Jak dodać komentarz podczas rysowania na urządzeniu z Androidem

Aplikacje do rysowania nie są czymś, czym często zajmujemy się, ale dzięki Clarisketch nie mogłem się powstrzymać. Nie jest to kolejna wielka rzecz w rysowaniu aplikacji, jeśli chodzi o tworzenie oszałamiającej grafiki na urządzeniu z Androidem (choć jest to subiektywne dla umiejętności artysty). Jest to aplikacja do rysowania, która umożliwia nagrywanie głosu lektora podczas rysowania. Biorąc pod uwagę, że masz urządzenie z wystarczająco dużym ekranem, możesz na nim tworzyć samouczki rysunku. Jeśli nie lubisz rysować, możesz zrobić zdjęcie z rolki aparatu i narysować nad nim, jednocześnie nagrywając narrację. Rozmiar pędzla, krycie i kolor można dostosować, ale wydaje się, że obecnie wybór kolorów jest ograniczony.

Uruchom aplikację i wybierz, czy chcesz narysować nowy szkic, narysować na obrazie zaimportowanym z urządzenia, czy zrobić nowe zdjęcie i narysować na nim. Stuknij przycisk pióra obok, aby wybrać grubość, krycie i kolor pędzla i rozpocząć rysowanie. Jest też pędzelek, którego możesz użyć do rysowania. Aplikacja nagrywa automatycznie podczas rysowania, ale możesz ją wstrzymać, zapisać nagranie i wznowić później w dowolnym momencie. Masz narzędzia do powiększania i usuwania na dole ekranu. Po zakończeniu dotknij przycisku nagrywania.

Kiedy wymazujesz linię za pomocą narzędzia do wymazywania, aplikacja nie tylko usuwa część, po której przeciągasz palcem. Wymazuje cały wykonany skok. Nie powiedziałbym, że to zła funkcja, ale powinna też istnieć konwencjonalna gumka, która wymazuje tylko to, co mówią nam nasze palce.

Rekord Clarisketch

Szkic jest zapisywany na urządzeniu i można go udostępnić w witrynie internetowej Clarisketch. Możesz wznowić nagrywanie lub, jeśli nagrywasz w hałaśliwym pomieszczeniu, możesz dostosować poziom hałasu otoczenia. Podczas nagrywania możesz dotknąć mikrofonu, aby go wyciszyć i wyświetlić tylko film przedstawiający, jak powstał Twój rysunek.

Zapisz Clarisketch Zdjęcie Clarisketch

Jakość wideo jest całkiem dobra, ale nie można uzyskać dostępu do filmów z aplikacji Galeria, co oznacza, że ​​musisz użyć aplikacji eksploratora plików, jeśli chcesz korzystać z filmów poza Clarisketch. To nie jest wielka sprawa, ponieważ większość ludzi będzie miała aplikację eksploratora plików na swoim urządzeniu. Chciałbym mieć więcej kolorów do rysowania i być może możliwość udostępnienia mojego filmu na Facebooku, Twitterze itp.

Zainstaluj Clarisketch ze sklepu Google Play

x