Jak anulować subskrypcję Nintendo Switch Online

Udostępnij teraz w social media:

Za 19,99 USD za 12 miesięcy dostępu do trybu online dla wielu graczy, bezpłatnych gier NES i SNES i nie tylko, usługa Nintendo Switch Online to świetna okazja. Niezależnie od przyczyny możesz w dowolnym momencie anulować automatyczne odnowienie usługi.

W przeglądarce internetowej

Wyłączenie automatycznego odnawiania subskrypcji jest łatwe, zwłaszcza że zapłaciłeś za cały swój czas z góry. Przejdź do dowolnej przeglądarki internetowej accounts.nintendo.comi zaloguj się przy użyciu swojego adresu e-mail / nazwy użytkownika i hasła. Na stronie swojego konta kliknij „Menu sklepu” w menu po lewej stronie. Otworzy się nowa karta w Twojej przeglądarce.

  Wyjaśnienie częstotliwości i ustawień korektora w odtwarzaczach muzycznych

Przewiń w dół stronę „Menu sklepu” i kliknij „Nintendo Switch Online”. Na tej stronie można wyświetlić różne szczegóły dotyczące subskrypcji i stanu automatycznego odnawiania, a także duży czerwony przycisk po prawej stronie.

Strona internetowa Nintendo Switch

Kliknij „Wyłącz automatyczne odnawianie”, a następnie potwierdź swoją decyzję, klikając „Wyłącz” w małym wyskakującym okienku. Otrzymasz e-mail z potwierdzeniem od Nintendo i nadal możesz korzystać z usług Nintendo Switch Online do „Daty wygaśnięcia” podanej na tej stronie.

Wyłącz automatyczne odnawianie (internet)

Na konsoli Nintendo Switch

Równie łatwo możesz wyłączyć automatyczne odnawianie na swoim urządzeniu Nintendo Switch. Otwórz aplikację Nintendo eShop na ekranie głównym konsoli Nintendo Switch i wybierz właściwego użytkownika. Naciśnij prawy lewy drążek sterujący, aby wybrać ikonę profilu w prawym górnym rogu ekranu; następnie naciśnij przycisk A, aby potwierdzić. Spowoduje to przejście do ekranu „Informacje o koncie”.

  Jak zainstalować Endless OS

Zdjęcie z Nintendo eShop

Przewiń w dół do „Nintendo Switch Online”, a następnie wybierz „Turn Off Automatic Renewal”. Potwierdź swój wybór, a otrzymasz e-mail z potwierdzeniem od Nintendo. Nadal możesz korzystać z usług Nintendo Switch Online do „Daty wygaśnięcia” podanej na tej stronie.

Wyłącz automatyczne odnawianie (przełącznik)

Możesz ponownie zasubskrybować w dowolnym momencie. Ale po 180 dniach Nintendo to zrobi usuń wszelkie kopie zapasowe Save Data Cloud na swoich serwerach.

x