Jak anulować członkostwo VSCO

VSCO lub Visual Supply Company to aplikacja do edycji zdjęć i wideo o jakości pulpitu. Zapewnia treści premium z ponad 200 ustawieniami wstępnymi do zastosowania, precyzyjnymi filtrami edycyjnymi i narzędziami do przemyślanego tworzenia, takimi jak kolaż, unikanie i nagrywanie oraz wiele innych klasycznych narzędzi do edycji. VSCO dodatkowo zapewnia VSCO X, specjalnie wyselekcjonowane członkostwo tylko na zaproszenie, które daje płatnym klientom całą bibliotekę aktualnie dostępnych ustawień wstępnych i nowy gatunek o nazwie Film X. Ta aplikacja do edycji jest niezbędna dla profesjonalnych fotografów i redaktorów, którzy chcą, aby ich zdjęcia były ten szczególny dotyk doskonałości. Roczne członkostwo w wysokości 20 USD zapewnia 7-dniowy bezpłatny okres próbny, dzięki czemu możesz przeglądać narzędzia do edycji i mieć pewność, że VSCO jest tego warte. Jednak członkostwo w wysokości 20 USD jest stosunkowo drogie i miejmy nadzieję, że możesz również anulować bezpłatną wersję próbną VSCO na Androida. W tym artykule otrzymasz wyraźny przewodnik pokazujący wszystko na temat procesu usuwania, na przykład jak anulować członkostwo VSCO i anulować członkostwo VSCO X. Ponadto dowiesz się, czy członkostwo w VSCO jest miesięczne, czy nie.

Jak anulować członkostwo VSCO

Czytaj dalej, aby znaleźć kroki wyjaśniające szczegółowo, jak anulować członkostwo w VSCO, z przydatnymi ilustracjami dla lepszego zrozumienia.

Czy VSCO jest warte swojej ceny?

Tak, VSCO jest kosztowne, ale opłacalne. Chociaż darmowi użytkownicy mają do wyboru liczne filtry w VSCO, VSCO X z super kwalifikacjami premium kosztował 20 USD. Jest specjalnie wyselekcjonowany dla członków VSCO, zapewniając szeroką gamę narzędzi do edycji do najdrobniejszych szczegółów, które wchodzą w profesjonalny dotyk i poprawiają zdjęcia i filmy. VSCO zapewnia zorientowane na użytkownika środowisko, takie jak klasyczne ustawienia wstępne, film, ustawienia X, filmy kolorowe, w tym Fuji, Kodak, filmy czarno-białe, narzędzia, publikowanie wideo, edycja wideo, przepisy, obramowania i HSL. Przed podjęciem planu rocznego sprawdź Funkcje VSCO aby dowiedzieć się o nich więcej. Przeczytaj więcej, aby dowiedzieć się, czy członkostwo w VSCO jest miesięczne.

Czy członkostwo w VSCO jest miesięczne?

TAk. Ponieważ VSCO ma takie ulepszające narzędzia do edycji i kosztowny plan członkostwa, VSCO ma również najbardziej elastyczny plan w wysokości 7,99 USD dla miesięcznych użytkowników. Jednak miesięczna subskrypcja nie pozwala użytkownikom przetestować aplikacji w ramach bezpłatnego 7-dniowego okresu próbnego. Jest dostępny tylko dla planu rocznego 29,99 USD. Niemniej jednak jest wystarczająco atrakcyjna, mając na uwadze comiesięczną łatwość edycji zdjęć i filmów z doskonałym profesjonalizmem.

Jak zmienić członkostwo w VSCO?

Członkostwo VSCO możesz zmienić po zalogowaniu się na swoje konto VSCO, na którym kupiłeś członkostwo. Jeśli nie możesz znaleźć swoich danych członkowskich, możesz wykonać poniższe czynności na swoim smartfonie.

Uwaga: dla obu Android oraz iOS urządzenia.

1. Uruchom aplikację VSCO na swoim smartfonie.

2. Stuknij ikonę hamburgera w lewym górnym rogu.

3. Stuknij w Wsparcie.

4. Stuknij w Przywróć członkostwo VSCO.

Twoje dane członkowskie zostaną przywrócone, gdy wykonasz te czynności. Możesz zmienić swoje członkostwo w VSCO tylko wtedy, gdy masz ważny dowód zakupu subskrypcji w ramach VSCO. Rachunki będą się różnić w zależności od urządzenia (Android, iPhone, iOS).

Porozmawiajmy o tym, jak skutecznie anulować członkostwo w VSCO, aby zmienić subskrypcję. Ponadto po przejrzeniu tego artykułu będziesz mógł zrozumieć, w jaki sposób możesz anulować członkostwo w VSCO X.

Jak anulować członkostwo VSCO?

VSCO nie może anulować członkostwa. Możesz jednak anulować członkostwo poprzez Sklep z aplikacjami lub Sklep Google Play. Teraz, gdy wiesz, jak znaleźć potwierdzenie zakupu ostatniej subskrypcji, możesz wykonać poniższe czynności, aby uzyskać szczegółowy samouczek dotyczący anulowania członkostwa w VSCO.

Opcja I: przez App Store

1. Otwórz App Store na swoim urządzeniu Apple.

2. Teraz dotknij zakładki Szukaj.

3. Stuknij ikonę swojego profilu w prawym górnym rogu.

4. W nowo otwartym oknie wybierz Subskrypcje.

5. Wybierz VSCO z listy.

6. Teraz wybierz Anuluj subskrypcję.

7. Stuknij w Zapisz > Gotowe, aby potwierdzić zmiany.

W ten sposób możesz anulować członkostwo VSCO w aplikacji.

Opcja II: przez sklep Google Play

1. Otwórz Sklep Play na swoim urządzeniu z Androidem.

2. Teraz dotknij ikony Profil.

3. Stuknij w opcję Płatności i subskrypcje.

4. Następnie dotknij Subskrypcje.

5. Tutaj z listy znajdź VSCO i otwórz go.

6. Stuknij opcję Anuluj, aby zakończyć subskrypcję.

Jak anulować bezpłatną wersję próbną VSCO na Androida?

Po zasubskrybowaniu 7-dniowego okresu próbnego VSCO, po którym następuje roczna subskrypcja członkostwa, możesz wykonać czynności wymienione powyżej, aby anulować bezpłatną wersję próbną VSCO na Androida po jej zakończeniu. Nawet jeśli anulowałeś bezpłatną subskrypcję próbną na telefonie z Androidem, możesz korzystać z subskrypcji przez czas, który już zapłaciłeś.

Jak anulować członkostwo VSCO X?

Możesz anulować członkostwo w VSCO X, wykonując czynności podane powyżej i wdrażając je na urządzeniach z systemem Android i iOS.

Jak zresetować członkostwo VSCO?

Możesz zresetować swoje członkostwo w VSCO. Jeśli nie jesteś zalogowany na swoje spersonalizowane konto członkowskie VSCO, będziesz musiał zalogować się na to konto.

1. Uruchom aplikację VSCO na swoim telefonie.

2. Stuknij w Zobacz więcej opcji.

3. Zaloguj się w zakładce Zwroty.

4. Po zalogowaniu się na swoje konto dotknij Przywróć w prawym dolnym rogu ekranu telefonu.

Po dotknięciu Przywróć, Twoja Historia zakupów zostanie przywrócona. To może zająć chwilę. Po otrzymaniu szczegółów historii zakupów Twoje konto zostanie przywrócone do konta członkowskiego. Po przywróceniu konta członkowskiego możesz teraz odnowić konto, korzystając z dowolnego planu.

Jak usunąć konto VSCO?

Możesz usunąć swoje konto VSCO, dezaktywując cały profil i konto. Usunięcie aplikacji VSCO nie jest tutaj rozwiązaniem. W takim przypadku okres próbny i ważność członkostwa będą nadal obowiązywać, dopóki nie dowiesz się, jak anulować członkostwo VSCO. W tym artykule przedstawiliśmy szczegółowy samouczek krok po kroku, jak skutecznie anulować członkostwo w VSCO. Po anulowaniu członkostwa możesz usunąć swoje konto VSCO, wykonując poniższe czynności.

1. Uruchom aplikację VSCO na swoim urządzeniu.

Uwaga: Jeśli pojawi się monit o zalogowanie, zaloguj się przy użyciu swoich poświadczeń.

2. Stuknij ikonę hamburgera w lewym górnym rogu.

3. Wybierz Ustawienia > Wsparcie.

4. Stuknij opcję Usuń moje konto.

5. Stuknij opcję Kontynuuj.

6. Wpisz podaną frazę bezpieczeństwa VSCO.

7. Stuknij opcję Usuń profil VSCO, aby usunąć swój profil.

Co się stanie, jeśli usuniesz aplikację VSCO?

Nawet jeśli usuniesz aplikację VSCO, Twój profil i konto VSCO pozostaną, do których możesz uzyskać dostęp po następnym zalogowaniu się na swoje konto VSCO.

Ile kosztuje VSCO X miesięcznie?

VSCO X odnosi się do Film X, który jest ustawieniem nowej generacji VSCO. Film X zawiera nowe zaawansowane elementy sterujące dla Film X: regulacja siły, charakteru i ciepła. Jest to członkostwo tylko na zaproszenie. Posiada zróżnicowaną kolekcję filmów: Fuji, Kodak, Filmy czarno-białe oraz Dodatkowe uprawnienia: Wskaźniki studyjne (RAW, publikowane i edytowane wskaźniki na obrazach). VSCO X ma roczny plan 29,99 USD, który kosztuje 7,99 USD miesięcznie.

***

Mamy nadzieję, że dowiedziałeś się, jak anulować członkostwo w VSCO. Zachęcamy do kontaktu z nami w sprawie zapytań i sugestii za pośrednictwem poniższej sekcji komentarzy. Daj nam również znać, o czym chcesz się dowiedzieć w następnej kolejności.