Jak importować notatki i notatniki z Evernote do OneNote


Cena planów Evernote Plus i Premium właśnie wzrosła. Evernote to jedna z najpopularniejszych dostępnych obecnie aplikacji do robienia notatek, która istnieje już od dłuższego czasu i ma dość dużą bazę użytkowników. Usługa nie tylko podniosła cenę swoich płatnych planów, ale także ograniczyła liczbę urządzeń, które można udostępniać na jednym koncie w ramach bezpłatnego abonamentu. Jeśli chcesz przeskoczyć do innej, tańszej usługi, takiej jak OneNote, Twoim głównym celem będzie zachowanie wszystkich bieżących notatek i upewnienie się, że nie musisz ich organizować od nowa. Na szczęście Microsoft ma proste narzędzie, które pozwala ci to wszystko zrobić. Narzędzie do importowania Evernote do OneNote zostało wydane w marcu tego roku i nadal jest w wersji beta, ale działa jak marzenie.

Aby zaimportować swoje notatki i notatniki z Evernote do OneNote, musisz mieć Evernote zainstalowane na pulpicie. Pobierz narzędzie do importowania Evernote do OneNote i uruchom je. Poprosi Cię o zaakceptowanie umowy EULA, a następnie poszuka plików Evernote w twoim systemie. Możesz pozwolić narzędziu je wyszukać lub jeśli wyeksportowałeś dane z samej aplikacji Evernote, możesz wybrać plik, klikając „Zamiast tego importuj plik”. Jeśli importujesz plik, nie będziesz potrzebować aplikacji Evernote zainstalowanej w systemie.

Evernote do OneNote

Narzędzie poprosi Cię o zalogowanie się na konto Microsoft, którego używasz w programie OneNote. Będziesz mieć możliwość zachowania tagów zastosowanych do swoich notatek i notatników lub zrzucenia ich podczas importowania danych.

Evernote do OneNote-1

Importowanie zajmuje trochę czasu w zależności od liczby posiadanych notatek i tego, czy zawierają one zdjęcia. Po zaimportowaniu danych zostaną zsynchronizowane z programem OneNote. Jeśli masz zainstalowaną aplikację OneNote w systemie, możesz je zobaczyć wcześniej niż w aplikacji internetowej.

Evernote do OneNote-2

Program OneNote jest wbudowany w system Windows 10 i prawdopodobnie będzie najpopularniejszą aplikacją i usługą do robienia notatek dla każdego użytkownika Evernote, który chce przeskoczyć statek po podwyżce cen.

Pobierz Evernote to OneNote Import Tool