Jak dołączyć do czyjejś transmisji na żywo na TikTok

TikTok został pierwotnie wydany w 2017 roku na iOS i Androida poza Chinami kontynentalnymi. Użytkownicy TikTok mogą tworzyć różnorodne filmy, w tym wyzwania, układy taneczne, magiczne sztuczki i komiczne. Zweryfikowane konta mają zwiększoną widoczność i pewną wiarygodność na TikTok. Korzyści płynące z prowadzenia transmisji na żywo na TikTok są takie same, jak w przypadku prowadzenia transmisji na żywo na dowolnej innej platformie mediów społecznościowych. Otrzymujesz możliwość interakcji z odbiorcami w czasie rzeczywistym. Osoby korzystające z aplikacji TikTok mogą oglądać transmisje na żywo o nazwie TikTok Lives, które często są swobodne i krótkie. Ale marki często zapewniają bardziej zorganizowane życie, takie jak pokazy kulinarne, instrukcje ćwiczeń lub filmy wideo o produktach. Podobnie jak filmy na żywo z Facebooka i Instagrama, TikTok Live szybko zyskał popularność jako kanał komunikacji. Ten artykuł zawiera przewodnik krok po kroku, jak dołączyć do czyjejś transmisji na żywo na TikTok i wysłać zaproszenie gościa na TikTok. Dowiesz się również, jak poprosić o dołączenie do Live on TikTok i dołączyć do TikTok Lives.

Jak dołączyć do czyjejś transmisji na żywo na TikTok

15-sekundowa aplikacja do udostępniania wideo TikTok pozwala użytkownikom tworzyć i udostępniać filmy na dowolny temat. Dzięki aplikacji TikTok użytkownicy mają możliwość dodawania filtrów i efektów, a także dostęp do ogromnej kolekcji próbek audio z utworów. Program jest promowany jako internetowa społeczność do wymiany filmów. Czytaj dalej, aby znaleźć szczegółowe instrukcje wyjaśniające, jak dołączyć do czyjejś transmisji na żywo na TikTok, z przydatnymi ilustracjami dla lepszego zrozumienia.

Dlaczego nie mogę dołączyć do TikTok Lives? Dlaczego nie mogę dołączyć do czyjejś transmisji na żywo na TikTok?

Nie będziesz mógł dołączyć do TikTok Live, jeśli Twoja prośba zostanie odrzucona. Ktoś najprawdopodobniej zostanie odrzucony, jeśli spróbuje dołączyć do wideo na żywo prezentowanego przez osobę, z którą nie ma połączenia.

Czy potrzebujesz 1000 obserwujących, aby dołączyć do transmisji na żywo na TikTok?

Tak, potrzebujesz 1000 obserwujących, aby dołączyć do transmisji na żywo na TikTok. Aby korzystać z funkcji Na żywo, potrzebujesz co najmniej 1000 obserwujących w aplikacji TikTok. Dostępne są obejścia, takie jak przejście na konto firmowe, aby uzyskać dostęp do niektórych funkcji TikTok i umieszczenie linku do biografii profilu. Jednak minimalne wymagania obserwujących dla kont Twórcy i Firm nadal obowiązują podczas korzystania z funkcji Na żywo.

Czy dostęp na żywo jest potrzebny, aby rozpocząć transmisję jako gość?

Tak, dostęp na żywo jest potrzebny, aby rozpocząć transmisję na żywo jako gość na TikTok. Aby rozpocząć transmisję na żywo, musisz mieć dostęp na żywo, ponieważ nie możesz rozpocząć transmisji jako gość. W związku z tym nie możesz współorganizować jednego z nich. Aby dołączyć jako gość, musisz mieć pozwolenie od pierwotnego gospodarza obserwatora na żywo. Zaproszenie do dołączenia jako gość może zostać wysłane przez gospodarza Live za pomocą przycisku w lewym dolnym rogu, który pokazuje listę odpowiednich gości.

Chociaż link z zaproszeniem wygasa po 20 sekundach, nie musisz w tym czasie oglądać transmisji na żywo. Żądanie gościa natychmiast włączy strumień wideo zaproszonego użytkownika po autoryzacji przez obu użytkowników. Oryginalni gospodarze nadal zachowają kontrolę administracyjną nad The Live, ale będzie ich więcej. Musisz jednak najpierw kwalifikować się do dostępu na żywo, aby wziąć udział w transmisji na żywo, a tym bardziej rozpocząć taką.

Dlaczego nie mogę wysłać prośby gościa na TikTok?

Oto kilka powodów, dla których nie możesz wysyłać zaproszeń gości na TikTok:

  • Jeśli nie masz dostępu na żywo, nie będziesz mógł wysyłać zaproszeń gości na TikTok.
  • Jeśli nie masz ukończonych 16 lat, nie będziesz mógł wysyłać zaproszeń gości na TikTok.
  • Jeśli masz mniej niż 1000 obserwujących na swoim koncie TikTok, nie będziesz mógł wysyłać zaproszeń gości na TikTok.

Jak dołączyć do czyjejś transmisji na żywo na TikTok?

Użytkownicy mają możliwość zapytania o dołączenie do transmisji. Ważne jest, aby pamiętać, zanim to zrobisz: dołączenie do transmisji nie zawsze będzie odpowiednie, a użytkownicy Live mogą nie zaakceptować prośby innej osoby o dołączenie do ich transmisji, zwłaszcza jeśli jej nie znają. Warto zaplanować, jeśli to w ogóle wykonalne, jeśli użytkownik chce wziąć udział we wspólnej transmisji. W takim przypadku nie jest to możliwe. Prawdopodobieństwo, że ktoś zaakceptuje prośbę innego użytkownika o dołączenie do jego transmisji na żywo, jest większe, jeśli jest świadomy znaczenia osoby lub osoby żądającej.

Wykonaj podane czynności, aby dołączyć do czyjejś transmisji na żywo na TikTok.

1. Otwórz aplikację TikTok na swoim Android lub iOS urządzenie przenośne.

2. Stuknij opcję NA ŻYWO na karcie Strona główna i znajdź żądane TikTok Live, do którego chcesz dołączyć.

3. Następnie dotknij ikony osób znajdującej się obok pola komentarza u dołu ekranu.

4. Stuknij opcję Żądanie, aby złożyć prośbę o dołączenie do tego konkretnego TikTok Live.

Twój ekran zostanie podzielony na dwie części, gdy Twoja prośba zostanie zaakceptowana. Pomyślnie dołączyłeś do transmisji na żywo.

Jak dołączyć do czyjejś transmisji na żywo na TikTok?

Dodając funkcję Live, TikTok znacznie zwiększył interaktywność transmisji na żywo zarówno dla artystów, jak i konsumentów. Aby wziąć udział w transmisji na żywo, możesz poczekać na zaproszenie lub prośbę. Należy pamiętać, że opcja dołączenia do transmisji na żywo jest dostępna tylko wtedy, gdy otrzymałeś zaproszenie lub użytkownik, który transmituje na żywo, wyraził na to zgodę po otrzymaniu Twojej prośby. Wykonaj czynności wymienione powyżej, aby dołączyć do czyjegoś TikTok Live w aplikacji.

Jak poprosić o dołączenie do transmisji na żywo na TikTok?

Teraz, gdy wiesz, jak dołączyć do czyjejś transmisji na żywo w TikTok, daj nam znać, jak poprosić o dołączenie do transmisji na żywo w TikTok. Jeśli masz więcej niż 16 lat i masz więcej niż 1000 obserwujących, możesz poprosić o dołączenie do transmisji na żywo. Użytkownicy muszą najpierw zlokalizować transmisję na żywo, aby do niej dołączyć. Następnie stuknij ikonę osób > opcję Poproś, aby wysłać prośbę o dołączenie do transmisji. Gdy prośba zostanie zaakceptowana przez gospodarza na żywo, natychmiast dołączysz do transmisji na żywo.

Jak dołączyć do czyjejś transmisji na żywo na TikTok jako gość?

Zobaczmy, jak dołączyć jako gość do dowolnej transmisji na żywo na TikTok.

1. Uruchom aplikację TikTok i dotknij opcji NA ŻYWO na karcie Strona główna.

2. Następnie znajdź żądane TikTok Live, do którego chcesz dołączyć.

3. Stuknij ikonę osób obok pola komentarza.

4. Na koniec dotknij opcji Żądanie, aby złożyć prośbę o dołączenie do tego konkretnego Live.

Po zaakceptowaniu prośby pomyślnie dołączysz do tego TikTok Live.

***

Mamy więc nadzieję, że zrozumiałeś, jak dołączyć do czyjegoś Live on TikTok ze szczegółowymi krokami, aby ci pomóc. Możesz przekazać nam wszelkie pytania lub sugestie dotyczące dowolnego innego tematu, o którym chcesz, abyśmy napisali artykuł. Upuść je w sekcji komentarzy poniżej, abyśmy wiedzieli.

x