Jak anulować subskrypcję Philo?

Ze względu na przystępne stawki i bezpłatne wersje próbne Philo jest jedną z najlepszych opcji na rynku usług transmisji strumieniowej telewizji online. Rejestrując się w bezpłatnej wersji próbnej Philo, możesz testować usługę transmisji strumieniowej na żywo przez siedem dni bez konieczności dokonywania miesięcznej płatności. Ale możesz chcieć anulować subskrypcję i musisz pomyśleć o tym, jak anulować bezpłatną wersję próbną Philo. Przez cały okres próbny możesz uzyskać dostęp do całego pakietu Philo, który obejmuje ponad 60 kanałów telewizyjnych na żywo z naciskiem na treści rozrywkowe. Kontynuuj czytanie, aby dowiedzieć się również, jak anulować Philo na kiju Amazon Fire.

Jak anulować subskrypcję Philo?

Philo to świetny wybór jako platforma do strumieniowego przesyłania online, ale zostaniesz obciążony rachunkiem za cały miesiąc, jeśli nie będziesz w stanie anulować Philo lub nie zrobisz tego przed rozpoczęciem kolejnego okresu płatności. Jeśli jednak zrezygnujesz z usługi w połowie okresu rozliczeniowego, nadal możesz oglądać do końca cyklu. Poniżej wymieniono metody na różnych urządzeniach, jeśli zastanawiasz się również, jak anulować moją subskrypcję Philo.

Jak mogę zobaczyć moje subskrypcje na Philo na urządzeniu Roku?

Można łatwo anulować subskrypcję Philo na urządzeniach Roku, wykonując poniższe czynności:

1. Otwórz Roku Strona logowania

2. Wprowadź swój adres e-mail i hasło i kliknij Prześlij

3. Kliknij swój profil w górnym rogu.

4. Kliknij Moje konto

5. Wybierz Zarządzaj swoimi subskrypcjami na stronie konta.

6. Teraz możesz edytować listę swoich aktywnych subskrypcji Roku.

Jak anulować subskrypcję Philo na Roku

Jeśli nadal jesteś w okresie próbnym i nie wprowadziłeś informacji o płatności ani nie subskrybujesz Roku Pay, nie musisz nic robić – Twoje konto wygaśnie naturalnie, ale jeśli rozpocząłeś subskrypcję, wykonaj następujące kroki, aby dowiedzieć się, jak to zrobić anuluj Philo na Roku

Jeśli subskrybujesz za pomocą Roku Pay, możesz anulować bezpośrednio na swoim urządzeniu:

1. Naciśnij przycisk Home na pilocie Roku

2. Zaznacz aplikację Philo.

3. Naciśnij przycisk * na pilocie Roku

4. Kliknij Zarządzaj subskrypcją.

5. Kliknij Anuluj subskrypcję

6. Ponownie kliknij Anuluj subskrypcję.

7. Kliknij Gotowe.

Jeśli subskrybujesz bezpośrednio z Philo, możesz anulować, odwiedzając stronę Konto online i klikając Anuluj moją subskrypcję.

Jak anulować Philo na Amazon Fire Stick?

Jeśli nadal jesteś w okresie próbnym i nie wprowadziłeś informacji o płatności ani nie subskrybujesz przez Amazon, nie musisz nic robić – Twoje konto wygaśnie naturalnie, ale jeśli zacząłeś z subskrypcją, wykonaj następujące kroki, aby dowiedzieć się, jak anulować Philo na kiju Amazon Fire

Jeśli subskrybujesz za pośrednictwem Amazon, możesz anulować na ich stronie internetowej:

1. Idź do Strona Amazona

2. Kliknij Konta i listy w prawym górnym rogu ekranu.

3. Następnie przewiń w dół i kliknij Członkostwa i subskrypcje w sekcji Subskrypcje.

4. Kliknij opcję Anuluj subskrypcję napisaną przed kanałem, który chcesz usunąć.

Jeśli subskrybujesz bezpośrednio z Philo, możesz anulować, odwiedzając stronę Konto online i klikając Anuluj moją subskrypcję na dole strony.

Jak anulować Philo za pomocą oficjalnej strony Philo

Wykonaj poniższe czynności, aby anulować bezpłatną wersję próbną Philo z oficjalnej strony.

1. Otwórz Filona oficjalna strona internetowa

2. Kliknij ikonę buźki w prawym górnym rogu

3. Otwórz stronę swojego konta

4. Kliknij Anuluj moje konto na dole strony

Jak powstrzymać Philo od obciążania mojego konta?

Aby powstrzymać Philo od obciążania Twojego konta, musisz anulować obecny plan subskrypcji. Aby uzyskać więcej informacji na temat anulowania obecnego planu subskrypcji, zapoznaj się z metodami wymienionymi w powyższym artykule.

Jak mogę uaktualnić moją subskrypcję do Philo

Subskrypcja Philo obejmuje tylko jeden plan, a jeśli chcesz uaktualnić swój plan, jedynym sposobem jest skorzystanie z dodatków. Następujące dodatki są dostępne na Philo

  • EPIX: Za dodatkowe 6 USD miesięcznie możesz uzyskać dostęp do setek najgorętszych nowych wydań, ulubionych przez fanów, oryginalnych seriali, filmów dokumentalnych i specjalnych programów komediowych.

  • STARZ: Za dodatkowe 9 USD miesięcznie nasz dodatek STARZ oferuje aktualne hity, stare filmy i odważne oryginalne programy.

  • Movie & Extra: za 3 USD więcej każdego miesiąca nasze dodatki Movies & More obejmują kultowe klasyki, nagradzane filmy, biografie celebrytów, filmy dokumentalne i nie tylko.

Czy Philo pobiera opłatę miesięczną?

Tak, Philo pobiera niewielką opłatę w wysokości 25 USD, która jest potrącana z Twojego konta co miesiąc.

Często zadawane pytania (FAQ)

Q1. Czy Philo to dobra usługa przesyłania strumieniowego?

Odp. Wybór kanałów na Philo nie jest tak różnorodny jak u jego rywali. Lokalne stacje nadawcze, sport na żywo i główne sieci informacyjne kablowe nie są dostępne na Philo, aby utrzymać ceny niższe niż w przypadku innych usług transmisji strumieniowej na żywo w telewizji. Jego oferta kanałów jest zdominowana przez sieci rozrywkowe i lifestylowe.

Q2. Czego można się spodziewać po bezpłatnej wersji próbnej Philo?

Odp. Podczas bezpłatnego okresu próbnego Philo dostępnych jest ponad 60 kanałów, w tym Comedy Central, Lifetime, Discovery, The Paramount Network, BBC America, Nickelodeon, Food Network i MTV. Philo koncentruje się na sieciach telewizyjnych, które nadają komedie, dramaty i reality show, a także na kanałach domowych, kulinarnych, dokumentalnych i muzycznych.

Q3. Czy Philo jest darmowy na Roku?

Odp. Philo zapewnia swoim użytkownikom 7-dniowy okres próbny, po którym rozpoczyna się podstawowy i jedyny plan Philo, który kosztuje tylko 25 USD na Roku i wszystkich innych urządzeniach.

***

Mamy nadzieję, że ten przewodnik był pomocny i że udało Ci się dowiedzieć, jak anulować subskrypcję Philo, a teraz masz odpowiedź, jak anulować moją bezpłatną subskrypcję próbną Philo. Daj nam znać, która metoda okazała się najłatwiejsza. Jeśli masz jakieś pytania lub sugestie, możesz je umieścić w sekcji komentarzy poniżej.

x