Jak dodawać i usuwać profile użytkowników Disney +

Disney + to doskonała usługa przesyłania strumieniowego, którą można udostępniać tym, których kochasz, ale czasami może być konieczne usunięcie niektórych osób ze swojego konta. Oto jak dodawać i usuwać profile z konta Disney +.

Jak dodać profil Disney +

Po zalogowaniu się na swoje konto Disney + na swoim komputer, Urządzenie z systemem Android, iPhonelub iPadwybierz swoje zdjęcie profilowe. Awatar znajdziesz w prawym górnym rogu pulpitu i prawym dolnym rogu urządzenia mobilnego.

Następnie wybierz przycisk „Edytuj profile”.

Disney + Edytuj profile

Gdy dojdziesz do strony „Edytuj profile”, naciśnij przycisk „Dodaj profil”, aby skonfigurować nowego użytkownika.

Disney + Dodaj profil

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, jest wybranie nowego zdjęcia profilowego.

Disney + Wybierz ikonę

Po wybraniu awatara dodaj nazwę profilu nowego użytkownika, a następnie wybierz przycisk „Zapisz”. Upewnij się, że włączyłeś przełącznik obok „Profilu dzieci”, jeśli chcesz ograniczyć liczbę programów i filmów, do których konto ma dostęp.

Disney + Dodaj nazwę

Zostaniesz przeniesiony z powrotem do „Kto patrzy?” ekran.

Disney + Kto ogląda

Utworzenie nowego profilu pozwala temu nowemu użytkownikowi mieć własną listę obserwowanych. Będą tam wyspecjalizowane polecane treści, ponieważ nadal będą korzystać z usługi i nie będą zakłócać tego, co oglądasz w swoim profilu.

Jak usunąć profil Disney +

Usunięcie profilu z konta Disney + jest równie łatwe, jak dodanie nowego. Raz na Witryna Disney + lub aplikację mobilną, musisz wybrać profil w prawym górnym rogu na pulpicie oraz w prawym dolnym rogu aplikacji.

Strona główna Disney +

Po otwarciu menu lub zakładki kliknij lub naciśnij przycisk „Edytuj profile”.

Disney + Edytuj profile

Na ekranie „Edytuj profile” wybierz przycisk „Edytuj”, oznaczony ikoną ołówka, znajdujący się u góry konta, które chcesz usunąć.

Disney + Edytuj profil

Na samym dole następnej strony wybierz „Usuń profil”.

Disney + Usuń profil

Pojawi się okno potwierdzenia. Będziesz chciał wybrać „Usuń”, aby trwale usunąć profil.

Disney + Potwierdź profil Usuń

Spowoduje to powrót do ekranu „Edytuj profile”. Możesz usunąć inny profil lub wybrać „Gotowe” w prawym górnym rogu, aby wrócić do ekranu głównego.

Strona Disney + Edytuj profile

Profil został trwale usunięty. Będziesz mógł wybierać spośród innych profili, aby kontynuować oglądanie.

Do swojego konta Disney + możesz dodać maksymalnie siedem różnych profili, aby dzielić się bogactwem z całą rodziną. Pamiętaj, że każdy może również usunąć konto Disney +, więc udostępniaj dostęp tylko osobom, którym naprawdę ufasz. Każdy profil ma spersonalizowane rekomendacje, a co więcej, każdy profil będzie osobisty dla każdej osoby.

x