Jak długo MoneyGram przechowuje pieniądze?

Udostępnij teraz w social media:

MoneyGram to międzynarodowa firma zajmująca się przelewami pieniędzy P2P, która umożliwia klientowi wysyłanie pieniędzy do określonego odbiorcy, niezależnie od ich lokalizacji i odległości od siebie. Ma siedzibę w Saint Louis, a oddziały w wielu krajach świata. Utrzymanie organizacji o takim znaczeniu i znaczeniu pociąga za sobą całościowe i klarowne zażegnanie wątpliwości, które konsument może żywić, jak okres posiadania pieniędzy przez MoneyGram. Dlatego dzisiaj przedstawiamy przewodnik dotyczący tego, jak długo MoneyGram przechowuje pieniądze. Dowiesz się również, co się stanie, gdy przekroczony zostanie limit transakcji MoneyGram lub pieniądze MoneyGram nie zostaną odebrane.

Spis treści:

Jak długo MoneyGram przechowuje pieniądze?

Przeczytaj ten artykuł do końca, aby dowiedzieć się, przez ile dni MoneyGram trzyma pieniądze i czy po przekroczeniu limitu transakcji są jakieś dodatkowe opłaty.

Czy możesz wpłacić MoneyGram na swoje konto bankowe?

Tak, MoneyGram umożliwia przelewanie pieniędzy bezpośrednio na konto bankowe lub portfele internetowe danej osoby w Stanach Zjednoczonych i kilku wybranych krajach.

Jak wpłacić MoneyGram na swoje konto bankowe?

Aby dostać MoneyGram na swoje konto bankowe, musisz najpierw znaleźć najbliższego agenta. Następnie przygotuj się na wizytę swojego agenta. Podaj również informacje wymienione poniżej:

 • Twój dowód osobisty zatwierdzony przez rząd
 • Imię i nazwisko odbiorcy zgodnie z dokumentami urzędowymi, numer konta bankowego i nazwa banku
 • Lokalizacja Twojego odbiorcy
 • Pieniądze, które chcesz wysłać, wraz z opłatami agenta

Czy MoneyGram wysyła pieniądze na konto bankowe?

Tak, MoneyGram umożliwia przelewanie pieniędzy bezpośrednio na konto bankowe lub portfel online danej osoby. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak długo MoneyGram przechowuje pieniądze.

Czy pieniądze gramy wygasają?

Nie, zamówienia MoneyGram nie wygasają. Leżą nietknięte na kontach bankowych. Jednak brak wydobycia lub dokonania transakcji przez rok spowoduje naliczenie pieniędzy na dodatkowe opłaty, które zmniejszą ich wartość lub uczynią z nich tytuł wygasłego przelewu.

  Napraw uwierzytelnianie Google Play jest wymagane Błąd na Androidzie

Czy istnieje limit otrzymywania pieniędzy z MoneyGram?

Tak, istnieje limit pieniędzy na przelewy MoneyGram w wysokości 10 000 USD.

Jak długo trwa przelew na konto bankowe MoneyGram?

MoneyGram zazwyczaj przesyła Twoje pieniądze w ciągu 2-3 dni, podczas gdy odbiór gotówki z opcją wypłaty i portfele mobilne są przekazywane niemal natychmiast.

Przez ile dni MoneyGram przechowuje pieniądze?

MoneyGram przechowuje pieniądze przez 90 dni. Przekroczenie tego okresu naraża go na zakwalifikowanie jako wygasły przelew, co może uniemożliwić transakcję Twoimi pieniędzmi. Brak wydobycia lub przeprowadzenia transakcji przez rok spowoduje naliczenie dodatkowych opłat.

Jak długo trwa MoneyGram na zwrot pieniędzy?

MoneyGram zazwyczaj zwraca pieniądze w ciągu 3–10 dni od złożenia wniosku, ale może to potrwać dłużej, w zależności od panujących okoliczności.

Dlaczego Twój MoneyGram został odrzucony?

Twój MoneyGram zostanie odrzucony z następujących powodów:

 • Niewystarczające środki na koncie bankowym
 • Niewystarczający kredyt
 • Niezdolna płatność z góry kartą kredytową
 • Błąd w podaniu informacji bankowych

Co się stanie, jeśli pieniądze MoneyGram nie zostaną odebrane?

Wiedząc, jak długo MoneyGram przechowuje pieniądze, chciałbyś poznać konsekwencje nieodebrania pieniędzy MoneyGram. MoneyGram przechowuje pieniądze przez 90 dni. Przekroczenie limitu transakcji MoneyGram jest kwalifikowane jako wygasły przelew, co może uniemożliwić transakcję Twoimi pieniędzmi. Brak wydobycia lub przeprowadzenia transakcji przez rok spowoduje naliczenie dodatkowych opłat.

  Jak włączyć Flash Playera w Chrome

Jak odzyskać pieniądze z MoneyGram?

Możesz odzyskać pieniądze z MoneyGram, korzystając z jednej z poniższych metod:

 • Anuluj przelew na stronie szczegółów transakcji.

 • Przejdź do portalu samoobsługowego i kliknij Anuluj przelew i podaj wymagane dane.
 • Anuluj transakcję dzwoniąc pod numer 1-800-926-9400.

***

Mamy nadzieję, że rozumiesz, jak długo MoneyGram szczegółowo przechowuje pieniądze. Możesz usunąć swoje pytania dotyczące tego artykułu i sugestie tematów dla przyszłych artykułów w sekcji komentarzy poniżej.

x