Jak korzystać z dwóch filtrów Snapchata jednocześnie?

Snapchat szybko stał się jedną z najpopularniejszych usług przesyłania zdjęć na Androida i iOS. W dzisiejszych czasach ledwo się ruszasz na zdjęciach ludzi wymiotujących tęczą lub ozdobionych kocimi lub psimi rysami.

Z aplikacją można czerpać tyle radości, że stworzyliśmy nawet przewodnik po 10 najlepszych poradach i trikach Snapchata, aby użytkownicy mogli jak najlepiej wykorzystać swoje dzieła.

Jedną ze sztuczek, którą możesz chcieć się dowiedzieć, jest używanie dwóch filtrów Snapchata jednocześnie. Bardzo łatwo jest to zrobić, a w tej funkcji pokazujemy, jak to zrobić.

Jak korzystać z dwóch filtrów Snapchata jednocześnie: Ustawianie pierwszego filtra

Zwykli użytkownicy Snapchata będą wiedzieć, że istnieje kilka opcji filtrów, które można zastosować do obrazów. Należą do nich kolor – podobnie jak działają filtry na Instagramie – tekst, lokalizacja, temperatura lub prędkość, z którą podróżujesz (mam nadzieję, że nie podczas jazdy ze smartfonem w dłoni).

Aby zastosować filtr, musisz najpierw znaleźć odpowiednio inspirujący widok, który chcesz nagrać dla potomności lub co najmniej dziesięć sekund. Po przechwyceniu obrazu przesuń palcem z prawej strony ekranu, a zobaczysz, jak filtr dostosowuje wygląd sceny. Kontynuuj przesuwanie, aby przechodzić przez różne opcje, aż znajdziesz taką, która Ci się podoba.

Jak korzystać z dwóch filtrów Snapchata jednocześnie: Ustawianie drugiego filtra

Następna część jest prosta, ale trudno byłoby ją odkryć ze względu na tajemną naturę interfejsu Snapchata. Poważnie, kiedy natknęliśmy się na tę funkcję, w pełni spodziewaliśmy się, że u góry ekranu pojawi się komunikat Odblokowane osiągnięcie. W każdym razie to wygląda tak.

Przytrzymaj palec lub kciuk w dół obrazu, najlepiej w prawym dolnym rogu wyświetlacza, a następnie przesuń palcem od lewej z innym wyrostkiem. Powinieneś teraz zobaczyć pojawienie się drugiego filtra i możesz przechodzić przez niego, używając normalnej techniki przesuwania od lewej.

Otóż ​​to. Teraz możesz zastosować dwa filtry jednocześnie do dowolnego obrazu lub filmu i wysłać go znajomym, którzy będą (tymczasowo) zdumieni Twoim godnym pozazdroszczenia Snapchap Fu.