Jak bezpiecznie przesyłać filmy do Stream Lord

Tu kończy się wyszukiwanie najlepszej sieci VPN dla StreamLord. Nasze 5 najlepszych sieci VPN odblokowuje filmy i seriale StreamLord w kilka minut. Pokażemy Ci, jak pobierać, instalować i konfigurować sieć VPN, aby oglądać ulubione treści przy jednoczesnym zachowaniu bezpieczeństwa i prywatności połączenia.

Znalezienie wiarygodnych źródeł wysokiej jakości filmów i programów telewizyjnych jest trudne do zrealizowania. Wiele witryn znika nie tylko bez ostrzeżenia, ale te, które potrafią się utrzymać, często pobierają wysokie opłaty lub blokują regiony, aby uniemożliwić niektórym widzom przesyłanie strumieniowe. Jedną ze stron, która konsekwentnie ignoruje te trendy, jest StreamLord. Usługa obejmuje tysiące filmów HD i seriali telewizyjnych, które można oglądać za pomocą zaledwie kilku kliknięć. Rozpoczęcie jest tak proste, jak odwiedzenie strony internetowej i znalezienie filmu, ale zanim zaczniesz streamować, musisz podjąć kilka środków ostrożności, aby zachować bezpieczeństwo i prywatność.

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Ocena najlepszej sieci VPN dla StreamLord

Oglądanie filmów za pośrednictwem StreamLord może wywołać pewne czerwone flagi z osobami trzecimi, takimi jak lokalny dostawca usług internetowych. Wiadomo, że dostawcy usług internetowych rejestrują aktywność użytkowników, dzielą się nimi z organami, a nawet prędkościami przepustnicy. Aby uchronić się przed tymi zagrożeniami, za każdym razem będziesz korzystać z solidnej wirtualnej sieci prywatnej.

Sieci VPN zamieniają zwykły ruch internetowy w zaszyfrowane dane wysyłane i odbierane przez prywatny tunel. Twoja aktywność nie może być śledzona i Twoja tożsamość nie jest widoczna, co sprawia, że ​​przesyłanie strumieniowe filmów jest znacznie bezpieczniejsze. Wybór sieci VPN zapewniającej odpowiednią kombinację prędkości i bezpieczeństwa to skomplikowane zadanie. Uprościliśmy to, podając kilka zaleceń poniżej. Każdy został wybrany na podstawie następujących kryteriów, więc wiesz, że uzyskasz najlepszą możliwą jakość oglądania filmów StreamLord.

 • Polityka rejestrowania – Prywatność online po prostu nie istnieje, jeśli Twoja sieć VPN prowadzi szczegółowe dzienniki ruchu. Przechowywanie danych umożliwia agencjom rządowym uzyskanie kopii i dopasowanie aktywności do kont użytkowników, niszcząc przy tym wszelkie nadzieje na anonimowość. Jeśli jednak nie są przechowywane żadne dzienniki, danych nigdy nie można użyć przeciwko tobie.
 • Reputacja – Mierzenie reputacji VPN może być trudne, ale jest to jeden z najważniejszych czynników przy wyborze niezawodnej usługi. Jeśli nie możesz ufać sieci VPN, aby zabezpieczyć swoje dane, jaki jest sens? Nasze polecane poniżej usługi funkcjonują od lat i mają dużą bazę klientów, którzy mogą potwierdzić niezawodność każdej sieci VPN.
 • Funkcjonalność związana z bezpieczeństwem – Nie wszystkie sieci VPN są takie same. Niektóre dodały funkcje bezpieczeństwa lub nawet ekskluzywne konfiguracje, które zapewniają większą prywatność. Sieć VPN powinna przynajmniej obejmować ochronę przed wyciekiem DNS i automatyczny przełącznik zabijania, aby ukryć twoją tożsamość. Kładziemy duży nacisk na VPN, które dokładają wszelkich starań, aby Twoje dane były bezpieczne.
 • Jurysdykcja – Kraj rejestracji ma znaczenie przy wyborze VPN. W zależności od lokalnych przepisów VPN może być wymagane do przechowywania dzienników danych i udostępniania informacji agencjom rządowym, bez powiadamiania użytkowników. Najlepsze sieci VPN działają w krajach, w których nie obowiązują obowiązkowe przepisy dotyczące przechowywania danych.
 • Metody Płatności – Aby uzyskać dodatkową warstwę anonimowości, spróbuj zapłacić za VPN za pomocą kryptowaluty, takiej jak bitcoin. Użycie karty kredytowej lub konta PayPal wiąże twoje nazwisko z kontem, ale jeśli wybierzesz cyfrową monetę, takie informacje nie będą dostępne.

SPRAWDZIĆ: Najlepsze alternatywy Bitcoin

1. ExpressVPN

ExpressVPN ma zasłużoną reputację z dwóch powodów: niewiarygodnych prędkości i przyjaznego dla użytkownika oprogramowania. Niestandardowe aplikacje usługi działają na wszystkich nowoczesnych platformach i urządzeniach, od Windows, Mac i Linux po smartfony i tablety z Androidem i iOS. Po zainstalowaniu i zalogowaniu się najszybsze połączenie jest tak proste, jak dotknięcie dużego przycisku „on”. Łatwo jest także znaleźć nowe serwery w różnych krajach, a ExpressVPN jest skonfigurowany tak, aby zapewniać maksymalne bezpieczeństwo od razu po wyjęciu z pudełka.

Szybkie pobieranie jest drugim ważnym punktem sprzedaży ExpressVPN. Firma posiada sieć ponad 3000 serwerów w 94 różnych krajach, z których wszystkie oferują połączenia o niskim opóźnieniu z miastami na całym świecie. Wbudowany test prędkości pozwala przyjrzeć się bliżej wydajności każdego serwera, na wypadek, gdybyś nie pobierał najszybszych możliwych plików do pobrania. Dostajesz także korzyści w zakresie prywatności, takie jak silne 256-bitowe szyfrowanie AES wspierane przez zasadę zerowego logowania dla całego ruchu, żądań DNS i adresów IP. Ochrona przed wyciekiem DNS i łatwy w użyciu automatyczny przełącznik zabijania zapewniają dodatkową warstwę prywatności, aby żadne Twoje dane osobowe nigdy nie opuszczały Twojego urządzenia.

Funkcje ExpressVPN na pierwszy rzut oka obejmują solidną gamę niestandardowych protokołów bezpieczeństwa dla bezpieczniejszych połączeń w miejscach takich jak Rosja i Chiny; zero ograniczeń przepustowości, pobierania z sieci P2P lub ruchu torrentowego; i niezawodny dostęp do strumieni Netflix za pośrednictwem strony internetowej. ExpressVPN akceptuje również płatności bitcoinowe za naprawdę anonimowe subskrypcje.

Przeczytaj naszą pełną recenzję ExpressVPN.

Plusy

 • OFERTA SPECJALNA: 3 miesiące za darmo (49% zniżki – link poniżej)
 • Super szybkie, niezawodne połączenie
 • Bezpieczne szyfrowanie i protokoły VPN
 • Nie są przechowywane dzienniki danych osobowych
 • Dostępna obsługa czatu na żywo.
Cons

 • Wysokie koszty dla użytkowników z miesiąca na miesiąc.

2) NordVPN

Najbardziej imponującą funkcją NordVPN jest ogromna sieć serwerów. Lista stale się powiększa, ale w chwili pisania tego tekstu znajduje się na ponad 5600 serwerach w 60 różnych krajach, dwa razy więcej niż wielu konkurentów. Ta ogromna gama opcji pozwala szybko znaleźć szybkie połączenia w wybranym kraju. NordVPN wykorzystuje wiele z tych serwerów do ciekawych zastosowań, zapewniając takie funkcje, jak szybsze pobieranie P2P i podwójne szyfrowanie, wszystko, co musisz zrobić, to połączyć się i cieszyć.

Niesamowita jest również polityka NordVPN polegająca na zerowym logowaniu. Obejmuje wszystko – od przepustowości po ruch, znaczniki czasu, a nawet adresy IP – jeden z najbardziej wszechstronnych. Stwarza to idealną osłonę prywatności dla wszystkich działań online, w tym pobierania filmów za pośrednictwem StreamLord. 256-bitowe szyfrowanie AES stanowi podstawę tego bezpieczeństwa, a funkcje, takie jak automatyczny przełącznik zabijania i ochrona przed wyciekiem DNS, zapewniają bezpieczeństwo, nawet jeśli coś pójdzie nie tak.

Więcej najlepszych funkcji NordVPN obejmuje szereg unikalnych ofert serwerów z funkcjami takimi jak routing cebulowy, dedykowane adresy IP i ochrona DDoS. Oferują również lekkie i łatwe w użyciu aplikacje dla systemów Windows, Mac, Linux, Android, iOS i innych; stały dostęp do strumieni Netflix, nawet gdy inne VPN są zablokowane; oraz nieograniczona przepustowość i brak ograniczeń w ruchu P2P lub torrent.

Przeczytaj naszą pełną recenzję NordVPN.

Plusy

 • Serwery zoptymalizowane do odblokowywania Netflix
 • Szybkie i stabilne połączenia
 • Ochrona przed wyciekiem DNS, przełącznik zabicia
 • Z siedzibą w Panamie
 • Świetna obsługa klienta przez czat.
Cons

 • Niektóre serwery mogą być powolne i zawodne
 • Przetwarzanie zwrotów może potrwać 30 dni.

3) IPVanish

IPVanish opiera się na idei całkowitej anonimowości online. Usługa zapewnia to, łącząc szeroką sieć serwerów z doskonałymi praktykami bezpieczeństwa, a wszystko zaprojektowane z myślą o bezpieczeństwie podczas surfowania i przesyłania strumieniowego. Zabezpieczenia cyfrowe zaczynają się od 256-bitowego szyfrowania AES na wszystkich danych, co jest praktycznie nie do złamania. IPVanish popiera to również polityką prywatności przy zerowym logowaniu. Ochrona przed wyciekiem DNS i automatyczny przełącznik zabijania blokują twoją tożsamość, a jeśli obawiasz się bloków cenzury, IPVanish oferuje szereg portów i opcji protokołu zapewniających najwyższą jakość prywatności w dowolnym momencie.

Sieć IPVanish jest kolejnym doskonałym punktem sprzedaży, ponieważ z ponad 1300 serwerami w 60 różnych krajach jest jednym z największych w branży. Łącznie 40 000 współdzielonych adresów IP zapewnia lepszą anonimowość od podstaw, a dzięki funkcji losowego przesuwania adresów IP możesz ciągle zmieniać wirtualny adres IP, aby uzyskać jeszcze większe bezpieczeństwo. Możesz skorzystać z tej prywatności dzięki StreamLord lub dowolnej innej usłudze przesyłania strumieniowego wideo, wszystko dzięki nieograniczonej przepustowości, brakowi ograniczania prędkości i nieograniczonemu dostępowi do sieci P2P i pobierania torrentów.

Najważniejsze funkcje IPVanish w skrócie:

 • Mnóstwo serwerów z mocnymi, szybkimi i niezawodnymi połączeniami, idealne do przesyłania strumieniowego filmów wysokiej jakości.
 • Pobierz programy telewizyjne i filmy za pośrednictwem P2P lub BitTorrent z pełną anonimowością.
 • Niestandardowe oprogramowanie dla urządzeń Windows, Mac, Linux, iOS i Android.
 • Prywatny dostęp do dodatków i treści przesyłanych strumieniowo przez Kodi.

Przeczytaj naszą pełną recenzję IPVanish.

4 PureVPN

PureVPN chce być czymś więcej niż usługą VPN. Niestandardowe oprogramowanie firmy zawiera szereg unikalnych dodatków, które wykraczają poza podstawowe funkcje szyfrowania i tunelu prywatnego. Jeśli na przykład przesyłasz strumieniowo filmy, możesz ustawić PureVPN tak, aby wszystko zoptymalizował pod kątem szybkości, nadając priorytet szybszym serwerom i wybierając dodatkowe ustawienia szyfrowania. Jeśli potrzebujesz prywatności przede wszystkim, jednym kliknięciem możesz włączyć oprogramowanie blokujące reklamy, filtry złośliwych witryn, a nawet ochronę antywirusową, wszystko to bez utraty połączenia z szybkim i prywatnym serwerem.

PureVPN posiada i obsługuje całą sieć serwerów, wszystkie 2000 w 141 różnych krajach. Jest to ważna funkcja zwiększająca twoją prywatność, ponieważ uniemożliwia stronom trzecim dostęp do danych. Polityka zerowego logowania dla całego ruchu ładnie to potwierdza, podobnie jak ochrona przed wyciekiem DNS, automatyczny przełącznik zabijania i 256-bitowe szyfrowanie AES dla wszystkich informacji. Aplikacje PureVPN ułatwiają dostęp do wszystkich tych funkcji, zmieniając zwykły internet w całkowicie prywatny i bezpieczny.

Najlepsze funkcje PureVPN obejmują:

 • Niestandardowe aplikacje dla szerokiej gamy platform, w tym Windows, Mac, Linux, Android, iOS, a nawet rozszerzenia Chrome, Safari i Firefox.
 • Brak ograniczeń w ruchu torrentowym lub P2P, brak ograniczeń prędkości i nieograniczona przepustowość dla wszystkich użytkowników.
 • Opcjonalna zaawansowana ochrona antywirusowa, filtry sieciowe i funkcje antyphishingowe.
 • Nieograniczone przełączanie serwerów i pięć jednoczesnych połączeń.

Przeczytaj naszą pełną recenzję PureVPN.

5 VyprVPN

Prywatność to największa funkcja VyprVPN. Firma odpowiedzialna za usługę jest właścicielem i operatorem całej sieci serwerów, ponad 700 węzłów w 70 różnych krajach. Oznacza to, że podmioty zewnętrzne nigdy nie mają dostępu do swojego sprzętu. VyprVPN obsługuje wszystkie aktualizacje i konserwację, tworząc całkowicie prywatne środowisko dla całej sieci. Zwiększone bezpieczeństwo to między innymi zasada zerowego rejestrowania żądań ruchu i DNS, automatyczny przełącznik zabijania i ochrona przed wyciekiem DNS oraz 256-bitowe szyfrowanie AES dla wszystkich danych na wszystkich urządzeniach.

Chameleon jest jedną z najbardziej unikalnych usług VyprVPN. Ekskluzywny protokół pobiera zaszyfrowane pakiety danych i otacza ich metadane dodatkową warstwą szyfrowania. Ten proces pokonuje głęboką kontrolę pakietów (DPI) wykorzystywaną przez dostawców usług internetowych i rządy do szpiegowania aktywności użytkowników. Innymi słowy, Chameleon przedostaje się przez najsurowsze zapory cenzury i powstrzymuje nawet najbardziej czujne osoby trzecie. Wszystko, co musisz zrobić, to wybrać protokół i rozpocząć transmisję strumieniową – to takie proste.

Niektóre z najlepszych funkcji VyprVPN obejmują:

 • Protokół Chameleon pomaga pokonać trudne bloki cenzury i zachować anonimowość.
 • Inteligentne, konfigurowalne aplikacje na komputery stacjonarne, laptopy i urządzenia mobilne.
 • Nieograniczona przepustowość i brak ograniczeń w ruchu P2P lub torrent.
 • Niesamowita własna sieć prywatnych serwerów.

Przeczytaj naszą pełną recenzję VyprVPN.

Jak działa StreamLord?

StreamLord jest niezwykle łatwy w użyciu. Po skonfigurowaniu sieci VPN wszystko, co musisz zrobić, to zrobić odwiedzić ich stronę internetową. Strona główna prezentuje niektóre z bardziej popularnych filmów i programów telewizyjnych na tydzień, a jeśli chcesz zacząć oglądać jeden z nich, po prostu szybko kliknij baner. U góry ekranu znajduje się pasek wyszukiwania wraz z dwiema głównymi kategoriami, których będziesz używać:

 • Kino – Przeglądaj według gatunku, w tym wszystko od animacji do thrillerów, romansu, horroru, science fiction, westernów i filmów dokumentalnych.
 • serial telewizyjny – Przeglądaj według najnowszych wersji, alfabetycznie lub według ogólnej oceny.

Rejestracja konta w StreamLord oferuje podstawowe listy obserwacyjne i funkcje społeczności, w tym forum dyskusyjne. Możesz także przyczynić się do powstania witryny, przesyłając napisy do programów, które jej nie mają. Darowizna dla StreamLord umożliwia pobieranie filmów w formacie mp4, żądanie dodania programów telewizyjnych i filmów oraz korzystanie z witryny bez żadnych reklam.

Wybór filmów i programów StreamLord nie jest wyczerpujący. Witryna koncentruje się na wysokiej jakości treści, popularnych wydaniach i wiarygodnych źródłach strumieniowych, umożliwiając oglądanie programów bez napotkania martwych linków lub surowych filmów. Innymi słowy, zamieniasz ilość na jakość, co większość użytkowników zrobiłaby natychmiast.

Czy korzystanie z StreamLord jest bezpieczne?

Podobnie jak wiele stron internetowych, StreamLord wykorzystuje reklamy, pliki cookie i inne oprogramowanie śledzące do monitorowania aktywności użytkowników i zarabiania na stronie. Większość z nich jest bardziej irytująca niż niebezpieczna, ale od czasu do czasu można napotkać natrętne reklamy lub skrypty naruszające prywatność. Odwiedziliśmy StreamLord zarówno z włączonym oprogramowaniem do blokowania reklam, jak i śledzenia. Witryna była zaskakująco bezpieczna nawet bez włączonych rozszerzeń, chociaż zawsze zalecamy pozostawienie ich włączonych na wszelki wypadek.

POWIĄZANE CZYTANIE: Najlepsze rozszerzenia przeglądarki, aby zapewnić Ci bezpieczeństwo

StreamLord jest stosunkowo bezpiecznym doświadczeniem z łatwym dostępem do strumieni filmów w przeglądarce. Należy jednak zawsze podjąć podstawowe środki ostrożności, aby zabezpieczyć dane i komputer. Postępuj zgodnie z poniższymi wskazówkami, aby przejść dodatkową milę.

 • Utrzymuj aktywność VPN – Nigdy nie powinieneś korzystać z witryny lub usługi takiej jak StreamLord bez VPN. VPN utrzymują prywatny strumień w tajemnicy. Bez tego Twój dostawca usług internetowych może śledzić Twoją aktywność i ograniczać prędkość pobierania.
 • Użyj rozszerzenia blokującego reklamy – StreamLord wdraża niektóre niezwykłe reklamy, w tym przekierowania linków i natrętne banery. Bloker reklam, taki jak uBlock Origin zapewni bezpieczeństwo przed tymi irytującymi i potencjalnie szkodliwymi funkcjami. Jeśli chcesz wesprzeć witrynę, przekaż darowiznę, a reklamy znikną.
 • Zainstaluj moduł śledzący – Niektóre skrypty i dodatki do witryny mogą śledzić Twoją aktywność na stronie, nawet po zamknięciu przeglądarki. Aby zabezpieczyć swoją tożsamość, zainstaluj Borsuk prywatności w ulubionej przeglądarce, aby automatycznie wyłączyć moduły śledzące.
 • Użyj oprogramowania antywirusowego – Większość systemów operacyjnych ma fabrycznie zainstalowane oprogramowanie antywirusowe. Chociaż w StreamLord nie napotkaliśmy żadnych wirusów ani złośliwego oprogramowania, utrzymanie skanera w ruchu jest jednym z najlepszych sposobów zapewnienia bezpieczeństwa komputera.

Dotrzyj do nas

Jakie było Twoje wrażenia ze korzystania ze StreamLord? Czy nasz przewodnik Ci pomógł? Znasz ukryty klejnot dostępny na stronie, którą Twoim zdaniem każdy powinien obejrzeć? Daj światu znać w komentarzach poniżej.