Jak automatycznie polubić posty na Instagramie

Im więcej osób obserwujesz na Instagramie, tym więcej postów zobaczysz na swoim kanale Instagram. Jeśli więc śledzisz ponad tysiąc osób na Instagramie, prawdopodobnie codziennie przeglądasz setki różnych zdjęć.

Chociaż może to sprawić, że Twoje Instagramowanie będzie ciekawsze, może łatwo odbić się na Tobie, ponieważ najprawdopodobniej przegapisz kilka postów od Twoich najlepszych przyjaciół.

Jeśli chcesz uniknąć okropnego błędu polegającego na tym, że nie podoba Ci się każdy post znajomego, ten artykuł jest dla Ciebie.

Automatycznie polub czyjś post na Instagramie

Nie chcesz więc czyścić swojego kanału na Instagramie, przestając obserwować niektóre osoby, ale nie chcesz też przegapić postów znajomych. Gdybyś tylko mógł automatycznie polubić posty znajomego i wcale się tym nie martwić, prawda?

Cóż, mamy dobre wieści. Możesz to zrobić, a oto jak.

Konfigurowanie bota z auto-lubieniem na Instagramie

Zanim zaczniemy, musisz wiedzieć, że ten samouczek obejmuje pobieranie stron trzecich. Powodem tego jest fakt, że Instagram nie ma dostępnej funkcji auto-jak. Wygląda na to, że nie będą zawierać tej funkcji w najbliższej przyszłości.

Jeśli więc nie ufasz nieoficjalnym pobieraniom stron trzecich, powinieneś przejść do alternatywnej metody, wyjaśnionej w następnej sekcji.

UWAGA: Poniższa metoda może być trudna do zrozumienia, jeśli nie znasz Github i instalacji ręcznych, które nie mają przejrzystego interfejsu użytkownika.

Pomijając to, zacznijmy od pierwszej metody.

Zasadniczo będziemy konfigurować bota z funkcją automatycznego polubienia, którego będzie można używać do polubienia zdjęć zaraz po ich opublikowaniu. Bot to zasadniczo program, który zainstalujesz na swoim komputerze.

Ten program został stworzony przez gulzar1996 i możesz go pobrać za za darmo na Github.

Ale jak faktycznie działa ten auto-podobny bot na Instagramie?

Program bazuje na skryptach uruchamiających interfejs API Instagrama co 15 minut. Interfejs API Instagrama sprawdza, czy są nowe posty od określonych przez Ciebie użytkowników. Zasadniczo program będzie odświeżał Twój kanał na Instagramie co 15 minut, skanował go i szukał określonych identyfikatorów użytkowników. Gdy znajdzie dopasowanie, automatycznie polubi post.

Aby upewnić się, że wiesz, które posty są lubiane, program powiadomi Cię na Slacku, więc musisz mieć również konto na Slacku.

Oto, co musisz zrobić, aby wszystko skonfigurować:

 • Git sklonował program gulzar1996 na twój komputer.
 • Zainstaluj npm (Menedżer pakietów węzłów).
 • Utwórz plik .env.
 • Skonfiguruj accessToken, user_id (profil, w którym chcesz używać tego programu) i swój adres URL ze luzem.
 • Powinieneś wpisać skonfigurowany kanał Slack w polu URL Slack. Tam będziesz otrzymywać powiadomienia z aplikacji.

  Po wykonaniu tej czynności uruchom aplikację, uruchamiając npm, a zadanie zostanie wykonane.

  Metoda alternatywna

  Jeśli nie jesteś tak dobry w tego typu instalacjach lub po prostu im nie ufasz, możesz wypróbować alternatywną metodę. Chociaż ta metoda nie lubi automatycznie postów na Instagramie, możesz jej użyć, aby otrzymywać powiadomienia, gdy znajomy coś opublikuje. W ten sposób nigdy nie przegapisz zdjęć ani filmów znajomego, a będziesz mógł je polubić, gdy tylko zostaną opublikowane.

  Aby to zrobić, będziemy korzystać z wbudowanej funkcji Instagrama, więc nie są wymagane żadne pliki do pobrania. Oto, co musisz zrobić:

 • Otwórz swoją aplikację na Instagramie.
 • Przejdź do profilu znajomego.
 • Stuknij w trzy kropki – znajdujące się w prawym górnym rogu ekranu.
 • Stuknij w Zarządzaj powiadomieniami.
 • Gdy to zrobisz, zobaczysz opcje, które możesz skonfigurować dla tego konkretnego użytkownika Instagrama. W takim przypadku należy włączyć opcję Posty, dotykając jej.

  Jeśli chcesz również otrzymywać powiadomienia, gdy ten konkretny użytkownik na Instagramie opublikuje historię na Instagramie, powinieneś również włączyć opcję Historia.

  Aby uzyskać absolutnie wszystkie powiadomienia od tego użytkownika, dotknij Pobierz wszystkie powiadomienia.

  Tak więc, gdy to zrobisz, otrzymasz powiadomienie, gdy ten użytkownik Instagrama coś opublikuje. Kliknij to powiadomienie, a zostaniesz przeniesiony do najnowszego posta znajomego.

  Nie przegap więcej postu na Instagramie

  Pokazaliśmy Ci metody, z których możesz skorzystać, aby nigdy więcej nie przegapić ważnego posta na Instagramie. Przejrzyj je jeszcze raz i sprawdź, który z nich jest najłatwiejszy w użyciu.

  Przypomnijmy jeszcze raz, że druga metoda nie lubi automatycznie postów od określonych użytkowników, a jedynie powiadamia, gdy coś opublikują.