Jak anulować subskrypcję Netflix

Jeśli chcesz zaoszczędzić trochę pieniędzy lub nie lubisz programów i filmów oferowanych przez Netflix, tak jak kiedyś, anulowanie subskrypcji nie jest złym pomysłem. Anulowanie jest dość łatwe, ale dotarcie do wyniku końcowego może być nieco trudne, więc oto jak to zrobić.

Chociaż anulowanie subskrypcji może nie być przyjemne, może być koniecznością. To sposób na pozbycie się comiesięcznych wydatków i zaoszczędzenie pieniędzy, dopóki nie będziesz mógł ponownie zasubskrybować. Oto mały przewodnik, który przeprowadzi Cię przez proces anulowania w serwisie Netflix.

Jak anulować subskrypcję Netflix

Po zalogowaniu się do Konto Netflix, będziesz chciał wybrać ikonę w prawym górnym rogu, która pokazuje wszystkich użytkowników. Po otwarciu tego menu wybierz przycisk „Konto”, aby przejść do menu członkostwa na koncie.

Zarządzanie kontem Netflix

Zobaczysz teraz informacje o swoim koncie. Pod nagłówkiem „Członkostwo i rozliczenia” wybierz opcję „Anuluj członkostwo”.

Netflix Anuluj członkostwo

To przeniesie Cię do obszaru, w którym będziesz chciał potwierdzić anulowanie konta. Wybierz przycisk „Zakończ anulowanie”, aby całkowicie anulować członkostwo w serwisie Netflix.

Netflix - zakończ anulowanie

Następnie będziesz mieć dostęp do usługi przesyłania strumieniowego do następnego okresu rozliczeniowego.

Jak anulować subskrypcję Netflix w T-Mobile

Jeśli masz dostęp do Netflix przez T-Mobile, musisz przejść do strona przewoźnika aby zakończyć anulowanie. Po zalogowaniu się na swoje konto T-Mobile, będziesz chciał wybrać „Zarządzaj dodatkami” w sekcji „Chcę”.

Dodatki T-Mobile Netflix

Gdy dojdziesz do strony dodatków, przewiń w dół do sekcji „Usługi”. Będą dwie subskrypcje Netflix, do których można uzyskać dostęp za pośrednictwem usługi. Odznacz znacznik wyboru obok tego, w którym jesteś zarejestrowany.

T-Mobile Usuń Netflix

Pojawi się komunikat z informacją, że jeśli je usuniesz, utracisz dostęp do swojego konta Netflix. Kliknij przycisk „Kontynuuj usuwanie”, aby usunąć płatność na rzecz Netflix za pośrednictwem T-Mobile.

Anulowanie T-Mobile Netflix

Gdy skończysz, przewiń do dołu strony i wybierz „Kontynuuj”, aby usunąć Netflix.

Potwierdzenie anulowania T-Mobile Netflix

Nie będziesz już płacić za Netflix przez T-Mobile. Zachowasz dostęp do usługi przez pozostałą część okresu rozliczeniowego.

Teraz, gdy pomyślnie anulowałeś Netflix, możesz usiąść i zrelaksować się, wiedząc, że ta płatność nie będzie co miesiąc pobierana z konta czekowego.