Jak grać w Tridle

Podczas gdy Wordle jest prawdziwym OG gier logicznych, wiele innych tajemniczych gier słownych zostało uruchomionych po jego odwołaniu. Wszystkie te słowne gry logiczne są ekscytujące i wciągające. Gracze muszą odgadnąć tajemnicze słowa w pudełkach przypominających siatkę. Te gry nie tylko dostarczają wskazówek, ale także niektóre z nich pozwalają użytkownikom ponownie zagrać w grę. Jedną z takich gier jest Tridle, która pozwala bawić się łamigłówkami tak długo, jak chcesz. Jeśli jesteś nowy w grze i chcesz wiedzieć, jak grać w Tridle na Wordle 2, trafiłeś na właściwą stronę. W dzisiejszym poradniku do gry słownej Tridle poznamy wszystkie podstawy gry. Ponadto rzucimy trochę światła na to, czym jest gra Tridle, zasady, których należy przestrzegać podczas grania, kilka sztuczek, które mogą pomóc w wygraniu gry, a co ważniejsze, wszystkie drobne szczegóły wymagane przez graczy, aby ją osiągnąć. Zacznijmy więc od naszego przewodnika i dowiedzmy się wszystkiego o tej 3-literowej grze Wordle.

Jak grać w Tridle

Dowiesz się, jak grać w Tridle na oficjalnej stronie internetowej, a Tridle na Wordle 2 w dalszej części tego artykułu. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej na ten temat.

Czym jest Tridle Game?

Tridle opiera się na swoim popularnym odpowiedniku, Wordle, który jest słowną grą logiczną. W grze gracz próbował jednocześnie rozwiązać trzy zagadki (Triple Wordle). Gra zaczerpnęła również odniesienia z innych gier, takich jak Dordle (2) i Quordle (4).

  • W tej grze gracze muszą odgadnąć trzy kolejne słowa.
  • Użytkownicy otrzymują 8 prób rozwiązania trzech słów.
  • Wszystkie trzy tajemnicze słowa mają osobne siatki, które są im dedykowane.
  • Każda siatka działa dokładnie tak samo jak w siatce Wordle’a.

  • Każde słowo podlega tym samym regułom, co w Wordle.

  • Kolory wprowadzone w grze to zielony, pomarańczowy i czarny.

Gdzie zagrać w grę Tridle Word?

Tak jak w inne słowne łamigłówki, możesz grać w tę grę online. Ta gra logiczna nie ma oficjalnej aplikacji. Gracze zainteresowani grą mogą odwiedzić oficjalna strona Tridle online. Możesz uzyskać dostęp do witryny z wielu urządzeń, w tym komputera stacjonarnego, laptopa, telefonu komórkowego, a nawet tabletu.

Jak grać w Tridle na Wordle 2?

Siatka Tridle ma więcej kwadratów niż Wordle. Nie musisz się jednak tym martwić, musisz skupić się na trzech słowach, które mogą pomóc Ci wygrać grę. Aby dowiedzieć się więcej o tym, jak w nią grać, wykonaj poniższe czynności:

Uwaga: możesz odświeżyć stronę, aby zagrać w inną grę.

1. Aby zagrać w grę na swoim urządzeniu, uruchom Witryna Tridle i przeczytaj instrukcje.

2. Następnie kliknij ikonę X, aby rozpocząć grę.

3. Teraz, gdy pojawiła się tablica, po prostu wpisz swoje przypuszczenie i kliknij Enter.

4A. Jeśli są jakieś poprawne litery, pojawią się one w kolorze zielonym podczas gry w Tridle.

4B. Jeśli są poprawne, ale znajdują się w niewłaściwym miejscu, litery zmienią kolor na pomarańczowy.

4C. Jeśli litery nie pojawią się we właściwym słowie, zmienią kolor na czarny.

5. Teraz odgadnij słowo ponownie, korzystając ze wskazówek z wcześniej wprowadzonego słowa.

6. Powtarzaj ten proces, aż zrozumiesz właściwe słowa.

Uwaga: Możesz odgadywać poprawne słowa przez 8 prób.

Po ukończeniu gry możesz również podzielić się swoimi wynikami ze znajomymi.

Jak mogę udostępniać wyniki Tridle?

Po rozwiązaniu zagadki słownej w grze możesz również udostępniać swoje wyniki znajomym online. Możesz także skopiować swoje wyniki do schowka i udostępnić skopiowany wynik na dowolnej platformie mediów społecznościowych.

1. Po ukończeniu gry Tridle kliknij Udostępnij wyniki.

2. Skopiuj swój wynik i udostępnij go jako post na Facebooku.

Oto jak udostępniać wyniki po zagraniu w Tridle.

Jakie są porady i wskazówki dotyczące 3-literowej gry Wordle?

Chociaż gra jest niezwykle łatwa, istnieje kilka wskazówek i sztuczek, dzięki którym możesz się w niej wyróżnić i wygrać. Te wskazówki zwiększą również twoją wydajność w grze.

  • Aby rozpocząć grę, musisz najpierw dobrze zaplanować swoje pierwsze słowo. Ważne jest, aby zacząć od takiego słowa, które pomoże ci wyraźnie odgadnąć następny ruch. Twoje pierwsze słowo może ci pomóc w kilku ważnych wskazówkach. Możesz odgadnąć swoje pierwsze słowa z samogłoskami, ponieważ jest to niezwykle pomocne. Na przykład używanie AUDIO, AULIO, ADIEU, LOUIE i OUIJA może być świetnym początkiem.
  • Możesz także rozpocząć swoją 3-literową grę Wordle ze słowami mającymi 5 całkowicie różnych liter. Może to znacznie lepiej pomóc w podpowiedziach. Większość pięcioliterowych słów, które są używane, ma litery A, E, I, T, O, U i S. Niektóre przykłady, których możesz użyć w grze, to ULTRA, RAISE i ROATE.
  • Następną wskazówką, która może ci pomóc w grze, jest sprawdzenie 3 siatek z najwyższą uwagą. Prawie każdy grający w tę grę może skierować swoją uwagę na wszystkie 3 plansze jednocześnie. To nic innego jak rozproszenie uwagi, które może sprawić, że rozwiązywanie słów będzie jeszcze trudniejsze. Tak więc w tym przypadku spróbuj skupić się na jednej siatce i najpierw ją rozwiąż, a następnie przejdź do następnej.
  • Kolejną sztuczką, która może ci bardzo pomóc w tej grze słownej, jest sprawdzenie wszystkich jej rozwiązań. Gra zawiera zestaw 5 literowych słów, które są zwykle używane jako odpowiedzi. Na początek możesz wybrać trzy losowe słowa z listy.

Jak sprawdzić odpowiedzi Tridle Word Game?

Wybór pierwszych trzech słów z listy najczęściej używanych słów w tej grze logicznej może ci bardzo pomóc. Poniższe kroki pomogą Ci znaleźć tę listę słów:

1. Otwórz przeglądarkę na swoim komputerze i odwiedź Witryna Tridle gdzie grasz w grę Tridle.

2. Kliknij stronę prawym przyciskiem myszy i wybierz z menu opcję Sprawdź.

3. Następnie z prawego panelu strony kliknij na zakładkę Elementy.

4. Następnie naciśnij Ctrl + F i wprowadź tridlewords w pasku wyszukiwania.

5. Teraz zlokalizuj podświetlone słowo i kliknij je prawym przyciskiem myszy.

6. Kliknij Kopiuj adres łącza.

7. Teraz wklej adres linku do nowego okna w przeglądarce.

8. Otrzymasz listę słów, których możesz użyć do rozpoczęcia gry.

Czy mogę ponownie zagrać w Tridle?

Tak, możesz zagrać w grę ponownie w tej samej przeglądarce. Możesz odświeżyć przeglądarkę lub po prostu wybrać Kontynuuj, a następnie Graj ponownie po zakończeniu bieżącej gry. Możesz także grać wiele razy dziennie, korzystając z zupełnie nowej siatki do rozwiązania.

Czy mogę uzyskać więcej niż 8 odgadnięć w grze?

Nie, w Tridle nie możesz uzyskać więcej niż 8 prób. 8 zgadywanek zwykle wystarcza, aby rozwiązać trzy słowa w grze. Jeśli jednak uznasz je za niewystarczające, możesz skorzystać z porad i wskazówek zawartych w powyższym przewodniku.

Czy w Tridle są jakieś tryby gry?

Nie, Tridle ma tylko jeden tryb gry. Możesz jednak grać w tę grę więcej niż raz dziennie lub kilka razy, jeśli chcesz.

W jakiej kategorii znajduje się ta gra?

Tridle kryje się pod codzienną grą Wordle. Gra polecana dla osób w każdym wieku. Możesz również znaleźć podobne gry w Internecie z tą samą koncepcją.

Co to jest Wordle 2?

Wordle 2 to darmowa gra logiczna online, w której gracze mogą odgadnąć ukryte słowo w sześciu próbach. Słowo składa się z 5 liter i zwykle zawiera prostą odpowiedź.

***

Mamy więc nadzieję, że zrozumiałeś, jak grać w Tridle i jak grać w Tridle na Wordle 2, ze szczegółowymi krokami, które pomogą ci. Możesz przekazać nam wszelkie pytania lub sugestie dotyczące dowolnego innego tematu, na który chcesz napisać artykuł. Upuść je w sekcji komentarzy poniżej, abyśmy mogli się dowiedzieć.

x