Jak dodać muzykę do swoich snapów lub historii w Snapchacie?

Jedna z najfajniejszych funkcji, jakie przyjdą Instagram Stories jest dodanie naklejek muzycznych, dzięki którym możesz w kilku szybkich krokach dołączyć fragmenty ulubionych piosenek do swojej historii.

Snapchat niedawno dodał podobną funkcję i przy odrobinie kreatywności możesz dodawać utwory do swoich zdjęć, a nawet łączyć się z Spotify, aby dzielić się ulubioną muzyką ze znajomymi. Oto jak to zrobić:

Dodawanie muzyki do zdjęć i filmów na Snapchacie

Otwórz Snapchata i przejdź do ekranu aparatu.

Stuknij w „Music Sticker” (notatka muzyczna) po prawej stronie ekranu.

Pojawi się rozwijane menu z opcjami gatunków i polecanych utworów. Wybierz jedną lub wyszukaj wybraną piosenkę.

Teraz nad przyciskiem nagrywania pojawi się suwak, który pozwoli Ci wybrać, jaką część utworu chcesz umieścić w swoim Snapie.

Zrób zdjęcie lub nagraj wideo, a piosenka będzie odtwarzana, gdy to zrobisz. Po zakończeniu pojawi się mała naklejka z wykonawcą i nazwą utworu, którą można umieścić w dowolnym miejscu.

Ta metoda może być również używana w przypadku Snapów, które zostały już nagrane, więc nie martw się, jeśli zapomniałeś wcześniej dodać muzykę. Po prostu wykonaj te same kroki, co powyżej, aby dodać muzykę do już nagranego Snapa.

Udostępnianie utworów w Spotify

Może po prostu chcesz udostępniać muzykę, a nie dodawać żadnych osobistych treści. Snapchat i Spotify bardzo ułatwiły ten proces. Po prostu wykonaj następujące kroki:

Uruchom Spotify na telefonie i wybierz piosenkę, której słuchasz.

Stuknij trzy pionowe linie w prawym górnym rogu.

Wybierz „Udostępnij”.

Stuknij w „Snapchat”, a Twoja piosenka pojawi się z okładką albumu.

Możesz przejść stąd do publikowania, tak jak w przypadku każdego innego Snapa.

Oprócz tego, że muzyka to świetny sposób na wyrażenie siebie lub przedstawienie znajomym czegoś, co kochasz, przed udostępnieniem możesz dodać naklejki, tekst i inne funkcje do swojego Spotify Snap.

Zawijanie

Muzyka w tle sprawi, że Snaps będzie fajniejszy i nada zupełnie nowy wymiar Twoim czatom indywidualnym i grupowym. Użyj metod opisanych w tym artykule, aby dodać ścieżkę dźwiękową do swoich zdjęć jak profesjonalista. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o poradach i trikach Snapchata, zapoznaj się z naszym artykułem na temat 5 niezwykle przydatnych wskazówek i sztuczek Snapchata.

Czy masz jakieś doświadczenia lub pytania związane z dodawaniem muzyki do Snapów? Czy jesteś podekscytowany nową aktualizacją dodawania muzyki do Snapów? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.

x