Jak dodać wiele napisów do snapów w Snapchacie

Snapchat ma popularny i unikalny format obrazu. Został skopiowany przez Instagram, ale nadal jest znakiem towarowym Snapchata. Snapchat teraz zmienia rzeczy; możesz dodać wiele podpisów do snapów w najnowszej aktualizacji. Istnieją również ostatnio dodane style napisów, z których możesz wybierać i są one dostępne dla każdego podpisu dodawanego do obrazu.

Zaktualizuj Snapchata do najnowszej wersji. Jest dostępny na całym świecie na urządzenia z systemem iOS i Android.

Wiele podpisów do przyciągania

Otwórz Snapchata i zrób zdjęcie tak, jak zwykle. Następnie dotknij przycisku T w prawym górnym rogu, aby wstawić podpis.

Śmiało i dodaj swój pierwszy podpis, tak jak zwykle. Wybierz styl, jeśli chcesz, i dotknij Gotowe. Po dodaniu pierwszego podpisu ponownie dotknij przycisku T. Wcześniej otwierało to podpis do edycji, ale w nowej aktualizacji otwiera nowy podpis do dodania. Ponownie dostępne będą te same elementy sterujące, kolory i style.

To sprawia, że ​​zarządzanie wieloma napisami jest trochę trudne. Możesz je łatwo przesuwać, dotykając, przytrzymując i przeciągając. Aby edytować podpis, musisz go dwukrotnie dotknąć. Stuknięcie ikony T po tej aktualizacji spowoduje wstawienie nowego podpisu.

Po zakończeniu dodawania napisów dotknij przycisku wysyłania, tak jak zwykle, aby dodać przystawkę do swojej historii lub wysłać ją do jednego ze swoich znajomych.

Gdyby Snapchat nie miał wielu stylów napisów, ta funkcja byłaby złym pomysłem. To może być zły pomysł w tej chwili, ale jest za wcześnie, aby to powiedzieć. Klasyczny styl napisów pasował do wszystkich typów obrazów i nigdy nie trzeba było martwić się o czytelność tekstu. Nowo wprowadzone style nie są łatwe do odczytania na wszystkich typach obrazów i mogą powodować bałagan.

To powiedziawszy, sprawienie, by nowe style działały i używanie wielu napisów na przystawce jest czymś, co użytkownicy Snapchata będą musieli zrozumieć. Snapchat nie zawiera instrukcji, a mimo to użytkownicy tworzą napisy, naklejki i gryzmoły, które działają na jednym obrazie.

Dodaj GIF-y

Ta nowa aktualizacja zawiera również pliki GIF od Giphy, które stały się usługą dostępną dla każdej aplikacji, która chce dodać obsługę GIF-ów. Instagram ostatnio dodał również obsługę GIF-ów za pośrednictwem Giphy. Dostęp do GIF-ów można uzyskać za pomocą przycisku Naklejki. Nie potrzebujesz aplikacji Giphy zainstalowanej na telefonie, aby działała. Cała biblioteka GIF-ów Giphy jest dostępna w Snapchacie.