Jak dodawać naklejki do zdjęć na Twitterze na iOS i Androida

Udostępnij teraz w social media:


Twitter właśnie wprowadził naklejki do swoich aplikacji na iOS i Androida. Naklejki można dodawać do zdjęć, które publikujesz na Twitterze. Funkcja naśladuje funkcję Facebooka o tej samej nazwie, która ma nawet własną, samodzielną aplikację. Ta funkcja jest powoli wdrażana, ponieważ zaktualizowana aplikacja jest udostępniana w różnych regionach i nie jest jeszcze dostępna w interfejsie internetowym, ale prawdopodobnie zostanie do niej dodana, podobnie jak funkcja GIF. Oto jak to działa.

Zanim zaczniesz tweetować zdjęcia z naklejkami, upewnij się, że Twoja aplikacja Twitter jest aktualna. Otwórz aplikację Twitter i utwórz nowy tweet. Przycisk naklejek nie zobaczysz, dopóki najpierw nie wybierzesz zdjęcia. Po wybraniu zdjęcia (a) zobaczysz mały przycisk z uśmieszkiem obok przycisku edycji zdjęcia. Kliknij, aby dodać naklejkę. Jeśli zdecydujesz się edytować zdjęcie za pomocą wbudowanego edytora zdjęć Twittera, obok narzędzia do przycinania zobaczysz ten sam przycisk z uśmiechem.

  Wyświetl źródło dowolnej strony internetowej w przeglądarce Safari z tym rozszerzeniem i aplikacją na iOS 8 [Paid]

Wybierz naklejkę, uszczypnij, aby zmienić jej rozmiar i obróć, przeciągnij palcem po ekranie, aby ją ustawić, a po zakończeniu dotknij „Zapisz”. Aby usunąć naklejkę, dotknij jej, a następnie przeciągnij i upuść na ikonę usuwania, która pojawi się u dołu ekranu. Możesz dodać wiele naklejek do jednego zdjęcia. Zakładki wyboru naklejek mają również zakładkę „często”, która umożliwia szybki dostęp do ostatnio używanych naklejek.

funkcja naklejek na Twitterze

Naklejki to w zasadzie te same znaki, które dostajesz na klawiaturze Emoji i są podzielone na te same kategorie. Nie ma nic nowego pod względem postaci, a wersje nie są nawet takie urocze. Mają płaską konstrukcję i są blade w porównaniu do rynku naklejek na Facebooku. O ile Twitter nie zdecyduje się później na stworzenie lepszych naklejek lub otworzy tę funkcję dla każdego, kto chce stworzyć własny zestaw naklejek, ta funkcja prawdopodobnie nie będzie tak popularna.

  Jak włączyć powiadomienia dla wszystkich tweetów za pomocą konta na Twitterze

x