iOS

Jak dodawać efekty do wiadomości audio w iOS 10


Aplikacja Wiadomości na iOS umożliwia wysyłanie wiadomości audio. To prawda, tylko Twoje kontakty iMessage mogą wysyłać i odbierać wiadomości audio, ale mimo to jest to przydatna funkcja. Od wersji iOS 10 użytkownicy iOS mają określone aplikacje dla aplikacji Wiadomości. Większość z tych aplikacji służy do wysyłania naklejek, ale od czasu do czasu pojawia się aplikacja, która robi coś innego. Another Voice to bezpłatna aplikacja iMessage, która umożliwia modyfikowanie głosu podczas wysyłania wiadomości audio. Posiada predefiniowane efekty. Wybierasz efekt, którego chcesz użyć, a następnie nagrywasz wiadomość. Możesz odtworzyć wiadomość przed wysłaniem. Aby korzystać z tej aplikacji, musisz mieć zainstalowany system iOS 10.

Zainstaluj aplikację Another Voice i otwórz aplikację Wiadomości na urządzeniu z systemem iOS. Stuknij przycisk App Store obok pola wprowadzania tekstu, aby rozwinąć szufladę aplikacji.

Filtry są reprezentowane przez ikony, ale nie mają opcji podglądu. Będziesz musiał nagrać wiadomość i zobaczyć, jak wyjdzie.

Aby nagrać wiadomość, naciśnij i przytrzymaj przycisk filtru i zacznij mówić. Jeśli podłączysz słuchawki, możesz usłyszeć efekty na żywo. Po nagraniu wiadomości możesz ją odtworzyć przed wysłaniem. Efekt głośnika sprawia, że ​​brzmi to tak, jakbyś mówił do dużego wiwatującego tłumu. Jest między innymi efekt głosu robota i piskliwy głos myszy.

kolejna gra głosowa

Możesz dodawać ulubione głosy i wiadomości, które lubisz najbardziej, i używać ich ponownie. Jeśli nie podoba Ci się otrzymana wiadomość, możesz ją usunąć i nagrać nową.

Efekty są całkiem dobre, a różnorodność niezła. Aplikacja ma być zabawna; ma gniewne i wesołe efekty głosowe. Twój odbiorca będzie mógł odsłuchać wiadomość audio niezależnie od tego, czy ma zainstalowaną aplikację, czy nie.

Zainstaluj inny głos z App Store

x