Jak dołączyć prywatne notatki do profili na Twitterze [Chrome]

Udostępnij teraz w social media:


Twitter to całkiem fajny sposób na znalezienie interesujących rozmów. Gdy już to zrozumiesz, możesz z niego korzystać, obserwować rozwijające się historie i nawiązywać kontakt z ludźmi w swoich dziedzinach. Twitter ułatwia znajdowanie i śledzenie ludzi, ale brakuje go w obszarze organizacji. Listy na Twitterze są tak naprawdę jedynym narzędziem do śledzenia kont, które obserwujemy. Whodis to rozszerzenie przeglądarki Chrome, które umożliwia dodawanie prywatnych notatek do profili na Twitterze. Możesz dodać notatkę przypominającą, dlaczego śledziłeś dane konto.

Zainstaluj Whodis i kliknij ikonę rozszerzenia, aby zalogować się na swoje konto Google. Po zalogowaniu się odwiedź profil na Twitterze. Nie musisz być koniecznie zalogowany na Twitterze, aby dodać notatkę do profilu. Możesz równie łatwo dodawać notatki bez logowania się na Twitterze. Jeśli zalogujesz się na Twitterze, możesz znacznie łatwiej znaleźć konta, do których chcesz dodawać notatki

  Pozbądź się kręgów i odzyskaj stary interfejs Twittera

Odwiedź profil na Twitterze i przewiń w dół obok biografii. Pod nim zobaczysz Whodis z polem wprowadzania tekstu do dodania notatki. Notatka jest zapisywana automatycznie i możesz ją później edytować w dowolnym momencie.

whodis

Po dodaniu notatki są przydatne nie tylko podczas odwiedzania profilu na Twitterze. Kiedy tweet utworzony przez profil, do którego dodałeś notatkę, pojawia się na Twojej osi czasu, rozszerzenie wskazuje to właśnie tam. Obok zdjęcia profilowego zostanie dodany niebieski znak zapytania. Nie możesz odczytać notatki ze swojej osi czasu. Będziesz musiał odwiedzić profil, aby przeczytać dodaną do niego notatkę.

whodis-timeline

Obecnie problemem z profilami na Twitterze jest ich limit znaków. Użytkownicy mają ograniczoną ilość miejsca na dodawanie informacji. Aby dodać coś nowego, stare należy usunąć lub skrócić. Whodis umożliwia samodzielne śledzenie profili na Twitterze, dzięki czemu nie musisz polegać na krótkiej biografii profilu.

  Jak wyciszyć wątki Twittera na iPhonie, Androidzie i Internecie

Zainstaluj Whodis z Chrome Web Store

x