Costco?

Zanim nauczymy się, jak anulować członkostwo Costco, dowiemy się o korzyściach. Korzyści z członkostwa wykonawczego Costco obejmują uzyskanie rocznej nagrody w wysokości 2%, która wynosi do 1000 USD za prawie każdą kwalifikującą się usługę Costco. Otrzymujesz 3% zwrotu gotówki na Costco Travels oprócz ekskluzywnych ofert i oszczędności. Każdy członek Costco ma dostęp do korzyści, takich jak:

 • Soczewki kontaktowe w promocyjnej cenie
 • Wakacyjne bagaże
 • Członkowie wykonawczy mają jeszcze większe oszczędności na usługach Costco i poszczególnych pakietach wakacyjnych.

Jak uzyskać kartę członkowską Costco na swój telefon?

Aby otrzymać kartę członkowską Costco na swój telefon, wykonaj następujące czynności:

1. Otwórz Kosztco aplikacja w telefonie.

2. Zaloguj się na swoje konto za pomocą swoich danych logowania.

3. Zweryfikuj swoje członkostwo Costco i dotknij zakładki Karta, aby je wyświetlić.

Jak możesz zamknąć swoje konto Costco?

Jeśli chcesz anulować swoje konto Costco lub zamknąć konto Costco, musisz albo wejść do magazynu Costco i skonsultować się w punkcie członkostwa, albo zadzwonić do ich Centrum Obsługi Klienta Costco. Rozmowa z pracownikiem w sklepie to wygodny sposób na anulowanie członkostwa, jeśli mieszkasz w pobliżu magazynu Costco. Jeśli jednak musisz czekać dłużej lub z jakiegoś powodu przeprowadziłeś się gdzie indziej, zawsze możesz zadzwonić do nich.

Czy łatwo jest anulować Costco?

Tak, odwiedzenie dowolnego stoiska członkostwa magazynu pozwoli Ci łatwo zakończyć członkostwo z pełnym zwrotem gotówki w dowolnym momencie.

Jak możesz zamknąć swoje konto Costco online?

Niestety, nie ma sposobu na anulowanie członkostwa Costco online. Można to zrobić tylko przez:

 • Dzwoniąc do Centrum Obsługi Członków pod numer 1-800-774-2678 lub
 • Wizyta w magazynie Costco

Czy możesz anulować członkostwo Costco i zachować kartę Citi?

Nie. Nie ma możliwości anulowania członkostwa w Costco i zachowania karty Citi. Karta Costco Anywhere Visa firmy Citi również zostanie anulowana, jeśli zdecydujesz się zrezygnować z członkostwa, co może w jakiś sposób wpłynąć na Twoją zdolność kredytową. Niestety utracisz kartę Costco Citi, jeśli zrezygnujesz z członkostwa w Costco.

Czy Costco anuluje Twoje członkostwo, jeśli wrócisz za dużo?

TAk. Powszechnie wiadomo, że Costco oferuje stosunkowo łagodną politykę zwrotów. Jeśli członek jest niezadowolony z produktu, zazwyczaj zawsze może go zwrócić w dowolnym momencie. Jeśli jednak będziesz powtarzać podróże powrotne, Twój status członkowski może być zagrożony. Według Costco liczba zwrotów, których może dokonać konsument, jest nieograniczona, ale jeśli nadużyjesz przywilejów członkowskich, takich jak zwrot używanych rzeczy lub opóźnione zwroty, istnieje większa szansa na cofnięcie członkostwa.

Jak możesz anulować automatyczne odnawianie Costco?

Możesz anulować członkostwo Costco, rozmawiając z przedstawicielem przy dowolnym stanowisku członkostwa w magazynie, aby uzyskać zwrot pieniędzy od razu lub dzwoniąc do ich Centrum Obsługi Członków pod numer 1-800-774-2678.

***

Mamy nadzieję, że dowiedziałeś się, jak anulować członkostwo Costco. Prosimy o kontakt z pytaniami i sugestiami za pośrednictwem sekcji komentarzy poniżej. Daj nam też znać, o czym chcesz się dowiedzieć w następnej kolejności.

x