Jak chronić swoją prywatność w Internecie?

To era hashtagów, tweetów, lajków i komentarzy, w których dobrowolnie dzielimy się swoim życiem na różnych platformach. A co z prywatnością w Internecie?

Czy to wielka rzecz?

Założę się, że jest!

Twoja tożsamość ma ogromne znaczenie. Pomaga wykazać się w wielu aspektach życia, czy to przy wydawaniu paszportu, wniosku o kredyt mieszkaniowy i tak dalej.

Według Statystykaod 2013 roku na całym świecie skradziono lub zgubiono ponad 9,7 miliarda rekordów z powodu cyberprzestępczości i naruszeń bezpieczeństwa danych.

A co, jeśli ktoś ukradnie Twoje dane osobowe?

Może to nie tylko zagrozić Twoim codziennym czynnościom, ale także podważyć Twoją reputację, zarówno zawodowo, jak i prywatnie. Zawsze pamiętaj, że Twoje dane finansowe i osobiste są bardzo pożądane przez cyberprzestępców. Jeśli uda im się ukraść twoją tożsamość, mogą włamać się do twoich danych uwierzytelniających bank, nadużyć informacji o twojej firmie i wszystkich rzeczy, których nigdy nie chciałbyś w swoim życiu!

Dlatego musisz mądrze zarządzać swoją prywatnością w Internecie i mądrzejszymi danymi!

Niebezpieczeństwa związane z niechronionymi danymi online

Pozostaw ważne dane bez ochrony, a Twoja prywatność nigdy nie będzie bezpieczna!

Zgadza się. Dane online są niezwykle podatne na ogromną liczbę zagrożeń prywatności i bezpieczeństwa. Niektóre główne problemy z tym związane to:

Niewłaściwe obchodzenie się z informacjami

Wiele stron internetowych używa plików cookie i przechowuje Twoje dane osobowe w kilku celach. Często nie szyfrują tych danych i każdy może uzyskać do nich później dostęp. Takie niewłaściwe obchodzenie się z danymi osobowymi lub biznesowymi może mieć poważne konsekwencje.

Nawet portale e-biznesu i bankowości elektronicznej nie są do końca bezpieczne. Istnieje więc ryzyko, że cyberprzestępcy mogą wykorzystać Twoje poufne informacje finansowe.

Śledzenie lokalizacji

W dzisiejszych czasach ludzie nigdy nie wahają się publikować swoich danych osobowych i bieżącej lokalizacji w mediach społecznościowych. Te dane pozostają na zawsze na stronie i mogą stanowić dla Ciebie ryzyko.

Czy wiesz, że nawet Facebook jest dotknięty? naruszenie danych w 2018 roku odsłaniając ponad 50 milionów kont użytkowników?

Więc uważaj!

Szpiegowanie

Nie masz pojęcia, ilu trackerów szpieguje Cię, gdy jesteś online. Bez względu na ich cel, rejestrują historię wyszukiwania i śledzą Twoje działania na kilka sposobów. W ten sposób uzyskują jasny obraz Twoich zainteresowań online.

Podczas gdy marketerzy śledzą Twoje dane w celach reklamowych dostosowanych do Twoich upodobań i zainteresowań, nadal jest to naruszenie prywatności. Najgorszy przypadek – gdy cyberprzestępcy wykorzystują Twoje dane do wykonywania nielegalnych i nieautoryzowanych działań, które stwarzają poważne zagrożenia w Internecie.

Ostatecznie wszystko sprowadza się do jednego – zachowania prywatności danych w możliwie najmądrzejszy sposób.

Odpowiedzialność za ochronę Twoich danych online to rzeczywiście droga dwukierunkowa. Chociaż nie ma sposobu na całkowite złagodzenie zagrożeń internetowych, możesz ograniczyć bycie ofiarą. Dlatego zdecyduj, ile danych osobowych chcesz ujawnić, i nie ślepo wierz w strony internetowe i platformy mediów społecznościowych.

Prywatność w Internecie to wspólna odpowiedzialność i każdy powinien wziąć na siebie odpowiedzialność za bezpieczeństwo swoich danych. Dlatego ważne jest, aby zrozumieć potencjalne zagrożenia, swoje prawa internetowe, a także praktyczne metody i technologie.

Sprawdźmy więc, jak możesz chronić swoją prywatność:

Użyj oprogramowania Ochrona prywatności. 🛡️

Oprogramowanie ochrony prywatności jest niezbędne na wszystkich urządzeniach, na których korzystasz z Internetu, aby zapobiegać zagrożeniom i oszustwom internetowym. Ogranicza lub kontroluje ilość danych udostępnianych internetowym stronom trzecim za pomocą różnych filtrów, szyfrowania i innych nowoczesnych technologii.

Oprogramowanie może oferować dwa rodzaje ochrony danych – ochronę przed kradzieżą tożsamości poprzez ukrywanie adresu IP użytkowników oraz po drugie, poprzez kasowanie lub ukrywanie śladów internetowych po surfowaniu. Chroni Twoją prywatność, identyfikując słabe punkty Twojego urządzenia i pracując nad nimi. Oferuje:

 • Czarna i biała lista
 • Wykrywanie włamań
 • Szyfrowanie
 • Stenografia (ukrywanie danych i e-nadzór)

Niektóre zalecane oprogramowanie do ochrony prywatności:

Avast jeden

Avast One dba o Twoją cyfrową prywatność dzięki pakietowi aplikacji, w tym antywirusowi, VPN, monitorowaniu naruszeń danych i narzędziu do usuwania śmieci.

Po pierwsze, szanowana ochrona urządzeń zapewnia monitorowanie w czasie rzeczywistym, chroniąc jednocześnie przed atakami ransomware, złośliwymi witrynami internetowymi i zapewniając prywatność kamery internetowej.

Poza tym otrzymujesz optymalnie działające urządzenia wolne od zbędnych rzeczy. A jego VPN oznacza, że ​​Twoje dane pozostają zaszyfrowane, a Ty pozostajesz bezpieczny nawet w publicznej sieci Wi-Fi.

Avast One nieustannie wyszukuje naruszone dane i informuje Cię na czas, aby podjąć działania. Dodatkowo zapory sieciowe zapewniają, że intruzi pozostają na zewnątrz, a poufne informacje pozostają prywatne.

A najlepszą rzeczą jest obecność bezpłatnego poziomu na zawsze i 30-dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy na płatnych poziomach.

Tarcza Prywatności VIPRE

Martwisz się więc o prywatność swoich danych, prawda?

I powinieneś, ale nie, jeśli masz Tarcza Prywatności VIPRE zainstalowany na twoim komputerze!

To bardzo wydajne oprogramowanie może chronić przed kradzieżą tożsamości, identyfikując miejsce przechowywania poufnych danych, w tym numer telefonu, adres, adres e-mail, dane uwierzytelniające karty kredytowej itp. Może inteligentnie blokować kamery internetowe, podsłuchiwanie mikrofonu i inne naruszenia danych, aby zapewnić prywatność.

Działa skrupulatnie z komputerami Mac i PC, a także oferuje wsparcie mobilne. Jego siła bojowa jest wysoka w stosunku do złośliwego oprogramowania, aby zapewnić prywatność na wysokim poziomie. Aby przeskanować komputer, nie musisz czekać wiele godzin. Jego sieć VPN obsługuje szeroką gamę urządzeń, od iOS i Windows, po macOS i Androida i jest łatwa do skonfigurowania w ciągu kilku minut.

Posiada wbudowaną ochronę przed ransomware, aby zapewnić, że nie będziesz kolejną ofiarą. Wykorzystuje wieloetapowy proces do wykrywania i naprawiania problemów związanych z prywatnością na komputerze. VIPRE Privacy Shield jest przystępna cenowo nawet dla użytkowników domowych z ceną początkową 34,99 USD rocznie za 1 komputer, podczas gdy jej zaawansowany pakiet kosztuje 59,99 USD rocznie za 1 komputer.

Avira Prime

Zabezpiecz wszystkie swoje działania i dane online za pomocą Avira Prime, który chroni Twoje urządzenie, osobiste wyszukiwania, zakupy, sieć domową i nie tylko. Jego potężna ochrona antywirusowa chroni przed złośliwym oprogramowaniem i innymi zagrożeniami internetowymi, automatycznie aktualizując sterowniki i samo oprogramowanie.

Blokuj śledzenie przeglądarki, natrętne reklamy i zainfekowane strony internetowe dzięki bezpiecznemu przeglądaniu. Oprogramowanie znajduje bezpieczne kupony i oferty podczas zakupów online oraz blokuje poszukiwane osoby dzwoniące i strony phishingowe, zanim zdążą wyrządzić jakiekolwiek szkody.

Ciesz się zwiększonym poziomem prywatności, pozostając anonimowym, dzięki czemu wyszukiwane przedmioty, kupowane produkty i wprowadzane hasła pozostają prywatne. Optymalizuje dla Ciebie ponad 200 ustawień prywatności i obsługuje silniejsze zarządzanie hasłami. Zwiększa również wydajność i szybkość komputera, usuwając niepotrzebne pliki, zmniejszając opóźnienia, przyspieszając czas uruchamiania i maksymalizując pamięć.

Możesz korzystać z tego wieloplatformowego oprogramowania na wielu urządzeniach niezależnie od ich systemów operacyjnych i korzystać z subskrypcji na maksymalnie 25 urządzeń i do 3 lat. Jeśli utkniesz, skorzystaj z obsługi klienta VIP, aby zadać pytania.

Wypróbuj przeglądarki ukierunkowane na prywatność 🔐

Czy uważasz, że czyszczenie historii przeglądarki usuwa wszystkie plamy?

Pomyśl jeszcze raz.

Ślady Twojej aktywności online nadal istnieją. Nawet witryny internetowe przechowują pliki cookie i możesz zapoznać się z Warunkami użytkowania lub polityką prywatności witryny, aby to potwierdzić. Zastanów się więc, co może się stać, jeśli ktoś zhakuje witrynę, na której przechowywane są Twoje dane osobowe?

Odpowiedź nie ma sensu!

Dlatego korzystanie z przeglądarek ukierunkowanych na prywatność jest rozsądne. Te przeglądarki zawierają funkcje przeglądania prywatnego, które pomagają chronić dane podczas korzystania z Internetu. Sprawdźmy niektóre z nich!

Odważny

Doświadcz niezrównanego bezpieczeństwa i prywatności, zezwalając Odważny do „dzielnej” walki z trackerami i złośliwym oprogramowaniem. Dbanie o bezpieczeństwo danych jest jego najwyższym priorytetem, a jego serwery nigdy nie przechowują ani nie widzą informacji o przeglądaniu. Nawet po ich usunięciu nie pozostają żadne plamy.

Wykazując doskonałą wydajność, Brave może ładować strony internetowe od 3 do 6 razy szybciej. Oferuje przyjazny dla użytkownika interfejs do importowania ustawień z innych przeglądarek, których używasz podczas prezentacji powitalnej lub później za pomocą menu. Tworzy listę, na której pojawiają się wszystkie poprzednie profile przeglądarki, a także możesz importować dane z innych przeglądarek.

Brave Rewards wspiera witryny, które kochasz, umożliwiając Ci zdobywanie tokenów podobnych do ulotek za oglądanie reklam związanych z prywatnością. Możesz nawet dawać napiwki swoim ulubionym witrynom w regularnych odstępach czasu; możesz wykonywać wszystkie te czynności bez narażania swoich danych osobowych, ponieważ Twoje środki są przekazywane za pomocą anonimowej księgi.

Ta przeglądarka zapewnia elastyczność w dostosowywaniu ustawień i analizowaniu liczby zablokowanych modułów śledzących, skryptów itp. Korzystając z HTTPS Everywhere, Brave aktualizuje się do HTTPS, dzięki czemu możesz cieszyć się bezpieczniejszą, szyfrowaną komunikacją.

Jego domyślne ustawienia są już zoptymalizowane pod kątem blokowania złośliwego oprogramowania, phishingu i innych złośliwych reklam. Wyłącza również domyślne wtyczki dla twojego bezpieczeństwa. Oferuje funkcję Brave Sync do synchronizacji i szyfrowania preferowanych zakładek i ustawień.

Inne funkcje:

 • Zapobieganie odciskom palców
 • Ekranowanie na miejscu
 • Domyślna globalna konfiguracja osłony
 • Przeciągnij i upuść
 • Przypięte karty i automatyczne wyładowanie
 • Znajdź na stronie i wydrukuj stronę.
 • Automatyczne wypełnianie formularza
 • DuckDuckGo do przeszukiwania prywatnego okna
 • Rozszerzenia do Chrome

Słup

Przeglądaj Internet bez obaw w Słup i pozostań chroniony przed inwigilacją, śledzeniem i cenzurą. Niezależnie od tego, czy używasz systemu Windows, Android, iOS czy Linux, nadal możesz pobrać Tora na swoje urządzenie.

Swobodnie rozpowszechniane oprogramowanie ma niezawodną i bezpieczną strukturę podobną do cebuli. Aby chronić Twoją prywatność, opakowuje dane w wiele warstw szyfrowania, a następnie wysyła je bezpiecznie, dopóki nie dotrą do właściwego serwera DNS.

Przeglądarka Tor zawiera łatki bezpieczeństwa, w tym NoScript, HTTPS Everywhere i inne, aby zapewnić doskonałą ochronę i bezpieczeństwo danych. Jest w stanie blokować wtyczki przeglądarki, takie jak Flash, Quicktime, RealPlayer itp., którymi ludzie mogą manipulować, aby ujawnić adres IP użytkownika. Dlatego nie zaleca się instalowania dodatkowych wtyczek lub dodatków.

Ta przeglądarka jest wynikiem projektu Tor + przeglądarki Firefox, a także możesz odwiedzać nawet zablokowane strony internetowe. Jest zdolny do routingu danych do lub z usług ukrytych za zaporami ogniowymi. Skonfigurowanie i skonfigurowanie FTP jest również łatwe. Tor jest przenośny, co oznacza, że ​​możesz go uruchomić z urządzenia USB, jeśli jest w nim wstępnie skonfigurowane; dlatego nie potrzebujesz lokalnej instalacji.

Epicki

Chcesz korzystać z Internetu, aby przeżyć „epickie” surfowanie?

Zainstaluj Epicka przeglądarka prywatności!

Epic to bezpieczna i prywatna przeglądarka internetowa zdolna do blokowania trackerów, reklam, wydobywania kryptowalut, sygnalizacji ultradźwiękowej, odcisków palców i wielu innych. Może zatrzymać średnio ponad 600 działań śledzących podczas sesji przeglądania.

Przeglądarka może blokować wycieki prywatności związane z 11 podstawowymi przeglądarkami. W tym celu może usunąć śledzenie adresów URL i pasek adresu, śledzenie instalacji i śledzenie błędów. Przeglądarka blokuje niektóre wywołania WebRTC, które mogą ujawnić Twoje dane, takie jak adresy IP, nawet po użyciu VPN lub zaszyfrowanego serwera proxy.

Kolejną imponującą funkcją oferowaną przez Epic jest ochrona odcisków palców, która blokuje metody pobierania odcisków palców, w tym otwieranie płótna obrazu, płótna czcionek, danych kontekstowych audio itp. Dodatkowo ogranicza sygnały ultradźwiękowe w telefonie wysyłane z różnych stron internetowych w celu zarządzania śledzeniem.

Po zamknięciu przeglądarki usuwa bazy danych, historię, preferencje, pamięć podręczną i aplikacje DNS, skróty, odwiedzane łącza, pamięć podręczną multimediów, pliki Flash i pliki cookie, dane logowania, pamięć lokalną i wiele innych. Możesz włączyć jego szyfrowany serwer proxy, aby szyfrować przeglądanie i ukrywać swoje adresy IP. W ten sposób jesteś bezpieczny podczas korzystania z publicznej sieci Wi-Fi.

W przypadku urządzeń mobilnych sprawdź ten post.

Użyj VPN 🌐

Wirtualna sieć prywatna (VPN) to rodzaj oprogramowania chroniącego Twoją prywatność w Internecie. Tworzy prywatną sieć wykorzystującą publiczną łączność z Internetem, aby zamaskować Twój adres IP. Łączy użytkowników z siecią za pośrednictwem innego serwera. Dostawca usług VPN następnie szyfruje to połączenie. W ten sposób stajesz się anonimowy, a Twoja aktywność internetowa staje się niewykrywalna.

Musisz korzystać z VPN zasadniczo, gdy korzystasz z publicznej sieci Wi-Fi w kawiarni, bibliotece lub innych miejscach publicznych. Tak więc, korzystając z VPN, możesz powstrzymać cyberprzestępców i zabezpieczyć swoje dane online.

Sprawdźmy więc niektóre z najlepszych usług VPN.

ProtonVPN

ProtonVPN to bez wątpienia jedna z najlepszych sieci VPN z zawsze bezpłatnym poziomem i doskonałą siecią globalnych serwerów.

Założony przez zespół naukowców, ProtonVPN może być pierwszym elementem budującym Twoją prywatność w Internecie.

Jest wyposażony w sprytne funkcje, takie jak dzielone tunelowanie, wbudowany adblocker, wyłącznik awaryjny, Tor-over-VPN itp., co czyni go liderem w branży VPN.

ProtonVPN zapewnia również najwyższy poziom bezpieczeństwa danych dzięki wojskowemu szyfrowaniu AES-256-bitowemu. Poza tym serwery zoptymalizowane pod kątem P2P i przesyłania strumieniowego nie pozostawiają kamienia na głowie, aby zapewnić rozrywkę.

Wreszcie, ochrona przed wyciekiem DNS i IP pozwala na maksymalną prywatność od usługodawcy internetowego i rządów.

Przeczytaj nasz pełny podział w tej recenzji ProtonVPN.

Surfshark

Zdemistyfikuj potęgę Internetu za pomocą Surfshark bez martwienia się o swoją prywatność i bezpieczeństwo. Wykorzystuje nowoczesne technologie, aby chronić Cię przed próbami phishingu, złośliwym oprogramowaniem i narzędziami śledzącymi, aby zapewnić prywatność Twojej lokalizacji i bezpieczeństwo danych za każdym razem, gdy surfujesz po Internecie.

Chroń szeroką gamę urządzeń niezależnie od rodzaju używanego systemu operacyjnego, ponieważ Surfshark jest kompatybilny z różnymi platformami. Zezwalaj niektórym witrynom i aplikacjom na omijanie VPN przez białą listę, a oprogramowanie działa również niesamowicie dobrze z aplikacjami bankowymi na telefonie komórkowym.

Surfshark ściśle przestrzega zasad braku logów, co oznacza, że ​​nie śledzą, nie przechowują ani nie monitorują twoich działań online. Zapewnia wyłącznik awaryjny, który działa jako sieć bezpieczeństwa, jeśli połączenie VPN zostanie odrzucone. Dba o Twoje bezpieczeństwo, udostępniając prywatny DNS na osobnym serwerze wraz z ochroną przed wyciekiem.

Ciesz się anonimowością podczas uzyskiwania dostępu do treści w Internecie za pośrednictwem trybu kamuflażu. Jego funkcja Multihop pozwala łączyć się przez wiele krajów jednocześnie, maskując swoją tożsamość. Ponadto tryb NoBorders umożliwia korzystanie z oprogramowania w niektórych regionach objętych ograniczeniami.

Surfshark wykorzystuje wiodące w branży szyfrowanie AES-256-GCM, aby lepiej chronić Twoje prywatne dane. Oferuje również domyślny protokół bezpieczeństwa IKEv2/IPsec we wszystkich swoich aplikacjach, a także całodobową obsługę klienta.

Hotspot Shield

Pływaj beztrosko w Cyber ​​Ocean, aby uzyskać dostęp do treści w dowolnym miejscu i czasie dzięki Hotspot Shield. Speedtest firmy Ookla potwierdził, że jest to najszybsza sieć VPN na świecie. Ciesz się szyfrowanym przeglądaniem, aby zabezpieczyć poufne dane, łącząc jedną z ponad 3200 sieci VPN rozmieszczonych w ponad 80 krajach.

Zacznij od pobrania, nawiązania połączenia i wybrania swojej lokalizacji, aby przeglądać żądane treści z bardzo dużą szybkością i łatwością obsługi. Hotspot Shield wykorzystuje szyfrowanie klasy wojskowej, które może blokować 57 milionów witryn phishingowych i złośliwego oprogramowania w ciągu dnia. Eksperci branżowi zweryfikowali opatentowany protokół Hydra jako najszybszy i najbezpieczniejszy na obecnym rynku.

W przypadku pojawienia się jakichkolwiek problemów skontaktuj się z ich całodobową pomocą techniczną na żywo. Za pomocą tego oprogramowania VPN możesz podłączyć maksymalnie 5 urządzeń, w tym laptopa, tablet, smartfon i telewizor. Nigdy nie rejestruje Twojej aktywności przeglądania, co potwierdza ich wiarygodność o cal więcej.

Wyszukiwarki zorientowane na prywatność 🔍

Wiele wyszukiwarek może śledzić Twoje działania online. Dane te mogą być przechowywane przez wiele dni i wykorzystywane do celów reklamowych.

Aby się przed tym uchronić, możesz wybrać wyszukiwarki ukierunkowane na prywatność. Nie zbierają ani nie udostępniają nikomu wyników wyszukiwania. Dzięki temu możesz pozostać anonimowy i blokować śledzenie podczas odwiedzania dowolnej witryny.

Oto kilka prywatnych wyszukiwarek dla Ciebie:

KaczkaKaczkaGo

Nigdy nie narażaj swojej prywatności.

Zaufanie KaczkaKaczkaGo szukać rzeczy, które burzą mózgi i uzyskują wyniki w ułamku sekundy. Wyszukiwanie, korzystanie z bezpiecznego połączenia i blokowanie trackerów jest możliwe bez wysiłku dzięki tej wyszukiwarce za darmo.

Możesz nawet dodać jego rozszerzenie do Chrome i surfować bez obaw. Miliony ludzi na całym świecie zaufało już DuckDuckGo jako ich bezpiecznego partnera do wyszukiwania, a teraz nadchodzi Twoja kolej, ponieważ liczba cyberprzestępczości rośnie z każdym dniem.

Aby rozpocząć, musisz go zainstalować za pomocą kilku kliknięć, a następnie przeglądać, kiedy chcesz. Szyfruje połączenia i blokuje intruzów, aby zapewnić prywatność przeglądania.

Każda odwiedzana witryna, DuckDuckGo Privacy Essentials, ma chronić Twoją prywatność i nigdy nie przechowuje ani nie zbiera Twoich danych.

Ekosia

Wykonane z innowacją, Ekosia wyróżnia się wyjątkową wizją – sadzić drzewa tam, gdzie jest to potrzebne. Zapewniając doskonałe wrażenia z przeglądania, wykorzystuje zysk z sadzenia drzew w celu przywrócenia planety Ziemia.

Czy trudno ci w to uwierzyć?

Ecosia co miesiąc publikuje swoje raporty finansowe, aby pokazać, gdzie zainwestowała swoje zyski z wyników wyszukiwania.

Dzięki Ecosia Twoja prywatność jest całkowicie bezpieczna, ponieważ nigdy nikomu nie sprzedaje Twoich danych osobowych. Anonimizuje wszystkie Twoje wyszukiwania w sieci w ciągu tygodnia. Aby zrobić krok do przodu w zakresie ochrony środowiska, wykorzystuje swoje serwery do zasilania energią odnawialną.

Po prostu dodaj Ecosię do Chrome i ciesz się przeglądaniem sieci.

Użyj proxy ukierunkowanego na prywatność 👨‍💻

W Internecie można znaleźć różne typy serwerów proxy, aby chronić swoją prywatność.

Ale jak?

Proxy odnosi się do serwera działającego jako pośrednik między urządzeniem a Internetem. Może akceptować prośby o połączenie, przesyłać je dalej i zwracać informacje za Ciebie.

Tworzy usługi, witryny i sieci online, a ludzie używają ich do wielu celów związanych z prywatnością i bezpieczeństwem w Internecie, takich jak:

 • Zmień adres IP
 • Chroń strony internetowe
 • Uwierzytelnij publiczne Wi-Fi
 • Unikaj ograniczeń geograficznych
 • Unikaj banów i zapór sieciowych.
 • Automatyzuj procesy online i nie tylko

Możesz używać serwera proxy w wielu przeglądarkach, w tym Chrome, Firefox, Internet Explorer itp. i jest kompatybilny z szeroką gamą urządzeń.

Spójrz na te proxy:

Inteligentne proxy

Nigdy nie pozwól nikomu wkraść się do Twojej historii wyszukiwania za pomocą domowych serwerów proxy, które: Inteligentne proxy oferuje. Będąc rezydentnymi, te serwery proxy są trudne do wykrycia, ponieważ ich adresy IP należą do rzeczywistych i fizycznych urządzeń. Proxy pozwala na uniknięcie ograniczeń geograficznych. Nie wymaga konfiguracji ani podsieci i zapewnia tylko bezpieczne adresy IP.

Dzięki Smartproxy możesz korzystać z wielu połączeń jednocześnie, aby przeszukiwać różne źródła i optymalizować dostęp do danych. Oferuje nieograniczone połączenia, serwery proxy HTTP (s), ponad 10 milionów adresów IP z ponad 195 lokalizacji na całym świecie. Nie ma znaczenia, z jakiego miejsca na ziemi korzystasz z serwera proxy, konfiguracja punktów końcowych w celu uzyskania dostępu do adresów IP jest łatwa.

MójIPHide

Ciesz się szybkim przeglądaniem, ukryj swój adres IP i odblokuj strony internetowe za pomocą MójIPHide który oferuje stabilną i 13-krotnie szybszą wydajność niż w przypadku korzystania z VPN. Inteligentnie szyfruje wszystkie swoje serwery proxy, aby nigdy nie pozwolić nikomu ujawnić Twojej prawdziwej tożsamości. Dzięki temu możesz uzyskać dostęp do dowolnej strony internetowej, na której chcesz zaspokoić swoje ciągłe pragnienia, aby uzyskać więcej informacji.

Wybierz swój adres IP z 77 ofert premium z 27 krajów. Za pomocą MyIPHide możesz złamać ograniczenia witryny na podstawie lokalizacji, takiej jak YouTube. A wystarczy tylko 0,1 sekundy, aby przełączyć się na inny adres IP. Uzyskaj dostęp do Internetu za pomocą dowolnego urządzenia z tą samą licencją i nie ogranicza również przesyłania danych.

Wskazówki dotyczące bonusów 🎁

 • Ogranicz swoje dane osobowe w mediach społecznościowych
 • Uważaj, aby kliknąć link
 • Zabezpiecz swoje smartfony silnymi hasłami
 • Wzmocnij dane logowania
 • Dokładnie sprawdź swoją sieć Wi-Fi
 • Uważaj na kampanie phishingowe
 • Używaj trybu szyfrowania we wszystkich kanałach komunikacji
 • Zaktualizuj swój system i aplikacje
 • Użyj linków HTTPS
 • Zawsze pamiętaj, aby się wylogować
 • Nie odpowiadaj na wiadomości spamowe

Wniosek

Zawsze poważnie traktuj swoją prywatność w Internecie, ponieważ zachowanie bezpieczeństwa w sieci stało się tak samo ważne, jak zamknięcie drzwi wejściowych do domu. Chroń się przed kradzieżą w sieci, korzystając z wyżej wymienionych metod i narzędzi, aby cieszyć się surfowaniem po ogromnym oceanie Internetu w poszukiwaniu stałego przepływu informacji.