Jak automatycznie zapisywać obrazy Windows Spotlight w systemie Windows 10

Udostępnij teraz w social media:

Obraz Windows Spotlight jest często odświeżany. Prawie codziennie otrzymujesz nowy obraz Windows Spotlight na ekranie blokady. Obrazy są świetne i możesz dostosować to, co otrzymujesz, przesyłając opinie. Blokowanie preferencji zajmuje trochę czasu, ale kiedy to nastąpi, uzyskasz świetne obrazy. Możesz ustawić obraz Windows Spotlight jako tapetę. Są to obrazy o wysokiej rozdzielczości, które zawsze będą idealnie pasować do ekranu. Jedynym problemem jest to, że tak naprawdę nikt tak naprawdę nie zmienia tapety pulpitu tak często. Jeśli nie chcesz utracić obrazu Windows Spotlight, ale nie chcesz ustawić go jako tapety, możesz po prostu zapisać go na dysku. Dynamiczny motyw to bezpłatna aplikacja dla systemu Windows, dostępna w Sklepie Windows, która automatycznie zapisuje dla Ciebie obrazy Windows Spotlight.

  Napraw Steam musi być online, aby błąd aktualizacji [Windows]

Pobierz motyw dynamiczny. Ta aplikacja robi wiele rzeczy, w tym dostosowywanie tapety pulpitu, jeśli na to pozwolisz. Windows 10 radzi sobie z tym lepiej, więc nie jest to mocny zestaw aplikacji. Motyw dynamiczny może automatycznie zapisywać obrazy reflektorów systemu Windows i codzienne obrazy Bing na dysku.

Otwórz aplikację i przejdź do zakładki Daily Windows Spotlight Image. Możesz zignorować wszystkie opcje na tej karcie i przewinąć w dół do opcji „Autozapis”. Włącz ją i wybierz miejsce, w którym aplikacja ma zapisywać obrazy Windows Spotlight. Jeśli chcesz również zapisywać codzienne obrazy Bing, przejdź do zakładki „Codzienny obraz Bing” i włącz tam opcję „Automatyczne zapisywanie”.

  Jak korzystać z Menedżera pakietów systemu Windows 10, „winget”

Dynamiczny motyw uruchamia się trochę wolno, ale gdy wrócisz do niego po kilku dniach, zapisze wszystkie obrazy, które pojawiły się na ekranie blokady.

Aby motyw dynamiczny działał, należy włączyć obraz Windows Spotlight na ekranie blokady. Otwórz aplikację Ustawienia i przejdź do grupy ustawień Personalizacja. Przejdź do zakładki Blokada ekranu i otwórz menu rozwijane pod „Tło” i wybierz z opcji „Podświetlenie Windows”.

Dynamiczny motyw działa całkiem nieźle. Nie zapisuje obrazów Windows Spotlight, których nie lubisz. Jeśli na ekranie blokady przekażesz informację, że obraz nie podoba Ci się, wydaje się, że motyw dynamiczny go nie zapisze. Motyw dynamiczny automatycznie pobiera codzienny obraz Bing.

  Nie, nie musisz wyłączać pytań dotyczących odzyskiwania hasła w systemie Windows 10

Obrazy mogą się gromadzić z czasem, więc regularnie sprawdzaj folder i usuwaj obrazy, których nie potrzebujesz. Możesz ustawić te obrazy jako tło pulpitu, wybierając folder, w którym są zapisane, jako źródło tapet w systemie Windows 10. Aby to zrobić, otwórz aplikację Ustawienia i przejdź do grupy ustawień Personalizacja. Na karcie „Tło” wybierz menu rozwijane „Tło”. Wybierz opcję „Pokaz slajdów” z opcji i dodaj folder, w którym obrazy Spotlight są zapisywane, jako źródło.

Pobierz motyw dynamiczny ze sklepu Windows

x