Omegle to popularna strona czatu, która pozwala rozmawiać z nieznajomymi w Internecie. Podajesz informacje o swoich zainteresowaniach, a następnie łączysz się z przypadkowym nieznajomym, z którym możesz nawiązać rozmowę.

Zaczęło się od strony czatu opartej na tekście, ale ewoluowało i obejmuje inne funkcje, takie jak rozmowy wideo. Dla niewtajemniczonych może wydawać się dziwne aktywne rozmowy z nieznajomymi, ale może okazać się pouczające, dziwne, zabawne lub przynajmniej wystarczająco zabawne, aby zabić trochę czasu. W końcu zahamowania, które w innym przypadku mogłyby tłumić płynne poruszanie się między kompletnymi nieznajomymi, są eliminowane dzięki polityce Omegle, która zapewnia całkowitą anonimowość użytkownikom. W przypadku orzechów prywatności gwarancja, że ​​ich dane nigdy nie będą powiązane z ich tożsamością, zachęca do wypróbowania usługi.

Ta anonimowość jest jednak obosiecznym mieczem. Omegle nie chce iść drogą Chat Roulette, więc ma pewne surowe zasady dotyczące treści i zachowania, które są dozwolone na platformie. Zaimplementował nawet automatyczne oprogramowanie blokujące, które blokuje użytkowników, którzy łamią zasady.

Czasami jednak oprogramowanie jest zbyt entuzjastyczne i blokuje niewinnych użytkowników. W takim przypadku użytkownicy mogą korzystać z VPN, aby ominąć blok. Czytaj dalej, aby uzyskać więcej informacji na temat zakazów Omegle i dowiedzieć się jak długo trwają zakazy Omegle?

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Są to najlepsze VPN do odblokowania się na Omegle

Dlaczego użytkownicy są blokowani z Omegle?

Warunki usługi Omegle są raczej złożone, a każde ich naruszenie może skutkować banem. Problem polega na tym, że chociaż niektóre zakazy są uzasadnione, banowanie odbywa się automatycznie przy użyciu oprogramowania, dzięki czemu może przypadkowo zablokować również niewinnych użytkowników.

Oto niektóre z powodów, dla których użytkownicy zostali zablokowani przez Omegle:

 1. Złamałeś warunki usługi. Są pewne rzeczy, które są sprzeczne z warunkami usługi, których można oczekiwać: brak molestowania seksualnego, nagość, groźne wiadomości i tak dalej. Ale są też dziwne zasady, o których możesz nie wiedzieć. Na przykład nie można odtwarzać utworów muzycznych podczas połączeń wideo, ponieważ jest to niezgodne z prawem autorskim. Jeśli podczas rozmowy masz włączoną muzykę w tle, możesz zostać zbanowany.
 2. Zgłoszony został przez innego użytkownika. Jeśli nie zgadzałeś się z innym użytkownikiem Omegle, mógł on złożyć skargę na twoje zachowanie, co może doprowadzić do zbanowania Cię. Problem polega na tym, że nie ma sposobu, abyś opowiedział swoją stronę historii, jeśli inny użytkownik usiłuje cię zakazać w nieuczciwy sposób.
 3. Masz problemy z niestabilnym połączeniem internetowym. Jeśli połączenie internetowe jest wolne lub zawodne, na przykład połączenie danych 3G w telefonie, może się zdarzyć, że często rezygnujesz z czatu w Omegle. Jeśli zdarza się to zbyt wiele, system Omegle myśli, że jesteś spamem lub trollem i może Cię za to zbanować.

Największym problemem związanym z zakazami Omegle jest to, że użytkownicy nie mają łatwego sposobu na odwołanie się od zakazów z powodu błędu oprogramowania. Ci użytkownicy często szukają sposobów na obejście swojego zakazu, aby nadal korzystać z usługi. W końcu może być uzależniające!

Sprawdź -   Jak zaktualizować skrót na iOS - AddictiveTips

Jak długo trwają Omegle Bans?

Czas trwania zakazu Omegle zależy przede wszystkim od powagi, dla którego zostałeś zbanowany. Zakazy zaczynają się od tygodnia i mogą trwać do 120 dni w przypadku poważnych wykroczeń. Zwykle wystarczy poczekać na zniesienie zakazu, ale istnieje sposób na obejście go, który pokażemy w tym artykule.

Jeśli jesteś wielokrotnym przestępcą lub popełnisz bardzo poważne przestępstwo, możesz zostać zablokowany na stałe w Omegle. Odbywa się to przez witrynę rejestrującą Twój adres IP i blokującą wszystkie próby połączeń z tego adresu IP. Jeśli tak się stanie, nie będziesz już mógł korzystać z tej usługi – chyba że skorzystasz z poniższych instrukcji!

Jak uzyskać zbanowanie z Omegle?

Jeśli zostałeś zablokowany w Omegle, ale postanowiłeś wrócić do korzystania z witryny, istnieją metody, które mogą Ci w tym pomóc. Ponieważ banowanie opiera się na twoim adresie IP, wszystko, co musisz zrobić, to zdobyć nowy. Gdy masz inny adres IP, system Omegle nie rozpoznaje Cię jako tego samego użytkownika, który został zbanowany, więc możesz uzyskać dostęp do witryny i używać go jak zwykle.

Najlepszym sposobem na uzyskanie nowego adresu IP jest użycie sieci VPN. Wkrótce pokażemy Ci szczegółowe informacje na temat korzystania z VPN. Istnieją inne alternatywy, aby zostać zbanowanym z Omegle, na przykład za pomocą proxy sieci web, aby dać sobie nowy adres IP, jednak nie zawsze działa to, ponieważ niektóre serwisy mogą wykryć proxy sieciowe. Inną metodą, którą możesz wypróbować, jest zresetowanie sieci domowej w celu uzyskania nowego adresu IP poprzez wyłączenie modemu na kilka minut przed jego ponownym włączeniem. To, czy to działa, zależy od konkretnej konfiguracji używanej przez usługodawcę internetowego, więc przebieg może się różnić.

Krótko mówiąc: zdecydowanie najłatwiejszy i najbardziej niezawodny sposób na uzyskanie nowego adresu IP, kiedy tylko chcesz, to korzystanie z VPN.

Jak korzystać z VPN, aby uzyskać dostęp do Omegle

Dzięki VPN łatwo jest uzyskać nowy adres IP i obejść zakaz Omegle. Najpierw musisz zarejestrować się w usłudze VPN i pobrać oprogramowanie dostarczone przez firmę VPN. Instalujesz to oprogramowanie na urządzeniu, którego chcesz używać dla Omegle – albo na komputerze, albo na telefonie. Po otwarciu oprogramowania możesz użyć go do wyboru dowolnego z serwerów na całym świecie, które są obsługiwane przez Twojego dostawcę VPN. Wybierz serwer, a następnie połącz się z nim za pomocą oprogramowania.

Po połączeniu z serwerem VPN wszystkie dane wysyłane przez urządzenie przez Internet będą szyfrowane i kierowane przez ten serwer. Oznacza to, że masz przypisany adres IP na serwerze zamiast prawdziwego adresu IP z sieci domowej.

Gdy odwiedzisz Omegle, gdy masz połączenie z VPN, będziesz mógł korzystać z usługi, nawet jeśli zostałeś zbanowany, ponieważ masz teraz nowy adres IP.

Sprawdź -   Jak skonfigurować zadania na liście czynności do wykonania w systemie Linux

Najlepsze VPN do pokonania Omegle Bans

Teraz, gdy wiesz, że potrzebujesz VPN, aby obejść zakaz Omegle, wystarczy wybrać dostawcę VPN. Jednak przy tak wielu opcjach dostawców VPN do wyboru, trudno jest ustalić, który dostawca jest najlepszy dla twoich potrzeb. Chociaż możesz pomyśleć o użyciu darmowych sieci VPN, aby zaoszczędzić trochę gotówki, nie zalecamy tego, ponieważ bezpłatne sieci VPN mogą ukraść twoje dane i uczynić cię mniej bezpiecznym. Chcesz VPN, który jest bezpieczny i łatwy w użyciu.

Oto kryteria, których używamy, aby wybrać VPN dla użytkowników Omegle:

 1. Wiele serwerów dzięki czemu masz wiele opcji do wyboru, kiedy potrzebujesz nowego adresu IP.
 2. Dobra polityka bezpieczeństwa w celu zapewnienia bezpieczeństwa, na przykład przy użyciu silnego szyfrowania 256-bitowego i braku zasad rejestrowania w celu ochrony prywatności.
 3. Szybkie prędkości połączenia aby połączenie z VPN nie spowalniało Cię podczas przesyłania strumieniowego lub pobierania
 4. Łatwość korzystania z oprogramowania który obsługuje systemy operacyjne, których chcesz używać dla Omegle.

Przeszukaliśmy wiele sieci VPN, aby znaleźć te, które spełniają te kryteria, a nasze rekomendacje są poniżej.

1. ExpressVPN

ExpressVPN to niezwykle popularna sieć VPN zarówno wśród nowych, jak i doświadczonych użytkowników dzięki połączeniu szybkości, bezpieczeństwa i łatwości użytkowania. Liczba dostępnych serwerów jest bardzo duża, z ponad 3000 serwerów VPN w 160 lokalizacjach serwerów VPN w 94 krajach, więc nie będziesz mieć problemu ze znalezieniem silnego połączenia.

ExpressVPN używa silnego 256-bitowego szyfrowania, aby zapewnić bezpieczeństwo danych i ma zasady braku rejestrowania, dzięki czemu masz pewność, że Twoje dane nigdy nie zostaną zapisane ani przekazane innej osobie. Istnieją dodatkowe opcje bezpieczeństwa w oprogramowaniu, takie jak ochrona przed wyciekiem DNS, dzięki czemu nikt nie może śledzić twojego użycia DNS, przełącznik zabicia, aby zapobiec przypadkowemu wysłaniu danych przez niezabezpieczone połączenie, oraz sprawdzanie adresu IP.

Prędkości połączenia są jednymi z najlepszych, jakie widzieliśmy w każdej sieci VPN, więc nie będziesz spowalniać podczas rozmowy przez Omegle. Oprogramowanie oferuje prosty interfejs dostępny dla systemów Windows, Mac OS, Linux i Android, a także niektóre konsole do gier i telewizory smart. Dostępne są również przydatne rozszerzenia przeglądarki dla przeglądarek Google Chrome, Mozilla Firefox i Apple Safari.

Uwaga: Jeśli masz problemy z odblokowaniem Omegle za pomocą ExpressVPN, pamiętaj, że powinieneś wypróbować kilka różnych serwerów lub skontaktować się z obsługą czatu na żywo przez ExpressVPN 24/7, aby uzyskać wyspecjalizowane adresy IP zoptymalizowane dla tej usługi.

Plusy

 • OFERTA SPECJALNA: 3 miesiące za darmo (49% zniżki – link poniżej)
 • Ponad 3000 super szybkich serwerów
 • Torrentowanie dozwolone
 • Nie są przechowywane dzienniki danych osobowych
 • Obsługa czatu na żywo.
Cons

 • Opcje konfiguracji dla zaawansowanych użytkowników.

Przeczytaj naszą pełną recenzję ExpressVPN tutaj.

2. NordVPN

NordVPN to idealna sieć VPN dla zaawansowanych użytkowników, którzy oczekują mnóstwa opcji dostosowywania i poprawiania połączenia VPN. Dzięki 256-bitowemu standardowemu przemysłowemu szyfrowaniu i zerowym dziennikom twoja prywatność jest prawie pewna za każdym razem, gdy łączysz się z Omegle. Podczas omijania zakazów możesz nawet skorzystać z przydatnego samouczka NordVPN na swojej stronie internetowej, aby Cię poprowadzić.

Główną sławą NordVPN jest ich szeroka gama specjalnie zaprojektowanych serwerów, w tym do pobierania P2P (świetne dla torrentów), podwójnej sieci VPN (która dodaje drugą warstwę szyfrowania do połączenia VPN dla niewiarygodnej ochrony), anty-DDoS, a nawet cebula przez VPN.

W sumie liczba dostępnych serwerów to ponad 5500 ponad 60 różnych krajów. Oprogramowanie można zainstalować na urządzeniach z systemem Windows, Mac OS, Linux, iOS, Chrome OS, Android lub Windows Phone.

Przeczytaj naszą pełną recenzję NordVPN tutaj.

Plusy

 • OFERTA SPECJALNA: plan 3-letni (75% zniżki – link poniżej)
 • Zadziwiająca liczba serwerów
 • Nie znaleziono wycieków IP / DNS
 • Z siedzibą w Panamie
 • Obsługa czatu na żywo jest dostępna.
Cons

 • Niektóre serwery mogą być zawodne
 • Nie można określić miasta ani prowincji w aplikacji.

3. CyberGhost

CyberGhost to sieć VPN, którą polecamy dla użytkowników Omegle, którzy chcą prostego interfejsu, który nie wymaga dużej wiedzy technicznej do obsługi. Po prostu otwórz oprogramowanie i kliknij opcję Surfuj anonimowo, która połączy cię z serwerem, który przyznaje ci nowy adres IP, i który automatycznie skonfiguruje wszystkie opcje i ustawienia. Za pomocą jednego kliknięcia możesz wrócić do korzystania z Omegle. Istnieją również inne opcje do innych zastosowań, takie jak torrentowanie anonimowe, odblokowywanie stron streamingowych takich jak Netflix i ochrona twojej sieci. Możesz także ręcznie połączyć się z serwerem, jeśli wolisz, i masz sieć 1300 serwerów w prawie 60 krajach do wyboru.

Prędkości CyberGhost są wystarczająco szybkie dla większości potrzeb, a bezpieczeństwo jest również dobre dzięki zastosowaniu 256-bitowego szyfrowania i zasady braku rejestrowania. Oprogramowanie jest dostępne dla systemów iOS, Android, Windows i Mac OS.

Plusy

 • NISKA CENA: 6 DODATKOWYCH miesięcy bezpłatnie (79% zniżki – link poniżej)
 • Świetna obsługa i łatwa instalacja
 • 2048-bitowe klucze RSA i uwierzytelnianie SHA256
 • Prywatne: silne zasady braku dzienników
 • 45-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy bez zastrzeżeń.
Cons

 • Nie odblokowuje wszystkich usług przesyłania strumieniowego.

Przeczytaj naszą pełną recenzję CyberGhost tutaj.

Wniosek

Omegle to fajna usługa czatu, ale ma problemy z oprogramowaniem do automatycznego blokowania, które może czasami blokować użytkowników przez przypadek, nawet jeśli nie łamią zasad. Bloki mogą trwać od tygodnia do 120 dni i trudno jest znaleźć sposób na zakwestionowanie bana. Zalecamy kilka VPN, których możesz użyć do obejścia bloków Omegle i dalszego korzystania z usługi.

Czy kiedykolwiek zostałeś przypadkowo zablokowany w Omegle? Czy korzystałeś z VPN, aby ominąć blok? Opowiedz nam o tym w komentarzach poniżej.