Jak anulować subskrypcję Discord Nitro

Discord oferuje poziom subskrypcji, który nazywa „Discord Nitro”, skierowany do zaawansowanych użytkowników, którzy chcą lepiej wykorzystać platformę do przesyłania wiadomości dzięki dodatkowym funkcjom. Discord Nitro ma fajne dodatki, takie jak zwiększanie liczby serwerów, animowane zdjęcia profilowe, emotikony dla całej platformy i wiele więcej. Jednak niektórzy użytkownicy uważają, że Discord Nitro jest przesadą i mogą nie chcieć płacić cyklicznej kwoty, aby zachować subskrypcję. Niezależnie od tego, czy ubiegałeś się o bezpłatną wersję próbną Discord Nitro, aby wypróbować korzyści, czy też jesteś płatnym klientem, który nie chce już kontynuować subskrypcji, oto jak możesz anulować subskrypcję Discord Nitro.

Anuluj Discord Nitro (2022)

Jak anulować Discord Nitro na komputerze/stronie internetowej?

1. Otwórz aplikację Discord i kliknij ikonę koła zębatego Ustawienia w lewym dolnym rogu ekranu.

2. Na stronie ustawień przejdź do zakładki „Subskrypcje” z lewego paska bocznego.

3. Teraz zobaczysz przycisk „Anuluj” obok „Przełącz plany” na banerze Discord Nitro w sekcji „Twoje subskrypcje”. Kliknij go, aby rozpocząć proces anulowania Discord Nitro.

4. Discord pokaże Ci wszystkie korzyści, które stracisz po anulowaniu Nitro. Kliknij „Kontynuuj”, aby przejść dalej.

5. Na koniec kliknij „Potwierdź”, aby zakończyć subskrypcję Discord Nitro. Możesz nadal korzystać ze wszystkich bonusów Discord Nitro do końca bieżącego cyklu rozliczeniowego.

Jak zatrzymać Discord Nitro na urządzeniu mobilnym (Android, iOS)

1. Otwórz aplikację mobilną Discord i dotknij ikony swojego zdjęcia profilowego na dolnym pasku nawigacyjnym. Teraz naciśnij „Zarządzaj subskrypcją” w ustawieniach Nitro i dotknij „Anuluj” na następnej stronie.

2. Z wyświetlonego teraz monitu o potwierdzenie dotknij „Anuluj subskrypcję” i to wszystko. Pomyślnie anulowałeś swoją subskrypcję Discord Nitro. Jak wspomniano wcześniej, możesz nadal korzystać ze wszystkich funkcji Discord Nitro do następnego cyklu rozliczeniowego.

Często Zadawane Pytania

P: Co się stanie, gdy anulujesz Discord Nitro?

Będziesz mieć dostęp do bonusów Discord Nitro do końca cyklu rozliczeniowego, gdy anulujesz Discord Nitro. Wszystkie ulepszenia serwera i inne korzyści związane z Nitro skończą się na koniec cyklu rozliczeniowego.

P: Czy stracę wszystkie profity natychmiast po anulowaniu Discord Nitro?

Nie, możesz nadal korzystać ze wszystkich funkcji Discord Nitro do końca bieżącego cyklu rozliczeniowego.

P: Czy Discord Nitro odnawia się automatycznie po złożeniu wniosku o wersję próbną?

Tak, Discord automatycznie pobierze opłatę, jeśli zapomnisz anulować subskrypcję po skorzystaniu z bezpłatnego okresu próbnego.

Zatrzymaj odnawianie subskrypcji Discord Nitro w prostych krokach

W ten sposób możesz przestać płacić za subskrypcję Discord Nitro. Jeśli po raz pierwszy słyszysz o Discord Nitro, mamy osobny przewodnik wyjaśniający, czym jest Discord Nitro i czy warto go kupić. Więc tak, sprawdź to i daj nam znać, jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące anulowania subskrypcji Nitro w komentarzach.