Jak codziennie uzyskać nową grafikę na tapetę pulpitu


Jak często zmieniasz tapetę pulpitu? Czy rutynowo ustawiasz nową tapetę, czy po prostu ją zmieniasz, gdy znajdziesz naprawdę fajny obraz HD? Znalezienie nowych tapet nie jest łatwe, zwłaszcza jeśli potrzebujesz obrazów HD. Użytkownicy systemu Windows 10 mogą skorzystać z Windows Spotlight, a macOS ma domyślnie kilka naprawdę świetnych tapet HD. Zarówno Windows Spotlight, jak i domyślne tapety macOS to głównie zdjęcia. Jeśli twoje upodobania są bardziej artystyczne, Artpip to aplikacja, którą powinieneś wypróbować. Znajduje grafikę i ustawia ją jako tapetę. Możesz wybrać, jak często aplikacja będzie otrzymywać nową grafikę na tapetę pulpitu. Możesz także wykluczyć określone media, np. Szkice, z ustawiania jako tapety.

Uruchom program Artpip, a od razu pojawi się nowa grafika na tapetę pulpitu. Nie musisz ręcznie zmieniać tapety; Artpip się tym zajmuje. Jeśli nie podoba ci się obraz, po prostu kliknij przycisk odświeżania i zdobądź nowy.

Aby wykluczyć określone typy mediów, kliknij przycisk dostosowywania w prawym górnym rogu. Możesz wybrać, jak często aplikacja będzie otrzymywała nową grafikę na tapetę pulpitu, z jakiego wieku powinna pochodzić grafika i które media mają zostać wykluczone. Możesz wykluczyć obrazy olejne, akwarele, szkice i wydruki.

Artpip wyświetla alert na pulpicie za każdym razem, gdy zmienia tapetę. Możesz wyłączyć alert w ustawieniach aplikacji. Aplikację można zminimalizować do zasobnika systemowego. Możesz zmienić grafikę za pomocą ikony w zasobniku systemowym, klikając ją prawym przyciskiem myszy i wybierając „Następna grafika”.

Jeśli naprawdę podoba Ci się grafika przedstawiona przez Artpip, możesz zamówić wydruk za pośrednictwem aplikacji. Obrazy nie są HD, a jeśli masz monitor o niezwykle wysokiej rozdzielczości lub być może obsługujący rozdzielczość 4K, możesz nie lubić Artpipa. Przetestowaliśmy aplikację na laptopie z systemem Windows, który miał średnią rozdzielczość. Użytkownicy Macbooka mają zwykle ekran o lepszej rozdzielczości, więc obrazy mogą wyglądać dobrze lub nie; nie możemy powiedzieć. Artpip jest darmowy, więc zawsze możesz go przetestować i zobaczyć, jak wyglądają obrazy.

Pobierz Artpip

x