Jak dołączyć do polowania na jajka „Animal Crossing: New Horizons”

Nadeszła ta pora roku i Nintendo podarowało nam pierwsze coroczne wydarzenie Bunny Day w Animal Crossing: New Horizons. Oto jak rozpocząć polowanie na jajka wielkanocne w tym nowym wydarzeniu sezonowym.

Co to jest Dzień Królika?

Animal Crossing New Horizons Bunny Day (2)

W świecie Animal Crossing święta wielkanocne obchodzone są zawsze jako „Dzień Królika” w pierwszych dniach kwietnia.

Bunny Day oficjalnie rozpocznie się 12 kwietnia 2020 r., Ale polowanie na jajka rozpocznie się 1 kwietnia 2020 r. Wydarzenie to jest prowadzone przez ubranego w kostium króliczka Zipper T. Bunny, który będzie pojawiał się losowo wokół twojej wyspy. Rozmawiając z nimi, poinformują Cię o szczegółach wydarzenia.

Zdobione jajka można znaleźć 1 kwietnia, a wydarzenie potrwa do 12 kwietnia. W grze Animal Crossing: New Horizons gracze mogą zbierać dekorowane jajka, aby tworzyć ograniczone czasowo przepisy DIY na specjalne meble i ubrania z motywem jaj.

Jak rozpocząć wydarzenie Bunny Day

Najpierw musisz upewnić się, że Twoja wersja gry Animal Crossing: New Horizons jest aktualna.

Najprawdopodobniej zostałeś już poproszony o zaktualizowanie wersji gry do wersji 1.1.1, ale jeśli nie jesteś pewien, przejdź do programu uruchamiającego Animal Crossing: New Horizons w menu głównym Nintendo Switch i wybierz „Opcje” za pomocą + na kontrolerze joy-con.

Animal Crossing New Horizons na Nintendo Switch Home

Jeśli zaktualizujesz się do najnowszej wersji, zobaczysz komunikat „Ver. 1.1.1 ”w lewym górnym rogu pod nazwą tytułu. Jeśli nie, wybierz „Aktualizacja oprogramowania” i „Przez Internet”, aby pobrać aktualizację wersji na Nintendo Switch (wymagane jest połączenie z Internetem).

Naciśnij przycisk „A”, aby przesłać zmiany.

Aktualizacja wersji Nintendo Switch

Podczas uruchamiania gry wersja gry jest wyświetlana w prawym górnym rogu ekranu. Powinien być napisany „Version1.1.1a”, aby oznaczyć początek imprezy Bunny Day.

Pobierając najnowszą łatkę, Isabelle lub Tom Nook ogłoszą nadchodzące wydarzenie Bunny Day w swoim codziennym ogłoszeniu.

Po uruchomieniu gry czas upolować Zipper T. Bunny.

Gdzie znaleźć Zipper T. Bunny

Animal Crossing New Horizons Zipper T Bunny

Wędrując po wyspie, wypatruj Zipper T. Bunny ukrytego za drzewami i na klifach. Możesz także słuchać skaczących dźwięków – postać lubi podskakiwać, gdy się do niej zbliżasz.

Gdy znajdziesz Zipper w New Horizons, wyjaśnią, że ukryli sześć różnych rodzajów jaj na wyspie: ziemię, liść, kamień, drewno i wodę. Wszystkie te jaja można znaleźć na zewnątrz.

Im bliżej zbliża się Bunny Day, tym więcej DIY Recipes będzie ukrytych na wyspie.

Zipper automatycznie poda ci przepis na Bunny Day Bed, rozmawiając z nim i rozpoczynając wydarzenie.

Rodzaje jaj

Jak wspomniano powyżej, istnieje wiele rodzajów jaj, które mają różne schematy kolorów. Tutaj możesz znaleźć wszystkie przedmioty w grze.

Jaja Ziemi

Animal Crossing New Horizons Bunny Day ziemskie jajko

Jaja Ziemi można znaleźć, kopiąc w grze wzorce w kształcie gwiazdy, które ogólnie wskazują zakopane skamieniałości. Użyj łopaty, aby wykopać jajko.

Jajka liściowe

Animal Crossing New Horizons Jajko w kształcie liścia Bunny Day

Jajka liściowe będą rosły na drzewach jak owoce. Po prostu potrząśnij drzewem, aby je zdjąć, a następnie podnieś jajka, aby dodać je do swojego ekwipunku.

Kamienne Jajka

Animal Crossing New Horizons Kamienne jajko Bunny Day

Skały wypluwają kamienne jaja, gdy uderzysz je łopatą lub toporem. Znajdziesz je obok rudy żelaza, gliny i innych materiałów.

Jajka z drewna

Animal Crossing New Horizons Drewniane jajko Bunny Day

Uderz siekierą w drzewo, aby znaleźć Jaja Drewna. Być może będziesz musiał ścinać wiele drzew, ponieważ nie każde drzewo upuszcza jajka.

Jajka wodne

Animal Crossing New Horizons Jajko Bunny Day

Jajka wody pojawią się jako cień ryby, który można złowić za pomocą wędki.

Sky Eggs

Animal Crossing New Horizons Bunny Day niebo jajko

Użyj procy, aby wystrzelić balony z nieba, aby zdobyć Sky Egg. Przedmiot pojawi się w twoim ekwipunku, gdy otworzysz prezent, który spadnie z powietrza.

Znajdź jeszcze więcej jaj na Tajemniczych Wyspach

Jeśli zabrakło Ci skał i drzew, aby zebrać jajka na swojej wyspie, ale masz ochotę na więcej, możesz odwiedzić Tajemniczą Wyspę, aby kontynuować polowanie.

Robiąc zakupy w kiosku Nook Stop, możesz wymienić 2000 mil Nook Miles na bilet Nook Miles, który możesz wymienić na lotnisku. Ten bilet przeniesie Cię na losowo wygenerowaną tajemniczą wyspę.

Tutaj znajdziesz mnóstwo skał i drzew, aby odkryć jeszcze więcej jaj.

Znajdowanie przepisów na majsterkowanie

Animal Crossing New Horizons Bunny Day DIY Recipes

Znalezienie przepisów na majsterkowanie jest trochę bardziej czasochłonne niż polowanie na jajka. Oto kilka miejsc, w których można znaleźć ograniczone czasowo przepisy na DIY Bunny Day.

Butelki na jajka

Butelka na jajko Animal Crossing New Horizons

Wędrując po wybrzeżu swojej wyspy, możesz odkryć butelki z jajkami, które będą zawierać przepis DIY i wiadomość od Zipper T. Bunny.

Mieszkańcy wysp

Animal Crossing New Horizons mieszkańcy Bunny Day

Jeśli zbudowałeś relacje z mieszkańcami swojej wyspy, mogą ci dać przepis na Dzień Królika. Obejdź wyspę i porozmawiaj z sąsiadami.

Balony

Zestrzelenie balonu z procy w Animal Crossing.

Kiedy zestrzelisz balony z procy, możesz otrzymać Sky Egg lub DIY Recipe. Balony pojawiają się losowo, więc upewnij się, że masz pod ręką procę na wypadek, gdyby ktoś przeleciał nad głową.

12 kwietnia 2020 roku Zipper T. Bunny pojawi się na Twojej wyspie, aby uczcić Dzień Królika. Jeśli przygotowałeś każdy przepis na DIY Bunny Day, Zipper nagrodzi Cię dodatkowym specjalnym przepisem Bunny Day DIY.