Jak dowiedzieć się, kto przestał Cię obserwować na Twitterze

Udostępnij teraz w social media:

Chcesz wiedzieć, kto przestał Cię obserwować na Twitterze? Tutaj pokażemy Ci jak.

Twitter to świetny sposób komunikowania się z resztą świata, bycia na bieżąco z najnowszymi wiadomościami i plotkami oraz dzielenia się najnowszymi wiadomościami i plotkami, jeśli zechcesz.

Gdy Twoi obserwatorzy rosną w sieci społecznościowej, zauważysz, że ktoś Cię przestanie, ponieważ ta duża, pogrubiona liczba w Twoim profilu maleje. Często zdarza się, że przestajesz obserwować, więc nie martw się! Ale jeśli chcesz dowiedzieć się, kto to był, możesz to zrobić na kilka sposobów. Tutaj pokażemy Ci, jak dowiedzieć się, kto przestał Cię obserwować na Twitterze. Zobacz: jak się wylogować/wylogować z serwisu Tiwtter na Androidzie

Istnieje kilka różnych witryn, aplikacji i narzędzi, które pozwalają zobaczyć, kto przestał Cię obserwować, a wybór zależy od Twoich osobistych preferencji. Po zarejestrowaniu się w jednym z nich będziesz mógł śledzić, kto od tej pory przestał Cię obserwować. Tutaj wymieniliśmy cztery z najlepszych.

1. Unfollowers.com

Ten jest całkiem prosty i darmowy. Po prostu zaloguj się na swoje konto na Twitterze za pośrednictwem witryny Unfollowers.com, a oprócz wielu innych informacji, takich jak osoby, które Cię nie obserwują, nieaktywne osoby, które obserwujesz, zobaczysz „Ostatnie osoby, które nie obserwują” i więcej.

Będziesz jednak mógł zobaczyć tylko osoby, które przestaną Cię obserwować po zarejestrowaniu się w Unfollowers.com, podobnie jak inne usługi na tej liście. Jeśli chcesz dowiedzieć się, kto przestał Cię obserwować, zanim zarejestrowałeś się w usłudze śledzenia obserwujących, niestety będziesz musiał użyć swojej pamięci.

Dobrą wiadomością jest to, że jeśli nie powiesz, Unfollowers.com nie wyśle ​​tweeta, aby wszyscy wiedzieli, że śledzisz, kto Cię nie obserwuje, co może być dość zawstydzające. Zwłaszcza jeśli w tym tygodniu miałeś 20 obserwujących i jednego obserwatora…

Jeśli chcesz uzyskać dostęp do sekcji „Statystyki” na stronie Unfollowers.com, musisz zapłacić za konto Premium lub włączyć powiadomienia e-mail/tweet, które następnie zaczną informować Twoich obserwujących, że zachowujesz oko na nich.

2. Do widzenia, kolego!

Ta jest ładna i prosta i raczej nam się podoba. Po prostu zaloguj się przez Goodbye, Buddy! witrynę internetową, która pokaże Ci statystyki osób, które nie obserwują. Gdy zalogujesz się po raz pierwszy, nie będzie żadnych zarejestrowanych osób, które przestają Cię obserwować, ale jeśli zalogujesz się ponownie innego dnia, zobaczysz, kto przestał Cię obserwować od czasu ostatniego logowania.

  Jak blokować wiadomości z nieznanych kont na Twitterze

Wykonuje tylko tę jedną pracę, ale dlatego to lubimy. Jeśli szukasz tylko sposobu, aby śledzić, kto cię przestał obserwować, do widzenia, kolego! jest idealny.

3. JustUnfollow

Jeśli masz urządzenie z systemem iOS lub Android, możesz pobrać aplikację JustUnfollow, która działa zarówno na Twitterze, jak i Instagramie.

Po pobraniu go na urządzenie zaloguj się na swoje konto. Zobaczysz tutaj listę osób, które Cię nie obserwują, ale jeśli dotkniesz przycisku w lewym górnym rogu, zobaczysz menu, które pozwoli Ci zobaczyć osoby, które ostatnio przestały Cię obserwować, i nie tylko.

To nic nie kosztuje i nie będzie tweetować za Ciebie, chyba że o tym powiesz, więc jest to świetny sposób na śledzenie, kto przestał Cię obserwować na Twitterze i Instagramie.

  Jak automatycznie publikować filmy z YouTube'a na Twitterze w 2019 roku

Możesz również uzyskać dostęp do JustUnfollow w Internecie. Oto strona internetowa.

4. Przyjaciel lub śledź

Inną bezpłatną usługą, która jest podobna do tych wymienionych powyżej, ale prezentuje osoby, które Cię nie obserwują i te, które Cię nie obserwują, w poręcznej siatce szybkiego podglądu to Przyjaciel lub Obserwuj.

Oprócz pomagania w śledzeniu obserwujących na Twitterze, możesz także śledzić obserwujących na Instagramie i Tumblr. To nic nie kosztuje, chyba że chcesz zapłacić za dodatkowe funkcje, ale aby po prostu dowiedzieć się, kto Cię przestaje, nie będziesz musiał wykasowywać żadnej gotówki.

x