Jak dodać skórkę Wiedźmina w grze Minecraft na Windows 10

Udostępnij teraz w social media:

Ostatnia gra Wiedźmin została wydana prawie pięć lat temu. Więcej osób gra teraz po dobrym przyjęciu pierwszego sezonu Wiedźmina Netflix. Jeśli gra nie wystarczy lub po prostu wolisz grać w Minecrafta, możesz dodać skórkę Wiedźmina do gry i walczyć z mobami jako swoją ulubioną postać. Skórki Minecrafta nie są trudne do zdobycia, o ile są to skórki ogólne, ale w Wiedźminie są opisy postaci, wersje gry i oczywiście sama seria, która daje wyobrażenie o tym, jak powinna wyglądać postać. Chodzi o to, że istnieje kilka naprawdę okropnych skórek dla Wiedźmina, ale także kilka dobrych. Oto, jak możesz dodać skórkę Wiedźmina w grze Minecraft.

  Jak pominąć dodawanie kodu PIN podczas konfiguracji systemu Windows 10

Skórki to tylko proste pliki PNG, więc skórka będzie działać zarówno z wersją Java Minecrafta, jak i wersją UWP / Bedrock.

Skórki Wiedźmina

Oto kilka dobrych skórek, które możesz wypróbować.

Geralt z Rivii jest najpopularniejszy z kilkoma dostępnymi dobrymi skórkami. Próbować to, i ten na zewnątrz. Drugi jest bliższy wyglądowi postaci z Netflixa, podczas gdy pierwszy jest bardziej wierny grze.

Ciri wydaje się być mniej popularna z kilkoma przyzwoitymi skórkami. Próbować to, i to.

Triss, Yennefer, i Vesemir.

Pobierz wybraną skórkę lub wyszukaj w Internecie więcej.

Dodawanie skórki do Minecrafta

Szczegółowo opisaliśmy, jak dodać skórkę do Minecrafta, ale wygląda na to, że interfejs użytkownika nieco się zaktualizował. Może wyglądać inaczej w zależności od używanej wersji Minecrafta, więc sprawdź linkowany post, aby sprawdzić, czy ta metoda działa dla Ciebie. Jeśli nie, wypróbuj poniższy.

  Jak uruchamiać aplikacje z Menedżera zadań w systemie Windows 10

Otwórz Minecrafta i kliknij przycisk Profil pod Twoim aktualnym awatarem. Kliknij „Utwórz postać”. Na następnym ekranie wybierz kartę „Klasyczne skórki” i rozwiń „Posiadane”.

Kliknij przycisk „Wybierz nową skórkę” i wybierz pobrany plik PNG. Wybierz typ, jeśli zostanie wyświetlony monit, a następnie wróć do ekranu głównego. Nie ma przycisku zapisywania, który musisz kliknąć.

To powinno załatwić sprawę. Możesz zmienić skórkę w dowolnym momencie, a skórki są w większości bezpłatne. Zabawne jest to, że chociaż dostępne są skórki dla głównych postaci z serii Wiedźmin, znajdziesz również wiele skórek innych postaci pobocznych lub po prostu zwykłych ludzi z wszechświata i są całkiem niezłe.

  Jak opróżnić pamięć w trybie gotowości i naprawić zacinanie się gry w systemie Windows 10

x