Jak dodać skórkę Wiedźmina w grze Minecraft na Windows 10

Ostatnia gra Wiedźmin została wydana prawie pięć lat temu. Więcej osób gra teraz po dobrym przyjęciu pierwszego sezonu Wiedźmina Netflix. Jeśli gra nie wystarczy lub po prostu wolisz grać w Minecrafta, możesz dodać skórkę Wiedźmina do gry i walczyć z mobami jako swoją ulubioną postać. Skórki Minecrafta nie są trudne do zdobycia, o ile są to skórki ogólne, ale w Wiedźminie są opisy postaci, wersje gry i oczywiście sama seria, która daje wyobrażenie o tym, jak powinna wyglądać postać. Chodzi o to, że istnieje kilka naprawdę okropnych skórek dla Wiedźmina, ale także kilka dobrych. Oto, jak możesz dodać skórkę Wiedźmina w grze Minecraft.

Skórki to tylko proste pliki PNG, więc skórka będzie działać zarówno z wersją Java Minecrafta, jak i wersją UWP / Bedrock.

Skórki Wiedźmina

Oto kilka dobrych skórek, które możesz wypróbować.

Geralt z Rivii jest najpopularniejszy z kilkoma dostępnymi dobrymi skórkami. Próbować to, i ten na zewnątrz. Drugi jest bliższy wyglądowi postaci z Netflixa, podczas gdy pierwszy jest bardziej wierny grze.

Ciri wydaje się być mniej popularna z kilkoma przyzwoitymi skórkami. Próbować to, i to.

Triss, Yennefer, i Vesemir.

Pobierz wybraną skórkę lub wyszukaj w Internecie więcej.

Dodawanie skórki do Minecrafta

Szczegółowo opisaliśmy, jak dodać skórkę do Minecrafta, ale wygląda na to, że interfejs użytkownika nieco się zaktualizował. Może wyglądać inaczej w zależności od używanej wersji Minecrafta, więc sprawdź linkowany post, aby sprawdzić, czy ta metoda działa dla Ciebie. Jeśli nie, wypróbuj poniższy.

Otwórz Minecrafta i kliknij przycisk Profil pod Twoim aktualnym awatarem. Kliknij „Utwórz postać”. Na następnym ekranie wybierz kartę „Klasyczne skórki” i rozwiń „Posiadane”.

Kliknij przycisk „Wybierz nową skórkę” i wybierz pobrany plik PNG. Wybierz typ, jeśli zostanie wyświetlony monit, a następnie wróć do ekranu głównego. Nie ma przycisku zapisywania, który musisz kliknąć.

To powinno załatwić sprawę. Możesz zmienić skórkę w dowolnym momencie, a skórki są w większości bezpłatne. Zabawne jest to, że chociaż dostępne są skórki dla głównych postaci z serii Wiedźmin, znajdziesz również wiele skórek innych postaci pobocznych lub po prostu zwykłych ludzi z wszechświata i są całkiem niezłe.

x