Jak dodawać znajomych z Facebooka do Pokémon Go

Udostępnij teraz w social media:

Pokémon Go jest nadal popularną grą, pomimo przeciwnych prognoz. Rozwija się od czasu premiery i pokonuje kilometry pod względem funkcji i stabilności. Kiedy gra została wprowadzona, można było zalogować się tylko na swoje konto Google. Niantic dodał teraz obsługę Facebooka. Możesz połączyć swoje konto na Facebooku i dodawać znajomych z Facebooka w Pokémon Go.

Połącz Facebooka z Pokémon Go

To nowa funkcja, która została dodana w ramach aktualizacji aplikacji, więc upewnij się, że korzystasz z najnowszej wersji aplikacji.

Otwórz Pokémon Go i dotknij Pokéball na dole pośrodku. Stuknij przycisk koła zębatego w prawym górnym rogu na następnym ekranie.

  Zobacz, jakie obiekty Facebook zidentyfikował na Twoich zdjęciach

Na ekranie Ustawienia przewiń w dół do sekcji Konto i dotknij Facebook. Spowoduje to otwarcie aplikacji Facebook, jeśli jest zainstalowana w twoim systemie, lub przekieruje cię do przeglądarki, gdzie możesz zalogować się na swoje konto na Facebooku i zezwolić Pokémon Go na połączenie się z nim.

Nastąpi przekierowanie z powrotem do aplikacji. Odwiedź ponownie ekran Ustawienia, aby upewnić się, że Twoje konto na Facebooku jest połączone. Gdy to nastąpi, możesz dodać znajomych z Facebooka do Pokémon Go.

Znajomi z Facebooka do Pokémon Go

Wróć do głównego ekranu Pokémon Go i dotknij swojego awatara w lewym dolnym rogu. Na ekranie swojego profilu przejdź do karty Znajomi.

  Jak ograniczyć to, co inni widzą na Facebooku

Stuknij przycisk Dodaj znajomego, a na następnym ekranie stuknij opcję Dodaj znajomych z Facebooka. Ponownie zostaniesz przekierowany do aplikacji Facebook i będziesz musiał przyznać Pokémon Go pozwolenie na dostęp do listy znajomych.

Po udzieleniu pozwolenia aplikacji przeszuka listę znajomych pod kątem znajomych, którzy połączyli Pokémon Go z ich kontami. Dla tych, którzy mają, doda ich do listy znajomych w Pokémon Go.

Jeśli masz znajomych, którzy nie chcą łączyć swoich kont na Facebooku z aplikacją, możesz użyć ich kodu trenera, aby dodać ich do gry. Istnieje również opcja zeskanowania kodu QR. Możesz również udostępnić znajomym swój własny kod trenera lub kod QR, a oni mogą dodać Ciebie samodzielnie.

Nadal nie ma opcji importowania kontaktów z konta Gmail / Google. Będziesz musiał użyć kodów trenera, jeśli chcesz dodać znajomych z innych sieci społecznościowych.

  Posty z datą wsteczną w 1970 roku na twojej stronie na Facebooku

Jeśli chcesz korzystać wyłącznie z Facebooka, możesz usunąć swoje konto Google i użyć Facebooka, aby zalogować się do aplikacji i zapisać swoje postępy.

x