Jak korzystać z ChatGPT na zegarku Apple Watch

Szum wokół ChatGPT nie opadnie w najbliższym czasie, ponieważ chatbot nadal rozprzestrzenia się na różne platformy. Po udostępnieniu API dla programistów chatbota wielu programistów wskoczyło i zaczęło tworzyć aplikacje i doświadczenia. Jeśli skorzystałeś z naszego przewodnika na temat korzystania z ChatGPT z Siri, masz pojęcie, o czym mówimy. Jeśli jednak myślisz, że urządzenia do noszenia nie są w tym równaniu, będziesz zaskoczony. A gdybym ci powiedział, że możesz używać ChatGPT bezpośrednio z nadgarstka? Cóż, czytaj dalej, bo pokażę ci, jak używać ChatGPT bezpośrednio z zegarka Apple Watch bez żadnych skomplikowanych kroków. Więc załóż zegarek Apple Watch, telefon przy sobie i zróbmy to.

Używaj ChatGPT z Apple Watch (2023)

Chociaż poniżej szczegółowo opisaliśmy proces konfigurowania ChatGPT, pokazujemy również, jak utworzyć komplikację Apple Watch dla tego samego. Jeśli wolisz to zobaczyć, skorzystaj z poniższej tabeli:

Jak skonfigurować i używać ChatGPT na Apple Watch

Będziemy używać nowo uruchomionej aplikacji o nazwie watchGPT, aby zintegrować ChatGPT z naszym zegarkiem Apple. Należy jednak pamiętać, że jest to aplikacja płatna. Jeśli chcesz go kupić, wykonaj poniższe czynności, aby szybko go skonfigurować i zacząć z niego korzystać.

1. Przejdź do App Store i kup aplikację watchGPT (3,99 $/ Rs 349), aby rozpocząć. Po zakończeniu aplikacja zostanie zainstalowana bezpośrednio na zegarku. Czas przejść do zegarka.

2. Otwórz listę aplikacji Apple Watch, naciskając koronkę. Przewiń listę w dół, aż znajdziesz zegarekGPT i dotknij, aby go otworzyć.

3. Zostaniesz powitany przez maskotkę watchGPT. Po prostu dotknij pola z napisem „Zapytaj mnie o wszystko” i wpisz swoje pytanie. Po naciśnięciu przycisku „Gotowe” aplikacja zacznie myśleć.

4. Po kilku sekundach watchGPT wyświetli odpowiedź i możesz przewinąć, aby ją przeczytać. Teraz masz moc ChatGPT na swoim Apple Watch!

5. Następnie, jeśli chcesz udostępnić odpowiedź, przewiń w dół i dotknij przycisku „Udostępnij”. Następnie możesz wysłać odpowiedź wygenerowaną przez ChatGPT przez iMessage lub Mail. Przyda się w sytuacjach, gdy nie masz dostępu do telefonu lub laptopa, a potrzebujesz napisać pilną wiadomość lub odpowiedzieć na ważne pytanie na piśmie.

Nasze krótkie testy aplikacji pokazują, że działa ona bardzo dobrze. Podobnie jak ChatGPT, aplikacja może pisać eseje, opowiadać dowcipy i przepisy, rozwiązywać równania matematyczne i nie tylko. Odpowiedzi były szybkie i nie było żadnych przestojów. Wydaje się jednak, że istnieje nieznany limit słów, który powoduje, że aplikacja wyświetla komunikat o błędzie, gdy prosi o długie odpowiedzi. Chociaż nie możesz jeszcze prowadzić długich rozmów, programista planuje zapewnić obsługę tego, możliwość dodawania własnych kluczy API i więcej funkcji w przyszłości.

Jak dodać watchGPT jako komplikację

Ciągłe nawigowanie do szuflady aplikacji dla aplikacji watchGPT może być uciążliwe. Na szczęście możesz łatwo dodać aplikację ChatGPT jako komplikację Apple Watch do szybkiego użycia. Aby to zrobić, wykonaj poniższe czynności.

1. Na ekranie głównym dotknij i przytrzymaj tarczę zegarka, aby przejść do trybu edycji. Tam dotknij przycisku „Edytuj”, aby rozpocząć.

2. Przesuwaj palcem w lewo, aż dojdziesz do karty komplikacji. Tam dotknij konkretnej komplikacji, którą chcesz zastąpić. Zastępujemy dolną prawą komplikację.

3. Zobaczysz teraz listę dostępnych komplikacji. Przewiń w dół, aż zobaczysz zegarekGPT i dotknij go.

4. Po zakończeniu dotknij dowolnego miejsca lub naciśnij koronkę, aby przejść do tarczy zegarka i gotowe.

I masz to. Masz teraz ChatGPT bezpośrednio na ekranie głównym zegarka Apple Watch. Po prostu dotknij go, kiedy tylko masz ochotę na szybką pogawędkę.

Łatwo dodaj ChatGPT do swojego zegarka Apple Watch

Mam nadzieję, że ten krótki przewodnik pomoże Ci z łatwością skonfigurować i używać ChatGPT na zegarku Apple Watch. Chociaż wersja do noszenia jest obecnie nieco ograniczona, pełna wersja jest wypełniona po brzegi. Istnieje wiele fajnych rzeczy, które możesz zrobić z ChatGPT, aby ożywić swój dzień. Możesz nawet przenieść chatbota do swojej przeglądarki, korzystając z tych najlepszych rozszerzeń ChatGPT Chrome. Znudził Ci się chatbot? Nadszedł czas, aby sprawdzić te najlepsze alternatywy ChatGPT i zobaczyć, dokąd zaprowadzi Cię wyobraźnia.