iOS

Jak dodać naklejki emoji w aplikacji Wiadomości w iOS 10 [Giveaway]

Aplikacja Wiadomości na iOS 10 jest otwarta dla programistów. Główną aplikacją, która to wykorzystuje, jest Evernote, który umożliwia teraz wyszukiwanie i wysyłanie notatek z poziomu aplikacji Wiadomości. Jest oczywiście wiele zabawnych aplikacji, które to wykorzystują, a naklejki Emoji są jednymi z najlepszych. Jest to aplikacja na iOS, która kosztuje 1,99 USD i umożliwia wysyłanie naklejek emoji. Możesz wysłać je jako samodzielne naklejki lub dodać je do obrazu wysłanego w rozmowie. Dodatkowo możesz połączyć dwa emotikony w jedno. Twórca Emoji Stickers hojnie udostępnił naszym czytelnikom trzy kody promocyjne. Sprawdź szczegóły konkursów na końcu tej recenzji.

Zainstaluj naklejki emoji i otwórz rozmowę iMessages. Stuknij przycisk App Store, aby otworzyć panel aplikacji. Stuknij przycisk plusa w panelu Emoji Stickers, a otrzymasz płótno dla swojego emoji. Stuknij przycisk emoji pod tym obszarem roboczym.

select-emoji

Spowoduje to wyświetlenie listy wszystkich dostępnych emoji. Dotknij tego, którego chcesz użyć, a zostanie on dodany do płótna. Jeśli chcesz, możesz ponownie dotknąć przycisku emoji i dodać drugi, a nawet trzeci emoji do swojego płótna. Możesz uszczypnąć, aby zmienić rozmiar ostatecznego emoji. Gdy jesteś zadowolony z tego, co masz, dotknij przycisku znacznika wyboru.

naklejki emoji wybrane emotikony

Emotikony zostaną dodane do panelu Naklejki Emoji. Dotknij emoji raz, a zostanie ono dodane do pola wprowadzania tekstu i będzie można je wysłać. Jeśli chcesz, możesz również przeciągnąć i upuścić go na obrazie.

dodano emojiwysyłanie emoji

Grafika emoji jest fantastyczna, a naklejki emoji zapewniają ładne, duże emoji HD zamiast tylko małych systemowych. Możesz utrzymywać własną bibliotekę emoji, których lubisz używać i nie musisz przejmować się przewijaniem całej listy za każdym razem, gdy chcesz wysłać emoji. Aby korzystać z tej aplikacji, musisz mieć system iOS 10 lub nowszy.

Giveaway: Jak wspomniano we wstępie, twórca Emoji Stickers hojnie udostępnił trzy kody promocyjne dla tej aplikacji. Aby wygrać kod, opublikuj na Twitterze ten post, wspominając o naszym poście na Twitterze @AddTips i używając hashtagu #Giveaway. Zwycięzcy zostaną wybrani losowo. Konkurs kończy się w piątek, 23 września 2016 r. O godzinie 20:00 czasu GMT.

Konkurs jest już zamknięty. Ze zwycięzcami skontaktujemy się na Twitterze z oficjalnego konta newsblog.pl @AddTips

Zainstaluj naklejki emoji z App Store

x