Jak edytować dźwięk w przeglądarce

Edycja plików audio lub wideo jest dużym zadaniem. Nie zatrzyma twojego systemu, ale aplikacja, której używasz do przetwarzania audio i wideo, musi być w stanie obsłużyć przetwarzanie wystarczająco dobrze, aby nie obciążało systemu. System ze średnim sprzętem może łatwo edytować audio i wideo.

Edytuj dźwięk w przeglądarce

Aplikacje komputerowe są bardziej wydajne niż aplikacje internetowe, a jeśli chodzi o edycję dźwięku, należy użyć potężnej aplikacji komputerowej, takiej jak Audacity. To powiedziawszy, jeśli potrzebujesz narzędzia online do pracy, możesz edytować audio w nowoczesnej przeglądarce za pomocą AudioMass.

Odwiedź AudioMass w twojej przeglądarce. Zalecamy korzystanie z Chrome, Firefox lub Chromium Edge. Przeciągnij i upuść plik audio, który chcesz edytować, do interfejsu aplikacji. Pojawi się długość fali reprezentująca plik audio. Po dodaniu pliku użyj narzędzi do wycinania, kopiowania, wklejania i wstawiania wyciszenia, aby go edytować. AudioMass obsługuje również kilka efektów, np. Wzmocnienie, Zanikanie, Zanikanie, kompresor, Normalizacja, Opóźnienie, Zniekształcenie, Przyspieszenie / Zwolnienie itp. Niestety nie ma wpływu na redukcję szumu tła. Po zakończeniu edycji pliku audio możesz go pobrać / wyeksportować. Przejdź do Plik> Eksportuj / Pobierz. Wybierz format MP3 lub WAV, aby wyeksportować edytowany plik audio, wybierz przepływność, wybierz kanały i kliknij Eksportuj. Możesz wyeksportować cały plik lub tylko jego wybraną część.

AudioMass vs Audacity

AudioMass nie jest tak dobry jak Audacity pod względem funkcji, które ma do zaoferowania, ale może działać jako narzędzie do nagrywania i jest dobre. W rzeczywistości przeglądarki są w stanie dość łatwo wykrywać mikrofony, dzięki czemu można użyć AudioMass do utworzenia szybkiego nagrania audio w podróży. Istnieje wiele funkcji, w których nie można go porównać z Audacity, ale w przypadku podstawowego narzędzia do edycji dźwięku jest wyjątkowy.

Wniosek

Edytory wideo stały się dość popularne na komputerach stacjonarnych i platformach mobilnych, ale nie można tego powiedzieć o aplikacjach do edycji audio. System Windows 10 jest dostarczany z podstawowym narzędziem do edycji wideo, które jest częścią aplikacji Zdjęcia. Podobne narzędzie do edycji dźwięku nie jest dostępne. Podstawowa aplikacja do nagrywania głosu w systemie Windows 10 jest rozczarowująca i bardziej odpowiednia do użytku na urządzeniach mobilnych, a nie na komputerach. Jeśli potrzebujesz wykonać podstawowe edycje audio, AudioMass będzie idealny do tego zadania. Możesz uzyskać do niego dostęp w dowolnym miejscu i czasie, a instalacja nie jest wymagana.

newsblog.pl

newsblog.pl