Jak anulować moje konto Netflix

Netflix, Inc. to usługa produkcji i przesyłania strumieniowego obsługiwana przez Amerykanów. Została założona w 1997 roku przez Reeda Hastingsa i Marca Randolpha w Scotts Valley w Kalifornii i zapewnia bibliotekę filmów i programów telewizyjnych w ramach umów handlowych, oprócz ich niezależnych dzieł, nazwanych Netflix Originals. Lista urządzeń kompatybilnych z Netflix obejmuje telewizory, dekodery, tablety, smartfony, przenośne odtwarzacze multimedialne, odtwarzacze Blu-ray, konsole do gier i zestawy słuchawkowe rzeczywistości wirtualnej. Dostęp do serwisu Netflix można uzyskać za pośrednictwem przeglądarki internetowej lub aplikacji na wszystkich tych urządzeniach. Jeśli szukasz odpowiedzi na często zadawane pytania dotyczące serwisu Netflix, na przykład jak anulować konto w serwisie Netflix i anulować członkostwo w serwisie Netflix, jesteś we właściwym miejscu! Otrzymasz odpowiedzi na te pytania, wraz z metodami kontaktu z obsługą klienta Netflix i dokładnego usunięcia konta Netflix.

Jak anulować moje konto Netflix

Czytaj dalej, aby znaleźć instrukcje wyjaśniające szczegółowo, jak anulować moje konto Netflix, z przydatnymi ilustracjami dla lepszego zrozumienia.

Czy łatwo jest anulować Netflix?

Tak, to jest bardzo łatwe. Masz wiele opcji, jeśli chodzi o zarządzanie kontem Netflix i subskrypcjami. Kroki są mniej więcej takie same, niezależnie od tego, czy korzystasz z przeglądarki, czy aplikacji mobilnej.

Czy mogę anulować subskrypcję Netflix w dowolnym momencie?

TAk. Możesz zakończyć subskrypcję Netflix w dowolnym momencie, ale nie gwarantuje to odszkodowania. Warunki korzystania z usługi Netflix chronią Twoją oglądalność do końca cyklu rozliczeniowego. Za niewykorzystane usługi nie przysługuje zwrot pieniędzy.

Według serwisu Netflix po trzecim kwartale 2022 roku ponad 100 milionów rodzin na całym świecie udostępniło swoje dane logowania do konta. 20 lipca 2022 roku ujawniono, że poziom reklam Netflix zadebiutuje w 2023 roku, ale nie będzie obejmował całego katalogu. 60 Netflix Originals znalazło się wśród 5,1% biblioteki, która była niedostępna w chwili uruchomienia Netflix US.

Jak anulować subskrypcję Netflix?

Aby anulować subskrypcję Netflix, wykonaj czynności podane poniżej.

1. Odwiedź Witryna Netflixa w przeglądarce i zaloguj się na swoje konto przy użyciu poświadczeń konta.

2. Umieść kursor nad ikoną swojego profilu i kliknij Konto.

3. W sekcji CZŁONKOSTWO I ROZLICZENIA kliknij opcję Anuluj członkostwo.

4. Zaznacz pole wyboru, aby otrzymywać wszystkie wiadomości o serwisie Netflix, jeśli chcesz, i kliknij opcję Zakończ anulowanie.

Jak anulować subskrypcję Netflix na telefonie?

Dla wielu użytkowników, którzy lubią oglądać programy Netflix na swoich telefonach, anulowanie członkostwa nie różni się zbytnio od anulowania członkostwa w przeglądarce internetowej. Wykonaj poniższe czynności, aby anulować członkostwo przez telefon:

1. Otwórz Netflix na swoim Android lub iOS urządzenie i zaloguj się na swoje konto.

2. Na ekranie głównym dotknij ikony swojego profilu w prawym górnym rogu, aby anulować moje konto Netflix.

3. Stuknij w Konto z poniższych opcji.

4. Przesuń palcem w dół i dotknij opcji Anuluj członkostwo.

5. Postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie i Zakończ anulowanie.

Jak anulować członkostwo w serwisie Netflix?

Chociaż nie możesz dokończyć anulowania za pomocą aplikacji komputerowej, możesz sprawdzić ustawienia konta. Aby anulować subskrypcję Netflix, będziesz musiał wykonać te same instrukcje, o których mowa powyżej.

Jak anulować mój Netflix i przestać płacić?

Po potwierdzeniu anulowania możesz nadal korzystać z serwisu Netflix, dopóki nie nadejdzie data rozliczenia. Począwszy od 9,99 USD miesięcznie, pakiety Netflix rosną do 19,99 USD, jeśli chcesz treści Ultra HD i kilka kont na subskrypcję. Bez względu na to, który pakiet wybierzesz, Netflix będzie dostępny nawet po anulowaniu członkostwa. Możesz zakończyć okres próbny, zanim będziesz musiał wydać, jeśli chcesz przerwać korzystanie z serwisu Netflix, ponieważ Netflix nie zwróci raz wydanej kwoty. Zobaczmy, jak anulować subskrypcję Netflix:

1. Przejdź do Witryna Netflixa w Twojej przeglądarce.

Uwaga: Upewnij się, że jesteś zalogowany na swoje konto.

2. Umieść kursor nad ikoną swojego profilu i kliknij Konto.

3. Następnie kliknij Anuluj członkostwo.

4. Teraz wybierz Zakończ anulowanie.

Jak anulować moje konto Netflix na moim telewizorze? Jak anulować Netflix na telewizorze?

Niestety, nie możesz bezpośrednio anulować swojego konta Netflix za pośrednictwem telewizora. Ale możesz przejść do swojego konta Netflix za pomocą przeglądarki komputera i anulować konto, wykonując powyższe czynności.

Jak anulować moje konto Netflix?

Nie ma bezpośredniego procesu anulowania konta Netflix. Możesz anulować członkostwo, zmieniać plany, aktualizować profile, a także udostępniać je innym. Jeśli chcesz trwale usunąć swoje konto, co wymagałoby zupełnie innego procesu. Twoje konto zostanie zamknięte po bieżącym cyklu rozliczeniowym, jeśli po prostu zastosujesz się do instrukcji podanych przez nas wcześniej. Po dziesięciu miesiącach anulowane konta Netflix są natychmiast usuwane. Musisz skontaktować się z serwisem Netflix przy użyciu zarejestrowanego adresu e-mail [email protected].com, jeśli zdecydowałeś, że chcesz anulować swoje konto Netflix.

Po pierwsze, będziesz musiał anulować obecny plan subskrypcji swojego konta Netflix. Przeczytaj i wykonaj powyższe kroki, aby to zrobić.

Po anulowaniu subskrypcji Netflix wyślij wiadomość e-mail z prośbą o usunięcie konta, wykonując następujące czynności:

1. Przejdź do konta e-mail powiązanego z kontem Netflix.

2. Następnie utwórz wiadomość e-mail.

3. Wyślij ten e-mail do [email protected] poproś ich o usunięcie konta i podanie przyczyny.

Jak anulować konto Netflix na telefonie?

Ponownie, jeśli chodzi o urządzenia mobilne, ustawienia wymagane do zmiany lub modyfikacji planów abonamentowych są mniej więcej takie same. Jednak w aplikacji mobilnej możesz znaleźć opcję bezpośredniego usunięcia konta Netflix, wykonując następujące czynności:

Uwaga: przed próbą usunięcia konta upewnij się, że subskrypcja Netflix została anulowana. Instrukcje, jak anulować subskrypcję Netflix, znajdziesz we wcześniejszych nagłówkach.

1. Przejdź do aplikacji Netflix na swoim telefonie.

2. Stuknij ikonę profilu > Konto.

3. Przesuń palcem w dół i stuknij w Usuń konto.

4. Potwierdź swoją tożsamość za pomocą instrukcji ekranowych, aby usunąć swoje konto Netflix z telefonu.

Jak usunąć konto Netflix?

Możesz usunąć swoje konto Netflix, wykonując czynności wymienione powyżej.

Jak anulować moje konto Netflix na iPhonie?

Anulowanie konta Netflix na urządzeniu z systemem iOS, takim jak iPhone, można wykonać nieco inaczej niż w przypadku korzystania z urządzenia z systemem Android.

1. Otwórz Ustawienia na swoim iPhonie.

2. Stuknij w swoje Identyfikator Apple’a z góry.

3. Stuknij w opcję Subskrypcje.

4. Znajdź i stuknij subskrypcję Netflix.

5. Następnie dotknij opcji Anuluj subskrypcję.

Jak anulować konto Netflix bez hasła?

Nie musisz podawać hasła w dowolnym momencie, aby potwierdzić anulowanie, z wyjątkiem sytuacji, gdy logujesz się na swoje konto Netflix. W aplikacji mobilnej możesz zostać poproszony o potwierdzenie swojej tożsamości za pomocą SMS-a, e-maila lub szczegółów płatności. Ale możesz anulować subskrypcję konta Netflix bez korzystania z aplikacji, wykonując powyższe czynności, aby uniknąć używania hasła na dowolnym etapie.

Pod jaki numer zadzwonić, aby anulować Netflix?

Możesz zadzwonić pod numer 1-800-585-8018, aby zadać pytania dotyczące konta lub inne pytania.

Jak skontaktować się z obsługą klienta Netflix, aby anulować konto?

Zobaczmy, jak skontaktować się z obsługą klienta Netflix w celu anulowania konta:

1. Od twojego Konto Netflixakliknij ikonę profilu > Centrum pomocy.

2. Przewiń w dół i kliknij ROZPOCZNIJ CZAT NA ŻYWO.

3. Wybierz opcję Powiedz nam, jaki jest Twój problem.

4. Wpisz swój problem i wybierz Czat z agentem.

5. Poproś agenta o anulowanie Twojego konta Netflix.

6. Postępuj zgodnie z instrukcjami agenta.

***

Mamy nadzieję, że dowiedziałeś się, jak anulować moje konto Netflix i anulować członkostwo w serwisie Netflix. Zachęcamy do kontaktu z nami w sprawie pytań i sugestii za pośrednictwem sekcji komentarzy poniżej. Daj nam również znać, o jakim temacie chcesz się dowiedzieć w naszym następnym artykule.

x