Jak korzystać z funkcji śledzenia w pobliżu w Pokèmon Go


Śledzenie Pokémonów w Pokémon Go było bardzo wadliwą funkcją, gdy gra została uruchomiona po raz pierwszy, ponieważ serwery gry były zwykle bardzo obciążone, a śledzenie nie było zbyt niezawodne. Niantic odpowiedział na liczne skargi graczy dotyczące tej funkcji, usuwając. Zamiast tego dodali funkcję „Obserwacje”, aby to zrekompensować, i wdrożyli eksperymentalną funkcję „W pobliżu”, aby wybrać użytkowników. Funkcja śledzenia w pobliżu w Pokèmon Go to ulepszona wersja oryginalnej funkcji śledzenia, która została teraz udostępniona graczom z innych regionów. Oto jak to działa.

Otwórz Pokèmon Go i dotknij paska Obserwacje w prawym dolnym rogu. Jeśli funkcja śledzenia w pobliżu została włączona, na górze sekcji „Obserwacje” pojawi się nowa sekcja „W pobliżu”.

Możesz zobaczyć kilka Pokémonów w pobliżu lub możesz ich nie widzieć. Pojawiają się w Pokèstops dość regularnie, więc sprawdź w pobliżu jednego.

near-bar-pokemon-go pokemon-go-near

Stuknij Pokémona, którego chcesz śledzić w pobliskiej sekcji. Wskaże, jak blisko jest za pomocą odcisków łap; trzy odciski łap oznaczają, że Pokémon jest dość daleko, a jeden odcisk łapy oznacza, że ​​jest blisko. Dotknij odcisków łap, a gra zaprowadzi Cię do tego.

pokemon-near-pawprintspokemon-near-track

Nie musisz aktualizować aplikacji, aby zobaczyć tę funkcję. Został zablokowany / usunięty przez akcję po stronie serwera przez Niantic. Twoja aplikacja od dawna ma tę funkcję, ale Niantic ukrył ją / wyłączył, podczas gdy naprawiali błędy.

Ten nowy system jest wyjątkowo dokładny; jeśli zobaczysz Pokémona pojawiającego się w pobliżu, istnieje duża szansa, że ​​będziesz w stanie go znaleźć i schwytać, pod warunkiem, że nie zniknie. Pokémony, które pojawiają się w sekcji W pobliżu, są również widoczne dla innych graczy. Jeśli inny gracz znajdzie Pokémona, którego śledzisz, i złapie go, oznacza to Twoją stratę.

Pobierz Pokèmon Go z App Store

Pobierz Pokèmon Go ze sklepu Google Play