Jak dodawać naklejki do zdjęć na Twitterze na iOS i Androida


Twitter właśnie wprowadził naklejki do swoich aplikacji na iOS i Androida. Naklejki można dodawać do zdjęć, które publikujesz na Twitterze. Funkcja naśladuje funkcję Facebooka o tej samej nazwie, która ma nawet własną, samodzielną aplikację. Ta funkcja jest powoli wdrażana, ponieważ zaktualizowana aplikacja jest udostępniana w różnych regionach i nie jest jeszcze dostępna w interfejsie internetowym, ale prawdopodobnie zostanie do niej dodana, podobnie jak funkcja GIF. Oto jak to działa.

Zanim zaczniesz tweetować zdjęcia z naklejkami, upewnij się, że Twoja aplikacja Twitter jest aktualna. Otwórz aplikację Twitter i utwórz nowy tweet. Przycisk naklejek nie zobaczysz, dopóki najpierw nie wybierzesz zdjęcia. Po wybraniu zdjęcia (a) zobaczysz mały przycisk z uśmieszkiem obok przycisku edycji zdjęcia. Kliknij, aby dodać naklejkę. Jeśli zdecydujesz się edytować zdjęcie za pomocą wbudowanego edytora zdjęć Twittera, obok narzędzia do przycinania zobaczysz ten sam przycisk z uśmiechem.

Wybierz naklejkę, uszczypnij, aby zmienić jej rozmiar i obróć, przeciągnij palcem po ekranie, aby ją ustawić, a po zakończeniu dotknij „Zapisz”. Aby usunąć naklejkę, dotknij jej, a następnie przeciągnij i upuść na ikonę usuwania, która pojawi się u dołu ekranu. Możesz dodać wiele naklejek do jednego zdjęcia. Zakładki wyboru naklejek mają również zakładkę „często”, która umożliwia szybki dostęp do ostatnio używanych naklejek.

funkcja naklejek na Twitterze

Naklejki to w zasadzie te same znaki, które dostajesz na klawiaturze Emoji i są podzielone na te same kategorie. Nie ma nic nowego pod względem postaci, a wersje nie są nawet takie urocze. Mają płaską konstrukcję i są blade w porównaniu do rynku naklejek na Facebooku. O ile Twitter nie zdecyduje się później na stworzenie lepszych naklejek lub otworzy tę funkcję dla każdego, kto chce stworzyć własny zestaw naklejek, ta funkcja prawdopodobnie nie będzie tak popularna.

x